"Динамо": 1.Бущан, 20.Караваєв, 25.Забарний, 34.Сирота, 44.Дубінчак, 5.Сидорчук (К), 10.Шапаренко, 29.Буяльський, 28.Кравченко, 17.Ванат, 41.Бєсєдін.
Запасні: 71.Бойко, 35.Нещерет, 4.Попов, 6.Бурда, 8.Шепелєв, 14.Вівчаренко, 18.Андрієвський, 19.Гармаш, 22.В. Волошин, 73.Боль, 89.Бражко, 99.Антюх.

"Базель": 46.Гебхардт, 6.Джига, 7.Касамі, 11.Салаї, 19.Малес, 22.Лопез, 27.Ндойє, 28.Петретта, 35.Паласіос, 40.Чіпперфілд, 76.Хайдарі.
Запасні: 30.Таварес, 34.Джака, 96.Фернандес, 13.Ніколич, 3.Каттербах, 9.Еспозіто, 15.Павлович, 20.Фрей, 21.Пелмард, 23.Бюргер.
2’
Активно почали команди матч.
1651684096 2000 0 76885
4’
Ванат ледь не відкрив рахунок в матчі: після подачі з правого флангу Владислав пробив головою, але м'яч пролетів повз ворота.
1651684148 4000 0 76886
6’
Дальній удар півзахисника "Базеля" - повз ворота.
1651684230 6000 0 76887
9’
Момент у Караваєва, але його удар заблокував захисник. Кутовий.
1651684457 9000 0 76888
13’
Бущан грає надійно після дальнього удару гравця "Базеля".
1651684641 13000 0 76889
14’
Бущан рятує свою команду після виходу Малея сам на сам із нашим воротарем.
1651684755 14000 0 76890
16’
Шапаренко не потрапляє у ворота після передачі від Буяльського! Могли динамівці відкривати рахунок у матчі.
1651684868 16000 0 76891
21’
Знову момент у Малеса, але форвард пробив повз ворота після прострілу з правого флангу.
1651685156 21000 0 76892
23’
Гооооооооооооооооооооооооооооооооооол! Олександр Караваєв відкриває рахунок в матчі! Після дальнього удару від Ваната голкіпер парирував, м'яч відскочив у штангу, але першим на добиванні був Караваєв - 1:0!
1651685304 23000 8 76893
25’
Продовжує атакувати "Динамо"!
1651685486 25000 0 76894
27’
Караваєв міг оформлювати дубль, але після його удару під попередчину голкіпер зумів перевести м'яча на кутовий.
1651685606 27000 0 76895
30’
Чергова атака "Динамо", але все знову завершилось лише кутовим.
1651685736 30000 0 76896
35’
"Динамо" продовжує контролювати гру.
1651686132 35000 0 76897
38’
Буяльский порушив правила. Штрафний.
1651686255 38000 0 76898
40’
Бущан знову рятує "Динамо" після удару суперника. Кутовий.
1651686281 40000 0 76899
43’
ГОЛ! Адам Салаї зрівнює рахунок після прострілу з лівого флангу. 1:1.
1651686698 43000 8 76901
45’
Перерва.
1651686740 45000 6 76902
45’
Бущан двічі рятує "Динамо"!
1651686598 45000 0 76900
46’
Почався другий тайм.
1651687638 46000 2 76903
46’
У складі "Динамо" Вівчаренко замінив Дубінчака, Антюх вийшов замість Кравченка, а Попов замість Сироти.
1651687896 46000 3 76904
52’
Момент у "Базеля": після удару форварда швейцарців м'яч пролетім повз ворота.
1651688032 52000 0 76905
55’
Активніше другу половину зустрічі почали швейцарці.
1651688319 55000 0 76906
61’
ГОЛ! Доволі неочікуваний гол забиває "Базель". Після дальнього удару від півзахисника швейцарців, м'яч зачепив Эспозіто і залетів у дальній кут воріт Бущана - 1:2.
1651688683 61000 8 76907
65’
"Базель" продовжує контролювати гру.
1651688978 65000 0 76908
72’
Заміни у "Динамо": Нещерет, Шепелєв, Андрієвський і Гармаш вийшли на поле замість Бущана, Сидорчука, Шапаренка та Бєсєдіна.
1651689380 72000 3 76910
75’
Ванат заробив штрафний.
1651689320 75000 0 76909
76’
Андрієвський пробив вище воріт.
1651689406 76000 0 76911
78’
Гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооол! Олександр Андрієвський зривніє рахунок, пробивши точно у кут воріт з декількох метрів. 2:2!