Khvicha Kvaratskhelia: “The desire and will of the Georgian people is to follow the European path”

The midfielder of “Napoli” and the Georgian national team, Khvicha Kvaratskhelia commented on the events currently happening in his homeland.

Khvicha Kvaratskhelia


“I am following the events taking place in our country and want to express my opinion and position as a citizen.

The desire and will of the Georgian people is to follow the European path; this is our historical choice, the only correct choice, and we cannot deviate from this path. This country belongs to the people, and no one stands above the will of the people.

It hurts, my country hurts, my people hurt, it is painful to watch the videos being circulated, stop the violence and aggression. Today Georgia deserves Europe more than ever,” Kvaratskhelia wrote on his Instagram page.

Let us remind you that mass protests began in Tbilisi on November 28 after the statement made by the Prime Minister of Georgia about refusing to negotiate the country's entry into the EU.

0 комментариев
Best comment
  • С. Каменяр(AHATOM) - Эксперт
    30.11.2024 16:33
    "Нагадаємо, з 28 листопада у Тбілісі розпочалися масові акції протесту після заяви прем’єра Грузії про відмову від переговорів про вступ країни у ЄС"©

    "Коли за обрій заходить сонце, усіляка нечиста сила підіймає голови. Саме так і сталось 11 років тому в ніч силового розгону студентів на Майдані Незалежності.
    В ту ніч звірі з погонами почали розгін мирної акції студентів, які вийшли висловити свій голос. Голос за демократичну Україну. Голос за європейську Україну. Голос за незалежну Україну.
    Близько четвертої ранку, коли журналістів стало менше, озвірілі силовики влаштували справжнє пекло під Монументом Незалежності. Вони віришили, що влада в цій країні — вони. І тому мають право бити беззбройних українців гумовими кийками та сльозогінним газом. Вчиняли так само, як пізніше чинитимуть росіяни на Сході, — били тих, хто мав при собі патріотичну символіку: прапорці, герби…
    Молодь намагалась врятуватись — бігли у бік Хрещатика, найближчих двориків, де можна було сховатись у підʼїздах. Тої темної ночі студентів прихистили у Михайлівському Соборі. Брама храму залишалась відчиненою для усіх, хто біг від свавілля «Беркуту». Але перевертні в погонах так і не наважились ступити на поріг Собору.
    Для майданівців ця ніч стала переломною, як і для українців з усіх куточків держави. У кожного було неприйняття. Влада побила дітей. Влада перейшла межі дозволеного.
    Україна відчула себе великою родиною. І вже наступного ранку більшість громадян змінила власні плани — замість цього вони пішли на головні площі своїх сіл, містечок та великих міст. А на місці кривавого побиття студентів, зібралось всеукраїнське віче.
    Саме тоді народилась «Революція Гідності». Це був лише початок довгого шляху. Українці довели, що перемога завжди на боці правди та єдності. А владою в Україні є лише народ, який і обирає в якому напрямку рухатись нашій державі".
    Петро Порошенко, п'ятий Президент України, учасник Майдану Гідності.
    • 2
Comment