Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

"Всім запам'ятається тільки Павелко": тролінг-акція на Майдані увійшла в історію Вікіпедії

2018-05-26 19:42 Акція на Майдані, під час якої всім бажаючим пропонували безкоштовно зробити фотографію з зображенням Президента Федерації ...

Акція на Майдані, під час якої всім бажаючим пропонували безкоштовно зробити фотографію з зображенням Президента Федерації футболу Андрія Павелка та кубком Ліги Чемпіонів, а також спробувати себе на місці дочки Павелко, Єлизавети Чаус, потрапила в тематичну статтю на сайті Вікіпедії.

Про це повідомляється на сторінці "Типовий Київ", з посиланням на відповідну статтю у Вікіпедії, передає_ Наш Києв_.

Зокрема, в статті про використання тантамаресок відзначається, що тантамарески можуть викликати негативне ставлення у співробітників правоохоронних органів України, зокрема вилучатися без пояснення причин, як це було з тантамаресками встановленими в м.Києві з зображенням Андрія Павелко.

Варто відзначити, що днями невідомі провели креативну акцію на Майдані Незалежності під час якої кожен бажаючий міг спробувати себе на місці дочки Президента Федерації футболу Андрія Павелка та погратися з кубком Ліги Чемпіонів в імпровізованому автомобілі.

Як зауважило співтовариство, "Коли мав запам'ятатися Джон Ньюман, Hardwell, футбол і Dua Lipa, а в історію увійшов тільки Павелко, кубок, Range Rover і кишенькова поліція".

26.05.2018, 19:42
dima739
Статус:
Наставник (1594 комментария)
Подписчиков:
29
Медали:

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть