Михайло Смоловий: " Мене звати Міша і "Динамо" - це мій братик-аутист."

2022-10-14 15:28 Стисло після другого тайму: краще би Рінатік вимкнув світло в перерві, і мої очі би не ...

Стисло після другого тайму:

• краще би Рінатік вимкнув світло в перерві, і мої очі би не бачили, як на цей раз Сирота пропускає черговий гол "Динамо" після стандарту в сезоні.

• якщо команда спить у стартові 2-3 хвилини другого тайму, то це яскраво її характеризує не з найкращої сторони, і мова не лише про Сироту, а про хвилину, що передувала подачі.

• в мене немає жодного рецепту, як виходити із цієї с**ки, окрім звільнення Іщенка, повернення іспанців і виховання більш психічно та ментально стійких гравців, що не перетворюватимуться на гній через відсутність регулярного сексу.

• бо цього разу навіть незвично, як для діда, рано сталися заміни, що мали втримати темп, але вже нічого не допомагає; після голу одразу стався вже черговий злам, команда «вмерла», сама себе відспівала, роздала кунхвет та поховала

• якщо твій братик аутист, то це не означає, що його не варто любити, читати йому казки чи гратися з ним в LEGO, скоріше, навпаки; так ось, маю зізнатися, мене звати Міша і "Динамо" - це мій братик-аутист.

14.10.2022, 15:28