Коротко про гру ДК.

Украинский футбол

Перемога є перемога! Якби Рибалка не допоміг своєму колишньому клубу,заробивши для ДК пенальті,-була б трагедія...З такими командами,які виставляють автобуси та тролейбуси біля своїх воріт,грати треба лише однією тактикою:-перші 30 хвилин треба грати в дуже швидкісну гру,забити 2-3 голи,а решту часу догравати.

..А наше ДК ходило пішки по полю,як бузьки в пошуках жаб,-тому мало не догралися до нічиєї... Вже 1001-й раз пишу в коментах,що коли ДК грає в швидкісний футбол,-воно перемагає без проблем! А сьогодні самі собі створювали проблеми. Гра показала,що і надалі в нас проблема з нападниками...Навіть бразилець показав,що не вміє м'яча зупиняти та бити головою з воротарського майданчика..А от що найбільше дратувало,-так це симпатії телеоператора до тренера Гури,-із 114 хвилин телетрансляції десь з 15-20 хвилин в кадрах телевізора красувався Гура! Жоден інший гравець з обох команд та тренер ДК не удосужилися такої уваги,-анекдот!... Тепер треба добре відпочити і виграти Суперкубок! Іншого варіанту вболівальники не сприймуть!...

Автор: (bor1408kov)

Статус: Наставник (3266 комментариев)