Антифутбол ДК у виконанні ШД.

Украинский футбол

Склалося враження,що у футболках ШД вийшли гравці ДК і почали грати у динамівський антифутбол,-стоячи,пішки,поперек поля навколо свого карного майданчика,паси воротареві і обрізка,яка й привела до голу! Ця "успішна" тактика Луческу отримала назву "Привеземо собі гол самі". Здивував тренер ШД Йовічевич! Маючи Мудрика,- грати в такий антифутбол??? Я був кращої думки про нього. Якщо ШД не поміняє свою гру на швидкісну і далі стоятиме,то можуть розгромно програти,хоча німцям і того досить...

Почався 2-й тайм. Тактику тренер не поміняв у перерві! Вже 0:4 !!! Як я і передбачив! У що грав Йовічевіч??? Ганьба та й годі!!! Вважаю,що гру програв тренер ШД через невірно обрану тактику гри.. А якщо ще продадуть Мудрика,-свого найкращого гравця,- ШД просто посиплеться,бо саме Мудрик тягне отой Шахтар! Без нього шансів у ШД не буде не тільки в ЧУ,але в ЛЄ...Сумна картина...

Автор: (bor1408kov)

Статус: Наставник (3263 комментария)