Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
bor1408kov
Имя:
Олександр Борков
Статус:
Наставник (2839 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Киев,Карпаты Львов
Зарегистрирован:
25.04.2011 22:54
Карма:
21244
О себе:
Болельщик с 60-летним стажем!
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 2

   Хочеться помилитися...

   bor1408kov Олександр Борков (bor1408kov)

   10.04.2021, 20:33

   Прекрасний результат при хорошій грі! А щодо того,що 2 орендованих гравці ДК не могли грати проти своїх,то нехай би тренер Дніпра задав подібне питання тренеру ШД,-чому 13 !!! орендованих у ШД гравців орендуполя не могли грати проти ШД??????? А щодо суддівства,-то повністю справджується все те, про що я вже давним давно пишу в своїх коментах:- ШД всіма можливими та не можливими способами судді тягнуть за всі члени тіла до чемпіонства!

   Читать полностью →

  • 4

   Що буде далі???

   bor1408kov Олександр Борков (bor1408kov)

   07.04.2021, 16:55

   В черговий раз мудрі вболівальники футболу зрозуміли,що боротьба проти ДК триває не тільки на футбольних полях УПЛ з допомогою суддів, на ВАРах, але і в кабінетах так званої УАФ !!! Тільки сліпі цього не бачать та вболівальники ахметівського кротоне! Не зрозуміла політика керівництва ДК,-чому президент І.Суркіс не реагує на приниження найкращого клубу України????? Вже все йде до того,що стадіон Олімпійський в Києві скоро стане новою Донбас-ареною! Ні в якому разі цього не можна допустити! Та й ультрас ДК зайняті не тим,чим потрібно! Треба не боротися проти найкращого тренера ДК після В.Лобановського,а боротися проти кротів та їхньої наглості!. Саме тут і треба проявляти свою активність та енергію! Що буде далі?????

  • 2

   Коротко про гру.

   bor1408kov Олександр Борков (bor1408kov)

   04.04.2021, 22:10

   Ахметівське кодло було впевнене в тому,що ДК втратить очки в Александрії,-тому і не розщедрилось на призові для ВАР-монзулів... Ось ця монзуль та К* прийняла ,мабуть вперше, справедливе рішення на ВАРі... Могла і вдруге,бо Буяльський був в пасивному офсайді і зовсім не заважав Паньківу пропустити... На Шарана нам було приємно дивитися після гри,бо преміальні від ахметова були втрачені ним та командою... Нехай так само грають проти ШД в ЧУ,а не тільки проти ДК! Тоді можливо щось капне від Суркісів,як капнуло Руху,який зумів обіграти кротоне... Знімаємо шапку,хто її носить,перед Луческу! Оце,я розумію,Тренер! Вчасні заміни,настрій гравців на гру,де було потрібно,-гаркнув на гравців і вони Грали! До кінця! Так і надалі !...

  • Болить Душа за ДК та суддівство проти них в УПЛ...

   bor1408kov Олександр Борков (bor1408kov)

   03.04.2021, 17:45

   Про те,про що написав І.Лінник,я пишу в своїх коментах та блогах вже не один рік! Проти ДК дійсно є змова суддів,щоб не давати їм стати Чемпіонами України!!! Заслуга в цій змові ахметівської кротоферми!!! Саме вони скупили на корню УАФ та суддівський комітет разом з макаронниками..Всі це бачать,всі це знають,а віз і далі там!

   Читать полностью →

  • 1

   Бездарна гра,бездарна тактика,бездарні окремі гравці...

   bor1408kov Олександр Борков (bor1408kov)

   29.03.2021, 00:13

   Коротко про гру: Бездарна стояча та пішки гра,бездарна тактика тренера,бездарні дії гравців! Поясню для тих,хто хоч трішки розуміється на футболі. Такі команди,як Фінляндія і Казахстан у грі проти сильніших команд,якими в групі є французи та українці, з першої ж хвилини будуть тягнути час та виставляти автобуси та трамваї біля свого штрафного майданчика,що ми щойно і побачили в грі скандинавів.

   Читать полностью →

  • 4

   Коротко про гру.

   bor1408kov Олександр Борков (bor1408kov)

   25.03.2021, 17:55

   Коротко про гру: Результат відмінний як для виїздного матчу та ще й з французами,та ще й у Франції! Відчувається,що А.Шевченко думаючий,аналізуючий,довіряючий гравцям тренер! Треба відверто визнати,що нам таки ПОВЕЗЛО!!! Французи нас відверто недооцінили,хоча ще в першому таймі повинні були закривати гру,забивши 3-4 м'ячі.

