Как стало известно
dynamo.kiev.ua, защитник второй команды киевского
«Динамо» Темур Парцвания ближайшюю неделю проведет во Франции, где попробует зарекомендовать себя пред главным тренером местного «Эвиана» Пабло Корреа.
Эту информацию в комментарии нашему изданию подтвердил главный тренер «Динамо-2» Андрей Гусин.
— Да, Темур действительно заинтересовал «Эвиан». И завтра он отправится во Францию, на просмотр в этот клуб, — сказал Гусин.
-
Игорь(IhorMII)
- Опытный писатель
17.07.2012 23:35
Для чого він Сьоміну?! в нього ж є Алмейда!...
- 0
-
Юрий Иванович(Bond333)
- Опытный писатель
17.07.2012 20:00
А лучше бы поехал играть на свою историческую Родину.........
- 0
-
Alex Z(mcalex_ua)
- Старожил
17.07.2012 19:47
много Коррей как для сегодня))
- 0
-
Артём просто Артём(Ultras_FC_DK)
- Старожил
17.07.2012 19:07
и правельно
- 0
-
Игорь Пархоменко(parhomenko.igor)
- Начинающий писатель
17.07.2012 19:01
Дуже радує трансферна політика клубу! Якщо візьмуть, то це буде величезний крок у кар'єрі! Успіху!!!
- 1
-
Владимир Стрельцов(vadimstrel)
- Старожил
17.07.2012 17:11
Ну что, сказать, УДАЧИ тебе Темур, играй так, чтобы потом в Марсель позвали, или ПСЖ.
- 1
-
(armatura)
- Старожил
17.07.2012 17:04
Дебютант Лиги 1?
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
17.07.2012 17:10
9-те місце в минулому чемпіонаті. А там - 20 клубів.
- 5
-
(armatura)
- Старожил
17.07.2012 17:41
Тогда еще лучше))
- 0
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
17.07.2012 16:39
Досить не поганий гравець, реально пересидів, а за основу не заграв, бо не давали шансів, а так зіграв би матчів 10 підряд -міг би і основним бути - молодь має відчувати довіру і підтримку, а не словесну перспективу; Сьомін не може бачити гравця на майбутнє, а тільки бачить теперішнє - а на розвиток у нього не має часу
- 2
-
Вадим v_dim(v_dim)
- Эксперт
17.07.2012 16:16
- 2
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
17.07.2012 16:43
Коли виграли чемпіонат Європи слід було награвати гравця, а так він просто втратив будь яку мотивацію, було видно, що в основу Сьомін його не візьме, йому краще Бетао чи Попов
- 0
-
Noob Saibot(noob-saibot)
- Опытный писатель
17.07.2012 16:14
Не знаю чия ініціатива масово роздавати у це міжсезоння гравців, котрі засиділися в дублі але хто б це не був-честь йому і хвала.
- 3
-
ВЗ(xx2z)
- Эксперт
17.07.2012 16:05
Головне щоб зрослося.
- 2
-
Игорь Диденко(iskraeb)
- Эксперт
17.07.2012 16:01
Успехов ему, у нас сейчас у него нет шанса заиграть в Динамо, возможно после аренды, такой шанс у него появится
- 0
-
Олег Бойко(Oleg-)
- Эксперт
17.07.2012 15:55
Отличный вариант для Парцвании,главное теперь себя хорошо показать,в Динамо-2 просижывать смысла нету,так и всю карьеру можно в перспективных проходить
- 4
-
Олег Хулиган(Nick-oleg)
- Наставник
17.07.2012 15:55
- 2
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
17.07.2012 16:46
Якщо молодими головний тренер не цікавиться, то і рости у них не вийде
- 1
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
17.07.2012 17:17
1.Якщо від А.Л.Гусіна (з пердиву!!!) гравці відправляються у клуби вишки; більше того - в зарубіжні чемпіонати, то це свідчить про їх належну підготовку в команді цього наставника. І дарма, що Динамо-2 зайняло в пердиві лише сьоме місце: адже їм, котрим в основному по 20-23 роки - протистояли серйозні мужики, які ще хочуть в УПЛ пограти.
- 1
-
Vova ___(jatsik)
- Начинающий писатель
17.07.2012 18:01
20-23 роки в теперішньому футболі-це гравці основи (а деякі вже золоті мячі отримують). А Ви їх жалієте - ой-ой-ой, проти них серйозні мужики виходять з першої ліги.
- 0
-
иван петренко(MOISEY)
- Наставник
17.07.2012 15:47
Франция.... Это хорошо.Да и тренер у Эвиана неплохой.
- 2