Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

З Днем народження, друже!

2020-02-24 16:45 Доброго дня! Дана коротенька стаття буде присвячена не окремим гравцям «Динамо» Києв, не аналітичного розбору матчів ... З Днем народження, друже!

Доброго дня!

Дана коротенька стаття буде присвячена не окремим гравцям «Динамо» Києв, не аналітичного розбору матчів за участю нашої улюбленої команди, а ... «Skyf з Кропивницького» (Skyf, він же Микола)

Пряме посилання на сторінку іменинника

Людині що є одним із старожилів цього ресурсу. Людині, яка хоч і частенько пише критику на адресу команди, окремих гравців, менеджменту і всього керівництва в цілому .

.., але робить це тактовно. Існує величезна різниця між конструктивною критикою і так званими "помиями" ... Варто пам'ятати про це. І вміти розрізняти цю саму різницю. Так ось «Скіф» один з небагатьох людей цього ресурсу хто вміє це робити !, і ... робить! що теж дуже важливо!

Мені подобається коли будь-яка людина не опускається до образ на адресу іншої людини. Ціную і Поважаю цю якість. Дуже! І "колега" «Skyf» в цьому компоненті максимально близький до вельмишановного мною Деві Аркадьєва. Деві практично ніколи не пише БУДЬ якої критики на адресу гравців і керівництва, а ще не відповідає грубістю на величезну тору коментарів користувачів даного сайту, якi написані в ЙОГО ж блозі!

Наші з «Skyf-фом» думки не завжди збігаються, але кожен з нас любить свою рідну серцю команду, не опускається до образ ...

Шановний Миколо, бажаю Вам міцного здоров'я, щасливої ​​долі та довгих років життя! І звичайно ж бажаю застати побачити величезну гору трофеїв завойованих нашим улюбленим клубом.

Зі святом, Шановний Миколо!

P.S.

Народ, давайте всі разом привітаємо Миколу з "його" Днем. Можна в лiчку. Не мені) Миколі. Йому буде приємно, впевнений.

Це перша моя стаття написана українською мовою. Чисто через глибоку Повагу до нашого форумчанина, а також свого друга по сайту

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

24.02.2020, 16:45
DynamoForever10
Автор:
(DynamoForever10)
Статус:
Наставник (4976 комментариев)
Подписчиков:
31
Медали:
Выбор редакции × 48
Топ-матчи
Чемпионат Франции Сент-Этьен Лилль 1 : 1 Закончился
Чемпионат Испании Бетис Эйбар - : - 29 ноября 18:00

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть