М.Смоловий: " Динамо" встановило новий рекорд сезону..."

2024-02-26 23:51 М.Смоловий: " Динамо" встановило новий рекорд сезону..."

Металіст 1925 2:4 Динамо Карта ударів та xG графік

Досить складно стверджувати про наявність проблем Динамо в захисті: ⁃ допущено лише 3 удари (2 в площину - 2 голи) на 0.55 xG (0.49 гол Фрімпонга) ⁃ нахил поля на користь киян (78.9% проти 21.1%), основні події відбувалися у фінальній третині харківʼян Тож правильніше говорити за «помилки в захисті», замість використання терміну «проблеми». Бо їх гравці МХ1925 не створили…

Цікаво, що 11 ударів кияни завдали зі стандартів (штрафні, кутові, аути), а це 1.01 з 3.11 xG. Один з найкращих показників у сезоні.

Індекс вертикальності Динамо (14.7) дорівнює осінньому значенню, тож розмову про радикальні зміни в Динамо краще не починати. Команда не стала вертикальнішою, тому в першу чергу говоримо про недостатньо якісний спротив 25-х. А вже потім про Шапу, тепер Буяльський не почувається самотнім в ухваленні важливих ігрових рішень.

Металіст 1925 2:4 Динамо xThreat графік та xThreat карта

Динамо встановило новий рекорд сезону за створеною очікуваною загрозою - 4.58 хТ. Для порівняння в матчі першого кола наприкінці року назагострювали на 4.06 хТ.

На графіку можете побачити, що 70 з 97 хвилин Динамо переважало. Проте в МХ1925 є відрізки на початку та вже за рахунку 1:3, разом 27 хвилин, коли вони були гостріші. Але все закономірно, враховуючи 78.9% нахил поля та понад 200 (!) передач киян у фінальній третині суперника.

Треба, звичайно, ще перевірити, але дуже схоже на те, що найкращий індивідуальний показник хТ для одного матчу УПЛ встановив Віталій Буяльський - 1.73 xThreat! Деякі команди стільки за матч не створюють, а тут одна людина.

Металіст 1925 деякий час добре перекривав центр, перенаправляючи Динамо на фланги. Але це призвело до величезної купи стандартів, які Буяльський досить якісно виконував (за виключенням одного кутового за лицьову в першому таймі).

26.02.2024, 23:51