Румунія – Україна 3-0, не цього ми чекали.

2024-06-19 04:17 Румунія – Україна 3-0, не цього ми чекали. Цього навіть румуни не чикали. Але рахунок на ...

Румунія – Україна 3-0, не цього ми чекали. Цього навіть румуни не чикали. Але рахунок на табло. І хто винуватий? Більшість вважає що винуваті всі, навіть вболівальники, бо багато чекали від цієї команди. Так-то воно так, але коли починається колективна відповідальність це значить, що винуватих немає тому помилки вроді й немає, тому її й не виправляють.

А з нашою командою випадки колективного позору трапляються досить часто. Тому я наважусь назвати винуватих. Вважаю що цю гру ми програли через Луніна. Багато хто скаже так Лунін пропустив три, але ж наша команда ні одного не забила та й мало що створила. Так з двома ударами в рамку воріт не перемогти. Хоча наш суперник завдав всього 5 ударів й три з них залетіло, чудом не залетів четвертий з кутового. Лунін в цій грі пропускав все що летіло ще й сам привозив. А коли така проблема в воротах то з’являється й проблема в усіх ланках команди. Виявилось що наша команда також не чикала на такий перебіг подій на полі й психологічно не змогла перестроїться навіть після перерви. Психологія, настрій на гру, настанови гравцям й команді, склад, заміни це все парафія головного тренера. Але все це від Реброва або не було, або не спрацювало. Чомусь наші гравці ще до гри вирішили що вони вже виграли цей матч і на гру вийшли з думкою як краще себе продати і показати. Ось і вся психологія. Пропустивши два кумедні м’ячі команда вже не змогла ні перебудуватись, ні зібратись. Хоча вважаю що якби ми не пропустили цього привезеного Луніним м’яча Ребров зміг би в перерві перебудувати команду. І все було б зовсім по іншому і гра й рахунок.

19.06.2024, 04:17