===
Олексій Гончаренко
Депутат от Слуги Народа Устенко заявил, что Россия напала на Украину из-за закона о языке.
Вчера в эфире телеканала НАШ господин Устенко сначала говорил, что какая же плохая прошлая власть, потому что она отказалась покупать газ у России напрямую. А потом сказал, что из-за действий Украины Россия начала войну.
Такие заявления даже ОПЗЖ себе не позволяет. Но раз «слуги народа» постепенно становятся «слугами Путина», то придется им кое-что напомнить. Путин раздает свои медали за Крым, датированные 20 февраля 2014 г., когда еще Янукович сидел на Банковой, и никакого закона о языке не было и в помине. Закон о языке ветировал Турчинов.
Ну а если вы так верите, что Украина начала войну, то, наверное, вам стоит быть депутатом в Думе, а не в Раде.
Валерій Прозапас
РФ воює з розвитком української мови, бо наша мова перешкоджає розповсюдженню “руського міра”, а тепер російській пропаганді чомусь стали підмахувати і “слуґі”.
Нардеп соціал-лібертаріанців Устенко заявив, що “в 14-му році було прийнято “закон про мову”, що спровокувало події в Криму” ©
Ми знову приїхали.
Навіть якщо прибрати за дужки дискусію про важливість мови в становленні народу та держави, Путін напав на Україну задовго до будь-яких законів, ще під час Майдану, коли зрозумів, що ніякого “таможеного союзу” не буде, а буде шлях України до ЄС.
У нас не було і не могло бути ніякої проблеми з російською мовою – у нас в Криму та на Донбасі проблема з московськими окупантами та їхніми колаборантами.
Дико, що це доводиться повторювати після майже шести років війни та нагадувати у відповідь на слова 25-тирічної молодої людини, до того ж представника парламентської більшості.
До речі, така риторика дивним чином співпала з новою хвилею спроб відбілювання дій Кремля та примусу України до “прямого діалогу” з сепаратистами.
Лукашенко один в один з Устенком заявляє, що “росіян почали душити, мова там, інше. Україна сама підставилась”, а кремлівська шмара Матвієнко знову завела пластинку про “угрозу націоналізма”.
Тому такі заяви представника СН невипадкові, це поки що, може, і неофіційна позиція його партії, але фактична – забагато вони та їхній лідер роблять малоросійських реверансів в бік РФ, тому багато “слуґ” поводять себе як депутати Держдуми, а не Верховної Ради.
Sergey Vysotsky
Дуже характерне відео. В багатьох представників влади ось таке уявлення про навколишній світ. Каша в голові і тотальне нерозуміння причинно-наслідкових зв’язків.
Якщо б партія «Слуга народу» та президент були б політиками, цей дурік вже б 20 раз вибачався, каявся та здавав мандат. Як і поціновувач російського телебачення Шевченко.
Але ні. Вони не політики.
Вони обивателі з характерним для обивателя колом інтересів та глибиною розуміння світу. Обивателі, яких занесло на великі посади.
Це страшно, насправді.
===
Люди, люди, шо ж ви наробили. Яку погань пустили до влади.
Законопроект про медіа, який в закритому режимі був розроблений Комітетом з питань гуманітарної та інформаційної політики діючої Верховної Ради (під керівництвом О.Ткаченка, кандмдатом на посаду мера і голови виконкому Києва, колишнім гендиректором Г+Г - А.) нарешті став доступним громадськості. Проте, насправді він передбачає ще одну дуже сумні річ: це ревізія деяких норм діючого закону про мову (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2704-19, прийнятого попередніи складом ВР і підписаного 25 квітня 2019 року - А.), які передбачають посилення ролі державної мови на телебаченні та радіо (у новому проекті Закону про мову йдеться про повернення вилученої частитни 5 статті 9 діючого Закону "Про телебачення та радіомовлення", яка передбачає лише 60% української мови на радіо замість встановленого чинним Законом 90%, і те - лише з 20204 року - А.).
І це ще не все. ... У законопроекті від «слуг народу» пропонується регулювати питання кіноматографії лише законом про медіа, а не мовним законом де чітко вказано якою мовою мають бути фільми та серіали вироблені в Україні. Ще більш ганебним є те, що у законопроекті фактично хочуть знову повернутися до російськомовної преси (і скасувати норму діючого Закону, відповідно до якої з 2022 року всі друковані ЗМІ повинні мати україномовний варіант - А.). І останнє: в прикінцевих та перехідних положеннях немає жодної інформації про внесення змін до Закону про мову. Тобто, влада тишком-нишком вирішила провести ревізію мовного закону без оприлюднення змін до нього.
Анлрій Смолій, політолог
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2666966706674448&
прокаженые будут появляться и дальше вслед за бужанскими, шевченками, дубинскими, устенками.
слуги путенского народа.