Матч: Исландия - Хорватия. ЧМ-2018. Групповая стадия 2018-06-26T21:00 2018-06-26T22:45

Сборная Исландии - Сборная Хорватии. ЧМ-2018. 2016/2018. Групповая стадия. 26.06.2018

Сборная Исландии   Сборная Хорватии   26 июня 2018 в 21:00 на «Интере»

Показать статистику (5 голосов) Скрыть статистику

Доброго вечора, шановні читачі інтернет-ресурсу Dynamo.kiev.ua. Сьогодні всі ми станемо свідками історичного матчу, від якого буде залежати доля турнірного шляху збірних Ісландії і Аргентини. Не дивлячись на те, що "альбіселесте" ніяк не зможуть вплинути на цей матч, їм потрібно буде надіятись на невдалу гру національної команди Ісландії.

Друзі, для вас текстову трансляцію проведе Адамович Ігор.
1530033374 0 0 57226
Початок репортажа - в 21:00. Стартові склади команд - вашій увазі.

«Збірна Ісландії»: 1.Хадльдорссон, 2.Севарссон, 6.Р.Сігурдссон, 18.Магнуссон, 5.Інгасон, 10.Г.Сігурдссон, 17.Гуннарссон, 20.Халльфредссон, 8.Бьярнасон, 7.Гудмундссон, 11.Фіннбогасон
Запасні: 13.Рунарссон , 12.Шрам, 15.Эйолфссон, 21.Траустасон, 23.Скуласон, 3.Фрідйонссон, 16.Скуласон, 19.Гісласон, 14.Арнасон, 4.Гудмундссон, 22.Бедварссон, 9.Сігурдарсон

«Збірна Хорватії»: 12.Калініч, 15.Чалета-Цар,5.Чорлука, 13.Єдвай, 4.Перішіч, 22.Піварич, 10.Модріч, 8.Ковачіч, 9.Крамаріч, 19. Бадель 20.Пьяца
Запасні: 23.Субашіч, 1.Лівакович, 3.Стрініч, 6.Ловрен, 5.Чорлука, 2.Врсалько, 21.Віда, 14.Брадаріч, 7.Ракитич, 11.Брозовіч, 18.Ребіч, 17.Манджукіч
1530033988 0 0 57227
Як бачимо, головний тренер збірної Хорватії Златко Далич випустив на останній матч напіврезервний склад. 52-річний спеціаліст дав шанс тим гравцям, які в більшості матчах гріють лаву запасних. Для вболівальників київського "Динамо" також своє свято, адже в складі "шашкових" з перших хвилин з'явився захисник "біло-синіх" Йосип Піварич.
1530035255 0 0 57233
Головним арбітром поєдинку буде іспанець Мігель Антоніо Лахос. З 2008 року 41-річний рефері обслуговує матчі ла ліги, а з 2011 - єврокубки.
1530035404 0 0 57235
Матч буде проходити в місті Ростов-на-Дону на однойменній арені.
1530035484 0 0 57236
Варто відзначити, що в заявкі збірної Хорватії відсутнє прізвище нападника "Мілана" Ніколи Калініча. Він був виключений зі складу по рішенню тренерського штабу. Вірогідно, що гравець залишився невдоволеним своєю відсутністю в основному складі.

1530035719 0 0 57238
Нагадую, що на відбірковому етапі до ЧС-2018 ці команди вже зустрічались між собою. Обидва колектива святкували по одній перемозі.
1530035884 0 0 57239
1’
Матч розпочався. З центра поля розпочали ісландці. Ну що ж, поїхали. Нас очікує фантастичний матч.
1530036108 1000 1 57242
2’
Ісландці сьогодні будуть в білих футболках, а хорвати - в чорних. Такий собі інь-янь на чемпіонаті світу.
1530036178 2000 0 57243
3’
Хорвати контролють м'яч, але ісландці досить компактно обороняються.
1530036263 3000 0 57245
6’
До початку цього матчу в активі збірної Хорватії шість очок, Ісландія має тільки один набраний пункт. Для виходу далі підопічним Хадльгрімсона потрібно перемогти хорватів, а в паралельному матчі Аргентина має виграти у нігерійців, але з невеликою різницею.
1530036550 6000 0 57250
8’
Гравці збірної Ісландії намагаються виходити в атаку, але в нападі у скандинавів не досить багато креативних гравців.
1530036639 8000 0 57252
10’
Ісландці вийшли в чергову контратаку, але Фіннбогассон не попав в такт атаки і його простріл був блокований захисником суперника.
1530036746 10000 0 57254
11’
Травма! Марко Пьяца в боротьбі ліктем заїхав в ніс Бьярнасону.
1530036894 11000 0 57257
11’
Попередження. Рефері дав жовту карточку Марко Пьяці.
1530036897 11000 4 57258
16’
Хорвати вовтузяться біля штрафного ісландців, але нічого розумного не вдається їм зробити. Доречі, у паралельному матчі Аргентина забила гол Нігерії.
1530037074 16000 0 57260
18’
Складається таке враження, що для хорватів цей матч виглядить, як тренування з підвищенною відповідальністю.
1530037132 18000 0 57261
21’
Хорвати отримали право на виконання кутового. Навіс в штрафний і височенні захисники вибивають м'яч вперед. Як кажуть в народі: "Бей вперед - игра придет".
1530037303 21000 0 57263
22’
Гра проходить в центрі поля - хорвати контролюють, а ісландці огризаються, хоча має бути навпаки.
1530037457 22000 0 57265
26’
Момент! Магнусон пробивав головою, але м'яч розминувся зі стійкою воріт хорватів. Перший небезпечний епізод в матчі.
1530037687 26000 0 57268
32’
Сігурдссон виконує штрафний, але Ловре Калінич все бачив і з легкістю парирував. Радує те, що ісландці почали нав'язувати свою гру.
1530037943 32000 0 57271
34’
Ісландія починає активно пресингувати. Це досить заводить їхніх вболівальників. З хвилини на хвилину "наші хлопці" мають зловити кураж і переломити хід гри.
1530038083 34000 0 57273
36’
Іван Перішич так класно прийняв м'яч, але так погано пробив здалеку, що "круглий" не прилетів до воротаря, а докотився.
1530038363 36000 0 57275
42’
Ой-йо-йо-ой! Фіннбогассон мав дуже крутий шанс засвітити своє прізвище на табло, але м'яч в міліметрах розминувся зі штангою.
1530038538 42000 0 57278
43’
Халльфредссон пробив здалеку - м'яч полетів до горобців
1530038782 43000 0 57280
45’
Арбітр компенсував дві хвилини.
1530038839 45000 10 57282
45+2’
Сейв. Калінич після удара Гуннарсона стрибнув, як пантера і вибив м'яч.
1530038908 45002 2 0 57284
45+2’
Перерва. Гравці чекають серйозні розмови.
1530038953 45002 2 6 57287
46’
Розпочався другий тайм. Очікуємо більше моментів і голів. В перерві тренери не зробили замін.
1530039890 46000 2 57290
47’
Ісландцям потрібно здійснити справжній подвиг, щоб пройти в плей-офф.
1530039936 47000 0 57291
52’
Перекладина! Мілан Бадель пробив здалеку і провів на міцність каркас воріт суперника.
1530040310 52000 0 57297
53’
ГОЛ! Мілан Бадель. Центральний півзахисник збірної Хорватії розпочав атаку і віддав на Піварича, той зробив передачу у відповідь, як результат - перший гол в матчі.
1530040344 53000 8 57298
55’
Перекладина! Інгассон влучив у каркас воріт. Небезпечний момент. Ох і пішла гра. Дуже високий рівень футбола.
1530040521 55000 0 57302
58’
Ісландці затисли хорватів в штрафному. Підопічні Хадльгрімссона створюють момент за моментом.
1530040594 58000 0 57303
59’
Жовта карточка Еміль Халльфредссон. Небезпечний підкат від ісландського півзахисника.
1530040715 59000 4 57304
63’
Попередження для Альфреда Фіннбогасона. Нападник ісландців не забрав ноги і в'їхав у воротаря суперника.
1530040983 63000 4 57308
64’
Заміна в складі Хорватії: 10.Лука Модріч — 14. Філіп Брадаріч. Златко Далич дав відпочити своєму лідеру.
1530041073 64000 3 57310
68’
Заміна в складі Хорватії: 20. Марко Пьяца — 6. Деян Ловрен.
1530041321 68000 3 57313
69’
Перша заміна в складі Ісландії: 6.Рагнар Сігурдссон — 9. Бьорн Сігурдарсон. Досить несподівана перестановка.
1530041438 69000 3 57315
71’
Бьярнасон мав шанс відзначитися, але йому не хватило сантиметрів, щоб завершити старання партрнерів по команді.
1530041503 71000 0 57317
73’
Андрей Крамаріч не зумів замкнути простріл Піварича, а момент був шикарний.
1530041595 73000 0 57319
76’
ГОЛ! Гюльфі Сігурдссон. Ловрен тільки-но вийшов на заміну і зразу же привіз гол. Сігурдссон холоднокровно реалізував покарання.
1530041641 76000 8 57320
81’
Остання заміна від Златко Даліча: 8. Матео Ковачіч — 7. Іван Ракітіч.
1530042076 81000 3 57324
83’
Попередження для Тіма Єдвая. Він досить грубо відібрав м'яч у суперника.
1530042114 83000 4 57325
84’
Ще одна жовта карточка. Тепер для Біркіра Севарссона. Він не по правилам зіграв проти Перішича.
1530042191 84000 4 57327
86’
Заміна в Ісландії: 11.Альфред Фінбогассон — 4. Альберт Гудмундссон.
1530042262 86000 3 57329
87’
Іван Ракітич пробив зі штрафного - м'яч летить на перекладиною.
1530042386 87000 0 57330
89’
Остання заміна в складі Ісландії: 8.Біркір Бьярнасон — 21. Арнор Траустасон.
1530042525 89000 3 57333
90’
ГОЛ! Іван Перішич.
1530042580 90000 8 57335
90’
Антоніо Лаос компенсував чотири хвилини.
1530042630 90000 10 57337
90+2’
Бйорн Сігурдарсон б'є по воротам Калінича, але воротар відбив на кутовий.
1530042687 90002 2 0 57339
90+4’
Матч закінчений. Збірна Хорватії на досвіді обіграла Ісландію і підтверила реноме фаворита турніра. Ісландії побажаєм успіхів в майбутніх турнірах.