Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Я все ж вислювлюся по тому гучному інтерв”ю Гая. Костянтин Андріюк

2018-11-01 10:26 Как то уж слишком незаметно прошла тема с нашумевшим на всю страну интервью Алексея Гая на ... Я все ж вислювлюся по тому гучному інтерв”ю Гая.  Костянтин Андріюк

Как то уж слишком незаметно прошла тема с нашумевшим на всю страну интервью Алексея Гая на сайте Шурика !!! Мне не хочется верить, что эта тема, очень больно зацепившая меня, неинтересна посетителям любимого мной ресурса. Именно поэтому я хочу выставить весьма близкое к моему пониманию мнение Константина Андриюка (одного из ведущих Ю-тьюб канала ТаТоТаке)

=======

Я все ж вислювлюся по тому гучному інтерв”ю Гая.

Ні, ні, про його яйця чи його обізнаність у темі ордла писати не буду. Напишу, що його інтерв”ю та його заяви, це тест свідомості нашого футбольного суспільства.

Чому футболіст Гай такий сміливий і робить такі гучні заяви? Та бо йому просто насрати. Насрати на журналістів Насрати на патріотично налаштованих громадян. Насрати фанів, своїх, чужих, та на всіх фанів насрати. Він все життя так жив, чому він має щось змінювати? Йому хтось заважає? Він когось в цій країні боїться? Звісно ні!

Це в Італії, коли ультрас гноблять не любого їм футболіста, той змушений іти до лідерів та домовлятися і просити, щоб цього не робили. Бо боїться. Бо поважає. Бо розуміє, ультрас це сила і з ними потрібно дружити. Або бодай, не сваритися. Чи доживе до такого український клубний футбол? Звісно!


Ось вам приклади: Літо 2017 року. Арбітра Жабченка, показово і плюючи на нас всіх, призначають на матч Суперкубка. І лише завдяки не байдужим блогерам та деяким, повторюсь ДЕЯКИМ ЗМІ, вдалося здійняти хвилю обурення. І вже потім, я дізнався, точка кипіння досягла миті, коли ультрас на повному серйозі збиралися вибігати на поле і 3.14здити Жабченка. Дізнавшись про це, ФФУ просто сіла на жопу і похапцем замінила арбітра-росіянина.

Осінь 2018 ЗМІ показують лайки наших футболістів-інтелектуалів, інстаграма тіматі. Про путіна і решту хероти. І саме завдяки лавині критики в коментарях та соцмережах, саме від простих вболівальників, сталися зміни. В мене не має прямих доказів, але є, як то кажуть в футболі - чуйка. В збірній сциконули гнути лінію "младших лєйтєнантов" і від гріха подалі показово дали новачкам заспівати Червону Руту. З-під палиці? Можливо. Але факт є факт.


До чого я все це веду. Таких як Гай, я впевнений - вагони в українському футболі. Але після історії з Гаєм, вони повинні затямити одне. Всі вони повинні сидіти, зі своїми "свєчкамі", тихо під ковдрами. І мовчати. Щоб боялися навіть писнути проти України та її боротьби за свободу проти російського агресора. А ще краще, хай засунуть ці "свєчки" собі в одне місце.

Якщо футболіста Гая, після цього інтерв”ю, будуть зустрічати на матчах свистом фани всіх, абсолютно всіх команд, проти яких гратиме Олімпік, повірте він не зможе це ігнорувати. Для мене публічна людина Гай, із такою відкритою позицією, не варта ані походу на стадіон, щоб бачити гру його команди, ані навіть увімкненого телевізора. Щоправда я один. А от вболівальників - багато. І вони вже показали, як вміють творити футбольну історію.

Оригинал - Фейсбук Константина Андриюка https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2791342527558715&set=a.100784759947852&type=3&theater

Есть еще и мнение коллеги Андриюка по программе ТаТоТаке Сергея Болотникова в его Фейсбуке, с которым я не немного несогласен - тем не менее желающие могут ознакомиться по ссылке

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

01.11.2018, 10:26
01.11.2018, 10:26
311345 1 bam73
ExplorerYG_fkDK
Автор:
(ExplorerYG_fkDK)
Статус:
Эксперт (5993 комментария)
Подписчиков:
3
Медали:
Выбор редакции × 12
Топ-матчи
Чемпионат Англии Астон Вилла Шеффилд Юнайтед 1 : 0   21 сентября 20:00
Чемпионат Италии Милан Болонья - : - 21 сентября 21:45
Чемпионат Англии Вулверхэмптон Ман.Сити - : - 21 сентября 22:15

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть