Звучить Гімн України!
1652889570 0 0 77011
Збірна України: 1.Бущан, 4.Конопля, 2.Бондар, 16.Качараба, 3.Сирота, 5.Сидорчук (К), 14.Буяльский, 19.Гармаш, 20.Зубков, 18.Сикан, 7.Довбик.
Запасні: 12.Пятов, 23.Ризнык, 6.Степаненко, 8.Пихалёнок, 9.Яремчук, 10.Шапаренко, 11.Беседин, 13.Забарный, 15.Цыганков, 17.Мудрик, 21.Караваев, 22.Матвиенко.

«Рієка»(стартовий склад): 98.Зломислич, 4.Бодетич, 6.Честич, 7.Мурич, 15.Крешич, 17.Вук, 18.Дрмич (К), 20.Солано, 23.Бушня, 24.Станич, 30.Селахі.
1652888257 0 0 77009
Шановні друзі, запрошуємо вас на товариський матч між збірною України та "Рієкою".
1652887128 0 0 77008
1’
Матч розпочався.
1652889914 1000 1 77012
2’
Момент у Довбика! Форвард пробив метрів з двадцяти, але мяч пролетів повз ворота.
1652890010 2000 0 77013
5’
Гра під контролем нашої команди.
1652890225 5000 0 77014
8’
Футболісти "Рієки" майже на атакують, граючи відверто другим номером.
1652890663 8000 0 77015
12’
Багато комбінують наші гравців, але без моментів у воріт суперника.
1652890712 12000 0 77016
15’
Дальній удар від півзахисника хорватської команди - повз ворота.
1652890799 15000 0 77017
16’
Буяльський пробив метрів з двадцяти п'яти - жодних проблем для воротаря "Рієки".
1652890890 16000 0 77018
18’
Хороший момент у Буяльського після прострілу з правого флангу від Коноплі, але удар вийшов неточним.
1652890972 18000 0 77019
21’
Нічого не змінюється у нас на футбольному полі - збірна України продовжує контролювати гру.
1652891316 21000 0 77020
24’
Гоооооооооооооооооооооол! Збірна України відкриває рахунок в матчі! Після навісу з правого флангу, Денис Гармаш вирішив пробити в дотик метрів з девяти - м'яч залетів прямо у дев'ятку воріт "Рієки" - 1:0!
1652891365 24000 8 77021
27’
Муріч міг зрівняти рахунок, але пробив з кута штрафної повз ворота.
1652891518 27000 0 77022
32’
Знову гра проходить на половині поля "Рієки".
1652891818 32000 0 77023
37’
ГОЛ! Йосип Дрміч зрівнює рахунок! Після удару від нападника "Рієки" м'яч від штанги відскочив до гравця хорватського клубу, який прострілив до воротарської, звідки Дрміч і пробив під поперечину - 1:1.
1652892365 37000 8 77024
42’
Момент у Довбика, але форвард пробив вище воріт.
1652892478 42000 0 77025
45’
Продовжують атакувати футболісти збірної України.
1652892617 45000 0 77026
45+1’
Перерва.
1652892632 45001 1 6 77027
46’
Розпочався другий тайм.
1652893566 46000 2 77028
51’
В України у другому таймі гратимуть Різник та Бєсєдін замість Бущана та Довбика.
1652893854 51000 3 77029
54’
Збірна забили гол: Бєсєдін та Буяльський розіграли атаку лівим флангом, яку завершив Зубков, але арбітр зафіксував офсайд у Бєсєдіна.
1652894378 54000 0 77030
55’
Різник парирував удар Дрмича з-за меж штрафного майданчика!
1652894437 55000 0 77031
56’
Качараба пробив не точно після подачі з кутового.
1652894507 56000 0 77032
62’
Футболісти "Рієки" контратакують.
1652894948 62000 0 77033
68’
Різник знову грає надійно після удару суперника з дальньої дистанції.
1652894984 68000 0 77034
73’
Бєсєдін пробиває з лінії штрафної - в руки голкіперу.
1652895183 73000 0 77035
77’
Попередження для Честича.
1652895426 77000 4 77036
79’
Збірна України провела дві заміни: замість Сікана на поле вийшов Мудрик, а Зубкова замінив Циганков.
1652895594 79000 3 77037
82’
Момент у збірної України: Гармаш прострілював у воротарський майданчик, але голкіпер перехопив цей пас.
1652895800 82000 0 77038
83’
Мудрик пробив з кута штрафної - голкіпер "Рієки" зіграв надійно.
1652895889 83000 0 77039
84’
Мудрик знову рятує команду після удару суперника.
1652895907 84000 0 77040
86’
Жовта картка для Качараби.
1652895991 86000 4 77041
88’
Дві небезпечні подачі до штрафної збірної України, але добре, що футболісти "Рієки" не змогли пробити.