Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Хроніки знищення країни. Масове зняття санкцій з компаній, майна та осіб країни-агресора.

2020-05-15 11:59 Одесский судья Анатолий Дерус снял арест с судна российской компании, которая добывала песок для строительства моста ... Хроніки знищення країни. Масове зняття санкцій з компаній, майна та осіб країни-агресора.

===

Онука Муссоліні та підрядники ФСБ: з кого зняв санкції Зеленський

Указ Зеленського №184/2020 продовжує дію санкцій для переважної більшості списку, що був затверджений попереднім президентом Петром Порошенком. Але є винятки: для декількох осіб та організацій санкції були скасовані. Їх список варто уважно вивчити: з яких причин зняли санкції? Хто пролобіював рішення? Хто отримає політичні або економічні зиски?

По перше, рішення РНБО (затверджене указом Зеленського) відновлює доступ російського програмного забезпечення до українських бізнес-структур та державних органів.

Найбільше пощастило російському виробнику корпоративної інформаційної системи "Парус". Одразу дев'ять компаній з цієї групи "випали" із санкційного списку. Враховуючи, що це програмове забезпечення використовується для керування держорганами, органами місцевого самоврядування, корпораціями – варто очікувати, що незабаром росіяни зможуть знову отримати доступ до важливої інформації з України. Наприклад, якщо поставити таку систему в Офісі Президента, не потрібно буде придумувати складних каналів зв'язку з Кремлем.

Ще три компанії з ІТ сфери тепер поза санкціями:

«Сапран Україна» – може отримати замовлення на SAP-системи від низки українських державних структур та важливих державних підприємств, наприклад, ДП «НАЕК» Енергоатом»

"Монт УА" – схоже, що підставами для введення санкцій стосовно цієї компанії у 2017 році була загроза того, що програмні продукти для державних органів та установ могли дозволити ФСБ РФ збирати специфічну інформацію та створювати передумови для кібератак на об’єкти української критичної інфраструктури. Тепер така загроза щезла?

"ГІСІНФО" – займалася до 2017 року розповсюдженням програмного забезпечення «КБ Панорама», від топографічних карт до інформаційних технологій в управлінні містом. Російська компанія «КБ Панорама» тісно співпрацює з тамтешнім міністерством оборони, ГРУ ГШ ЗС РФ, ФСБ.

По-друге, з під санкцій була виведена значна кількість офшорних компаній, що там перебували: "Гордон Солюшн ЛТД", "Паверфул Чойс Тех ЛТД", зареєстровані на Віргинських островах, "Рок Ренч Пропертіз C.A." – Панама, а також "Глобал Геймс ЛТД" ("Global Games Ltd") і "Новастар Груп ЛТД" – обидві зареєстровані в Белізі.

По-третє, санкції зняли з російського підприємця Карена Григоряна та з групи компаній, які з ним пов'язують: Кремнійполімер, Корона-2000 та інших. Також у санкційному листі відтепер відсутній ще один російський бізнесмен, Сєрґєй Токарєв (аутсорсингова компанія Lucky Labs).

По-четверте, санкції зняли з кількох громадян України, які допомагали проводити "вибори" у ЛНР/ДНР (не виключено, це було зроблено за домовленостями між Кремлем та офісом президента Зеленського).

По-п'яте, імовірно, в рамках підтримки світового фашизму, Зеленський зняв санкції з онучки Беніто Муссоліні, Алессандри – яка за сумісництвом є агентом впливу Путіна в Італії (була спостерігачем на "виборах" у "ЛНР/ДНР"). Алессандра Муссоліні в Італії заснувала та очолювала фашистську партію "Соціальна дія".

Нарешті, по-шосте, санкції були зняті з російського олігарха Алєксєя Фєдоричєва: сировинного трейдера, спонсора ФК "Монако". Цей олігарх – принаймні, в минулому – був власником терміналів у порту Южний.

===

звідси

PS.

доповнення до параду ідіотів

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

15.05.2020, 11:59
15.05.2020, 11:59
345410 2 kna, auto-aleksej-rubanets2
Ist
Автор:
(Ist)
Статус:
Наставник (4681 комментарий)
Подписчиков:
7
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Англии Брайтон Лестер 1 : 2 Закончился
Чемпионат Италии Рома Дженоа - : - 7 марта 13:30
Чемпионат Украины Динамо Минай - : - 7 марта 14:00
Чемпионат Англии Вест Бромвич Ньюкасл - : - 7 марта 14:00

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть