Суперником команди Мірчі Луческу буде "Аустрія".

«Динамо»: Нещерет, Караваєв, Бурда, Сирота, Дубінчак, Сидорчук, Шепелєв, Лонвейк, Діалло, Волошин, Пономаренко.
5’
Активно почали зустріч австрійські футболісти.
1675172618 5000 0 79049
9’
Момент міг бути у Діалло, але півзахисник віддав неточну передачу Лонгвейку у штрафній суперника.
1675172847 9000 0 79050
14’
Момент у Діалло! Після прострілу від Шепелєва з правого флангу, сенегалець пробивав з кількох метрів, але голкіпер австрійського клубу виручив свою команду!
1675173270 14000 0 79052
15’
Момент у Пономаренка! Форвард пробив з лінії штрафної - повз ворота.
1675173182 15000 0 79051
19’
Дуже активний в атаці Пономаренко. Форвард намагається знайти свій момент.
1675173521 19000 0 79053
25’
Дальній удар від півзахисника "Аустрії" - дуже неточно.
1675173712 25000 0 79054
27’
ГОЛ! Піус Грабер виводить "Аустрію" вперед у рахунку! Неймовірний удар під поперечину метрів з тридцяти! 0:1.
1675173941 27000 8 79055
32’
Динамівці і надалі контролюють хід подій на полі, але поки що зрівняти рахунок не вдається.
1675174254 32000 0 79056
35’
ГОЛ! Лукас Фрідрікас забиває другий гол у ворота "Динамо". Після помилки в центрі поля, півзахисник "Аустрії" вийшов майже сам на сам з Нещеретом і пробив точно повз голкіпера - 0:2.
1675174589 35000 8 79057
39’
Намагаються підопічні Луческу змінити ситуацію на полі.
1675174677 39000 0 79058
45’
Перерва.
1675174958 45000 6 79059
46’
Почався другий тайм.
1675175941 46000 2 79060
48’
Серія замін у "Динамо".
1675176012 48000 0 79061
52’
Гоооооооооооооооооооооооооол! Денис Попов відіграв один м'яч. Після швидкого розіграшу штрафного - Гармаш пробив без всистка - голкіпер "Аустрії" парирував удар перед собою. Першим на добиванні опинився Попов, який переправив м'яча у ворота - 1:2.
1675176356 52000 8 79062
55’
Момент у Царенка! Півзахисник пробив з кількох метрів повз ворота.
1675176648 55000 0 79063
60’
Гооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооол! Костянтин Вівчаренко зрівняє рахунок! Захисник наважився на дальній удар метрів з двадцяти п'яти - м'яч залетів точно під поперечину воріт "Аустрії" - 2:2!
1675176935 60000 8 79064
67’
Продовжують атакувати кияни.
1675177423 67000 0 79065
74’
Активно також діє в атаці Беніто, видно, що півзахисник намагається проявити себе.
1675177669 74000 0 79066
75’
Гармаш! Який момент не реалізовує півзахисник "Динамо"!
1675177708 75000 0 79067
82’
Знову свої моменти не реалізовують динамівці... Андрієвський пробив повз ворота.