Україна - Англія. Історія протистоянь

Темы:
Сборная Украины, Сборная Англии

Історія наших протистоянь нараховує вже 9 матчів.

31.05.2000. Лондон. ТМ. Англія - Україна - 2:0

Англійці готувалися до Євро-2000, куди наші не потрапили через прикру поразку Словенії у плей-офф. Перше протиборство Саутгейта та Реброва, ще як футболістів. По голу в кожному таймі забили нападник "Ліверпуля" Роббі Фаулер та ветеран Тоні Адамс (центральний захисник).

18.08.2004. Лондон. ТМ. Англія - Україна - 3:0

Остання репетиція для обох команд перед стартом відбору до ЧС-2006. Команда Свена-Йорана Ерікссона впевнено розібралася з хлопцями Блохіна. Девід Бекхем, Майкл Оуен та Райт-Філіпс забивали на будь-який смак. Зате в офіційних матчах вже наші почали показувати результат.

01.04.2009. Лондон. ЧС. Англія - Україна - 2:1

Ось тут уже було все по серйозному. Йшов відбір на ЧС-2010. Новий тренер збірної - Олексій Михайличенко намагався грати обережно. Прогледіли лише височенного Крауча. Та по перерві вийшов на поле Шевченко і забив здавалося б рятівний гол. Нажаль за 5 хвилин до кінця матчу Джон Террі (знову центральний захисник) забив після навісу з кутового.

10.10.2009. Дніпропетровськ. ЧС. Україна - Англія - 1:0

У нас уже не було права на помилку. Тільки перемога дозволяла нам розраховувати на плей-офф. Натомість Капелло достроково виграв відбірну групу. Через епідемію травм Михайличенко ввів до складу одразу кількох молодих гравців: Ракицького, Хачеріді, Ярмоленка. Матч запам'ятався швидким вилученням голкіпера британців, не реалізованим пенальті Андрієм Шевченко і шальним ударом під поперечину Сергія Назаренка!

19.06.2012. Донецьк. ЧЄ. Україна - Англія - 0:1

Це вже наше Євро-2012. Вирішальний третій матч у групі. Нефартовий Донецьк знову виліз нам боком. Хоча грали на рівних як мінімум. Та бригада угорських арбітрів прогледіла наш гол, а нам Руні забив на самому початку другого тайму. Доречі команда Ходжсона грала зовсім не видовищно.

11.09.2012. Лондон. ЧС. Англія - Україна - 1:1

Менше ніж за три місяці нова битва. Практично ті ж на манежі. Ходжсон проти Блохіна. Хіба що Шевченко вже закінчив кар'єру. Але у нас уже були супер крила - Коноплянка і Ярмоленко. Саме Євген забив дуже видовищний гол в дальню дев'ять! Ми мали брати реванш і по грі. Але знову прикрий пенальті і Лампард рятує господарів від поразки.

10.09.2013. Київ. ЧС. Україна - Англія - 0:0

Розклад сил був такий, що ніхто не хотів ризикувати: англійці щоб не втратити перше місце, а ми щоб не загубити друге. Можна було зазіхнути і на перше, але Михайло Фоменко (який очолив команду по ходу вже відбору) не з тих хто ризикує.

03.07.2021. Рим. ЧЄ. Англія - Україна - 4:0

Чвертьфінал ЧЄ-2020. Нажаль нашим не вистачило психології після перемоги над шведами. Дубль Кейна і ще по голу забили Магвайр (знову центральний захисник і знову з кутового) і Хендерсон.

26.03.2023. Лондон. ЧЄ. Англія - Україна - 2:0

Здалося, що англійці зіграли цей матч у півноги. Особливо не намагаючись нас добивати після голів Кейна і Сака. А в нас навіть тренер був тимчасовий - Руслан Ротань. Хоча навряд чи Ребров би чимось серйозним допоміг. Але саме відношення до збірної не сподобалося зовсім.

Підсумок +1 =2 -6 3:15

Автор: (sergiomole1)

Статус: Старожил (799 комментариев)

Подписчиков: 4

6 комментариев
Лучший комментарий
  • Sergiy S(SergiyS) - Эксперт
    09.09.2023 09:08
    Невтішна статистика. Особливо, різниця м'ячів...
    До речі, поправте "формулу" в ""Підсумку "
    • 2
Комментировать