Дорогі друзі, запрошуємо на благодійний матч "Евертон" - "Динамо"!
«Эвертон»: Пікфорд, Паттерсон, Тарковсі, Кін, Годфрі, Миколенко (К), Дукуре, Івобі, Гордон, Кальверт-Люїн, Грей.

«Динамо»: Нещерет, Кравченко, Бурда, Сирота, Вівчаренко, Андрієвський, Шепелєв, Караваєв, Гармаш (К), Антюх, Ванат.
1’
Матч розпочався.
1659120775 1000 1 77657
4’
ГОЛ! Домінік Келверт-Льюін відкриває рахунок в матчі. Після довгої передачі до штрафної "Динамо", форвард "Евертона" пробив головою - м'яч перелетів через Нещерета у сітку воріт - 1:0.
1659121064 4000 8 77658
7’
"Евертон" продовжує атакувати, динамівці грають другим номером.
1659121257 7000 0 77659
9’
Кияни розіграли кутовий, але Сирота неточно пробив головою.
1659121357 9000 0 77660
14’
Удар Ваната блокують захисники "Евертона".
1659121569 14000 0 77661
16’
Атака "Динамо" по правому флангу завершиласьпрострілом до штрафної, але ніхто не зміг пробити по воротах.
1659121786 16000 0 77662
18’
Нещерет витягує м'яча з-під поперечини. Могли господарі забити другий гол.
1659121823 18000 0 77663
22’
Ванат пробиває вище воріт з кількох метрів після навісу зі штрафного. Могли динамівці зрівняти рахунок.
1659122103 22000 0 77664
25’
Грей пробив метрів з двадцяти - повз ворота.
1659122244 25000 0 77665
30’
Трохи заспокоїлась у нас гра. Динамівці більше контролюють м'яч.
1659122545 30000 0 77666
34’
Ванат класно пройшов кількох суперників, але пробити не зумів. М'яча підхопив Вантух, але захисник зіграв надійно - кутовий.
1659122837 34000 0 77667
36’
Заміна у "Динамо": Шапаренко замінив Антюха, який зазнав пошкодження.
1659122955 36000 3 77668
42’
Дальній удар від Гордона - вище воріт.
1659123258 42000 0 77669
45+1’
Пікфорд рятує "Евертон" після удар Андрієвського зі штрафного - м'яч летів у дев'ятку воріт.
1659123568 45001 1 0 77670
45+2’
Перерва.
1659123607 45002 2 6 77671
46’
Розпочався другий тайм.
1659124676 46000 2 77672
47’
Бойко переводит мяч на угловой после удара Грэя.
1659124826 47000 0 77673
51’
"Евертон" знову атакує.
1659125020 51000 0 77674
54’
Динамівці вже більше контролюють м'яч, але без моментів біля воріт Пікфорда у другому таймі.
1659125356 54000 0 77675
65’
Дальній удар Гармаша - вище воріт.
1659125858 65000 0 77676
67’
Бойко рятує "Динамо" після удару Гордона.
1659125966 67000 0 77677
70’
Жовта картка для Гордона.
1659126173 70000 4 77678
73’
ГОЛ! Дуайт Макніл подвоїв перевагу "Евертона", пробивши чітко в кут воріт метрів з двадцяти. 2:0.