З офіційного сайту президента.
Конфлікту в Україні.
Конфлікту. В Україні.
КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ.
Не війни. Не військової агресії фашистської Росії. Не окупації українських територій - Донбасу та Криму. Конфлікту в Україні!
Про агресію Росії ні слова.
Про окупацію ні слова.
Про Крим ні слова.
Про якісь взагалі зобов'язання Росії НІ СЛОВА.
Її немає. Є тільки Україна, яка в усьому винна, і яка "обязана".Багато слів про зміну конституції за вказівкою фашистської Росії і контролєм через чотири місяці, як Моніка "ісполняєт указанія".
===
Загальні узгоджені висновки Паризького саміту в Нормандському форматі 9 грудня 2019 року
10 грудня 2019 року - 00:50
Президент Французької Республіки, Канцлер Федеративної Республіки Німеччина, Президент Російської Федерації та Президент України зустрілися сьогодні в Парижі.
Мінські домовленості (Мінський протокол від 5 вересня 2014 року, Мінський меморандум від 19 вересня 2014 року та Мінський комплекс заходів від 12 лютого 2015 року) продовжують слугувати основою роботи Нормандського формату, держави – члени якого віддані їхній повній імплементації.
Вони наголошують на загальному прагненні до сталої й всеохопної архітектури довіри та безпеки у Європі, заснованій на принципах ОБСЄ, для якої врегулювання конфлікту в Україні є одним із низки важливих кроків.
На цій основі вони вирішили таке:
1- Невідкладні заходи зі стабілізації ситуації в зоні конфлікту:
Сторони віддані повній та всеохопній імплементації режиму припинення вогню, підкріпленого реалізацією всіх необхідних заходів з підтримки режиму припинення вогню до кінця 2019 року.
Вони підтримають розробку та імплементацію оновленого плану з розмінування на основі рішення Тристоронньої контактної групи про протимінну діяльність від 3 березня 2016 року.
Вони підтримають домовленість у рамках Тристоронньої контактної групи щодо трьох додаткових ділянок розведення з метою розведення сил і засобів до кінця березня 2020 року.
Вони заохочують Тристоронню контактну групу сприяти звільненню та обміну утримуваних осіб, пов’язаних з конфліктом, до кінця року на основі принципу «всіх на всіх», починаючи з «усіх встановлених на всіх встановлених», при розумінні, що міжнародним організаціям, включно з Міжнародним комітетом Червоного Хреста (МКЧХ), буде надано повний і безумовний допуск до всіх утримуваних осіб.
Вони підтримають досягнення протягом 30 днів домовленості в рамках Тристоронньої контактної групи про нові пункти пропуску через лінію розмежування, виходячи передусім з гуманітарних критеріїв.
Вони нагадують, що Спеціальна моніторингова місія (СММ) Організації безпеки і співробітництва в Європі має бути спроможною використовувати усі можливості мандату (від 21 березня 2014 року) і мати безпечний і надійний доступ на всій території України з метою повного виконання свого мандата.
2- Заходи з імплементації політичних положень Мінських угод:
Сторони висловлюють зацікавленість у досягненні домовленостей у рамках Нормандського формату (Н4) і Тристоронньої контактної групи щодо всіх правових аспектів особливого порядку місцевого самоврядування (особливого статусу) окремих районів Донецької та Луганської областей – як вказано в Комплексі заходів з виконання Мінських домовленостей від 2015 року – з метою забезпечення його функціонування на постійній основі.
Вони вважають за необхідне інкорпорувати «формулу Штайнмаєра» в українське законодавство згідно з версією, узгодженою Н4 та Тристоронньою контактною групою.
3- Подальші кроки:
Вони просять своїх міністрів закордонних справ та політичних радників забезпечити виконання досягнутих домовленостей, і вони погодилися провести ще одну зустріч у цьому форматі впродовж чотирьох місяців стосовно політичних та безпекових умов, серед іншого – для організації місцевих виборів.
===
Результаты переговоров с путлером: подписание формулы Штангенциркуля, которая является троянским конем федерализации и абсолютное забвение темы Крыма.
Але це - далеко не єдинна зрада, на жаль.
Ще одну - знайшов сайт "Главном", про що - нижче. Хоча, там "виправдяється" т.зв. "особливий статус" (по-факту: погодження на федералізацію) ОРДЛО на "... всіх правових аспектів особливого порядку місцевого самоврядування (особливого статусу)..." (та ж саме федералізація, нехай в профіль); але зрадаі будь-якому випадку присутня. Отож, цитата:
«Офіс президента України виправив українську версію комюніке саміту Нормандської четвірки у Парижі, який відбувся 9 грудня. Тепер український текст комюніке приведено у відповідність з англомовним оригіналом.
Зміни стосуються пункту №3 "Заходи щодо імплементації політичних положень Мінських угод", де мова йде про особливий статус Донбасу.
Так, в першому варіанті Офіс президента виклав вказаний пункт в такій редакції: сторони зацікавлені у виконанні "всіх правових аспектів Закону про особливий порядок місцевого самоврядування (особливого статусу) окремих районів Донецької та Луганської областей...".
Пізніше в опублікованому на сайті президента України комюніке прибрали згадку про сам закон про особливий статус. Тепер це виглядає так: "... всіх правових аспектів особливого порядку місцевого самоврядування (особливого статусу)..." ОРДЛО.
Виправлена редакція тепер повністю збігається з офіційними текстом, опублікованим на сайті Єлісейського палацу за підсумками Нормандської зустрічі: The sides express interest in agreeing within the Normandy format (N4) and the Trilateral Contact Group on all the legal aspects of the Special Order of Local Self-Government – special status – of Certain Areas of the Donetsk and Luhansk Regions – as outlined in the Package of Measures for the Implementation of the Minsk Agreements from 2015 – in order to ensure its functioning on a permanent basis.»
Читайте детальніше: https://prm.ua/v-ofisi-prezidenta-ukrayini-vipravili-tekst-rishennya-normandskoyi-zustrichi/
та https://glavcom.ua/news/ofis-prezidenta-pidkoriguvav-komyunike-normandskoji-chetvirki-646102.html