   Читать полностью →

  • 1

   Коротко про гру. Перший тайм...

   bor1408kov Олександр Борков (bor1408kov)

   18.03.2021, 23:05

   Типова гра ДК,про яку вже писано мною та не одноразово одне й те саме переписано.Напишу в 101-й раз,в останній. В такий футбол,- перепасовування на своїй половині поля до запоморочення з відкидкою воротареві та вибиття останнім м'яча світ за очі (в аут),- в Європі вже давно ніхто не грає!Особливо з іспанцями,які технічно на 2 голови вищі за гравців ДК.Вони з легкістю перехоплювали оті передачі і забивали нам голи... Отак було привезено собі два м'ячі в 1-му таймі.Оцю так звану дебільну тактику потрібно розпеченим залізом випікати з гри ДК. Сумніваюся,що щось зміниться в таймі 2-му,бо з тим набором гравців наше ДК конкурентне лише в ЧУ... Ось почався 2-й тайм.Змін у грі ДК немає...На фоні технічних іспанців душа вболівальника кричить: Хлопці,які ви каліки,які ви бездарні! Можна іти спати ,бо немає на що і на кого в ДК дивитися... Потрібні зміни в складі для участі в єврокубках...

  • 2

   Коротко про гру.

   bor1408kov Олександр Борков (bor1408kov)

   14.03.2021, 20:21

   Але мало хто з уболівальників звернув увагу на те,як ота недолуга суддя ВАРу монзуль після 2:0 з трусів вискакувала,щоб підісрати ДК! Разів 5 вона сигналізувала Іванову в полі,щоб той йшов переглядати отой ВАР... Добре,що молодий суддя не купився на монзульські потуги і відсудив НОРМАЛЬНО !!! гру. Як же вони ненавидять найкращу команду України всіх часів!!! Невже там і справді крутяться гроші ахметова??? Особисто я на 100% впевнений в цьому! Хто мене переконає в зворотньому???????

   А що судді витворяли проти Десни в грі проти донецьких кротоне???? За що було призначено неіснуючий пеналь???? Отак тягнуть судді кротів до чемпіонства! Більшість їхніх чемпіонств були саме так досягнуті! Невже тільки я один це бачу?????

  • Коротко про гру.

   bor1408kov Олександр Борков (bor1408kov)

   11.03.2021, 22:36

   Коротко про гру. Не хочеться повторюватися і писати вкотре одне й те саме..Іспанці переважали ДК саме в тих компонентах гри,про які я пишу вже роками,а не міняється нічого. 1) Розпеченим залізом треба викорінювати оте НІКОМУ НЕ ПОТРІБНЕ !!! перепасовування на власній половині поля з відкидками воротареві та вибивання останнім м'яча "світ за очі",тобто в аут... В такий футбол в Європі вже давно ніхто не грає,крім ДК...2) В ДК повністю відсутня швидкісна гра, культура пасу,прийому м'яча та точних передач.Саме в цьому ми і програли іспанцям. 3) Везіння Луческу закінчилося??? Наступні ігри покажуть.4) Єдине,що вдалося Луческу в ДК,-наведення ігрової дисципліни ,не більше. З тим складом гравців ДК може грати лише в ЧУ. Багато гравців ДК поступається в майстерності середнякам і навіть не середнякам Європи.. На даний момент нам в Європі робити нічого,як би прикро це не було визнавати.Потрібне підсилення у всіх без винятку лініях...Сумна але реальна картина...

  • 3

   Знову про монзуль.

   bor1408kov Олександр Борков (bor1408kov)

   05.03.2021, 15:03

   В Європі вона нормально судить і судитиме,бо там вона не є заангажованою на якийсь клуб.А в УПЛ всіх суддів на корню зкупила ахметівська кротоферма! Тому вона відпрацьовує бабки ахметова,щоб ДК не стало ні чемпіоном і не виграло Кубок України! Тільки сліпі вболівальники та кроти цього не можуть і не хочуть бачити! Що в полі,що на ВАРі,-вони,судді,вискакують з трусів,щоб напаскудити ДК,-вишукують видалення гравців,не існуючі офсайди і т.д. Невже хтось вірить в те,що ШД і справді стільки разів міг стати чемпіоном України,якби судді їх не тягнули за вуха,за яйця,за волосся в чемпіони??????

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть