• німецька бундесліга на екваторі. Завдяки втратам очок конкурентами, утворився певний гандикап для "Баварії". Переслідувачі все ті ж. Однак реальної боротьби за титул не очікується.

Звитяги українського легіону в Європі на цьому тижні не були яскравими та все ж цікавого також було чимало.

Олександр ЗІНЧЕНКО

Манчестер Сіті - Брайтон - 1:0

Манчестер Сіті - Крістал Пелас - 4:0

Розпочинаємо з Олександра. Адже він дочекавшись свого шансу, відвоював собі місце в основі. Обидві гри він провів від дзвінка до дзвінка.

15.01.2021, 13:15

Добіг кінця черговий футбольний тиждень. Про головні його акценти далі.

Події тижня

• найцікавіше відбувалось в Бундеслізі. Там квартет представників Німеччини в ЛЧ зіграли між собою. "Баварія" цього разу розпочала вдало. Повели в рахунку 2:0. Та Гладбах підтвердив статус незручного суперника для мюнхенців і зробив камбек!

11.01.2021, 10:45

Як зазвичай по понеділках пробіжимося по звершеннях нашого європейського легіону.

Андрій ЯРМОЛЕНКО

Стокпорт Каунті - Вест Хем - 0:1

Андрій очікувано з'явився в основі на матч Кубку Англії. Суперник був звісно скромний. Але навіть йому забити не вдавалося. Тільки коли замість Ярмоленка вийшов Боуен гол таки забили.

• 6

Футбольний тиждень

07.01.2021, 22:24

Ось уже добігає кінця перший тиждень року нового. На футбольних полях Європи життя можливо й не вирує (на трибунах порожньо), але цікавого відбувається чимало.

Події тижня

• "Ліверпуль" втретє поспіль залишає поле не здобувши перемогу. Цього разу "бублик" на "Сент-Мері". Швидкий гол Інгса - неприємність, але не причина для поразки.

• 5

Наші за кордоном

03.01.2021, 23:46

В новий рік з новими досягненнями українських футбольних легінів на полях Європи.

Челсі - Манчестер Сіті - 1:3

Вперше в сезоні Олександр опинився у стартовому складі на матч АПЛ! Це очікувалось, адже "блакитних" спіткала епідемія зараження вірусом. Навіть попередній матч довелося перенести.

• 2

02.01.2021, 13:36

Український футбол в глибокій зимовій сплячці. Лише привідкриває оченята для трансферних чуток.

Європа перепочинків майже не робить. Потрібно наганяти календар. Графік дуже щільний. І не лише в Англії.

Події тижня

• шанувальники АПЛ захвилювались, що чергова хвиля епідемії вплине на розклад матчів.

29.12.2020, 08:41

Різдвяно-новорічний період не завадить нам поглянути як справи в українських легінів в Європі.

Вест Гем - Брайтон - 2:2

Щось в лісі здохло - Мойєс випустив Андрія на цілий тайм! "Молотобійці" поступались після першого тайму і необхідні були рішучі дії. Ні, Ярмоленко не забив. Та саме після його навісу вдалося заштовхати м'яча у ворота.

• 2

26.12.2020, 12:28

Поки український футбол на паузі, на полях Європи тривають гарячі баталії.

Події тижня

• останній тур перед Різдвом німецької бундесліги подарував нам матч лідерів. Леверкузен виглядав, щонайменше, не гірше. Але грубі помилки воротаря Градецкі та захисника Тау перекреслили і всі зусилля, і красивий гол.

• 3

21.12.2020, 13:32

Українського легіону незабаром ще побільшає. Але поки про тих хто вже запалює на полях Європи.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Ювентус - Аталанта - 1:1

Аталанта - Рома - 4:1

В обох матчах Руслан в основі. Наприкінці його змінював Міранчук. Бергамаскі двічі змушені були відігруватись. Руслан виходив звично на позиції правого нападника.