Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Сьогодні він не Сирота...

2020-07-12 23:25 Як і більшість уболівальників я емоційно реагую на матчі улюбленого клубу. Особливо, коли невдалі дії гравців ...

Як і більшість уболівальників я емоційно реагую на матчі улюбленого клубу. Особливо, коли невдалі дії гравців чи всієї команди призводять до негативних наслідків. І критикую я часто не тому, що не люблю гравців, а тому, що декому критика потрібна, як келих прохолодного пива після важкого робочого літнього дня.

Сьогодні вилилося досить багато критики на рахунок Сироти. І недарма, бо реально не увійшов у гру, привіз пенальті і був на картці. Заміна була потрібна відразу і це, мабуть, найкраще рішення Михайличенка в грі. Бо Вербіча він випустив би в любому випадку, тут до бабки не ходи.

Але помилки у молодого гравця цілком нормальна річ. Вони є і будуть, і гарним профі можна стати лише тоді, коли ти своє пройдеш, особливо гіркі моменти. \

Тому, Сашко Сирота, ти сьогодні не один на один з поганою грою. Я з тобою, вірю в твоє гарне майбутнє в нашому клубі. Зціпи зуби і працюй, все буде добре.

ТОП-10 настольных игр на время карантина

12.07.2020, 23:25
12.07.2020, 23:25
348898 2 Dynamo54, DimDim67
auto-hmlnik
Статус:
Опытный писатель (377 комментариев)
Подписчиков:
1
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов Барселона Бавария - : - 14 августа 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть