— На сегодня есть одна китайская компания, которой проект «Арсенал» интересен. Компанию называть не буду, но это серьезная структура, которая заходит на украинский рынок, и футбол может помочь ей с точки зрения имиджа. У нас есть устная договоренность, но пока без конкретики. Китайцам нравится наш проект, однако когда они дадут деньги, никто не знает.
Они сами вышли на нас. Изначально эта компания хотела взять на себя финансирование «Арсенала» в Премьер-лиге. Но сложилось так, как сложилось, и мы предложили им альтернативу. Будем бороться за имя, и в какой бы лиге эта команда ни играла, в Киеве будет «Арсенал». Надеюсь, мы убедили потенциальных инвесторов, что болельщиков у команды меньше не станет.
Вадим Рабинович пообещал: если мы будем возрождать клуб, он отдаст права на эмблему, цвета клуба, гимн. На самом деле это очень важный атрибут. Тогда мы о второй лиге не мечтали, а думали о чемпионате Киева. Рабиновичу идея возрождения клуба понравилась, — рассказал Савенко.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
У меня истерика!!!!!!Ребе уже взял в руки калькулятор и спрятал документацию клуба подальше,мечтая впарить китайцам ксерокопии....
-
Kyiv71 Kyiv71(Kyiv71)
- Наставник
28.12.2013 02:22
очередные лохи нарисовались....причём сами.))))))))))
- 0
-
Имя Фамилия(asu)
- Старожил
26.12.2013 09:10
Фраза "Рабинович пообещал" вже потихеньку перетворюється на анекдот.
- 0
-
Makc Ko3ak(Ko3ak-9)
- Эксперт
25.12.2013 23:58
Де ще є таке, коли президент клубу свідомо банкротує клуб, приховуючи документи від широкого загалу, а потім починає говорити про відродження клубу?! Нонсенс!! За всіма єврозаконами рабіновіч має сісти в тюрму за футбольні оборудки з майном та землею, що виділені були "Арсеналу" з міськфонду, а щось говорити про ще один шанс з рабіком - безполізняк!
- -5
-
B. B.(Restater)
- Старожил
26.12.2013 09:57
А кто давеча с пеной у рта добивался, чтоб миськрада передала земли Дыминскому ? Не Вы ли?
- 4
-
Makc Ko3ak(Ko3ak-9)
- Эксперт
27.12.2013 12:20
Якому Димінському і до чого тут твоя піна з рота?! Якщо ти за те, що Димінський просить землю і готель для того, щоб доходи від цього майна йшли в "Карпати", то тут без всякої твоєї піни бєшеного крота, кожному зрозуміло, що це нормальна практика європейського футболу, коли клуб має майно і працює ним на футбол. Це лише такі як ти татарські вилупки звикли вкидати бабло в свої клуби, відмиваючи накрадене у народу і видаючи себе за "вєлікаго любітєля футбола"!
- -5
-
Makc Ko3ak(Ko3ak-9)
- Эксперт
27.12.2013 12:13
Мінусуючи тупо правдиві коменти, тутешні тролі просто покривають своє ригоанальне походження, коли залазять на сайт динамівців вовками в овечих шкурах, але шкурами не перестають бути. Прикро навіть знаходитись серед всієї цієї нечисті, котра доривається до мінусів і валяє їх на все, що є правдою. Тільки покидьки ахмєцькі можуть плюсувати за вбивство наших футбольних клубів, щоб стати раком перед пацакським "об'єболом".
- -5
-
Makc Ko3ak(Ko3ak-9)
- Эксперт
25.12.2013 23:53
Нам треба терміново приймати футбольний пакет законів до карного кодексу і розсадити всіх оборудчиків по нарах, відібравши у них раз і назавжди права працювати в футболі. Тоді все можна відроджувати і розбудовувати. Доки при владі втримуються бандюгани, що покривають одне одного в усіх напрямках футбольних оборудок - ніякі рабіки тут нічого не відродять.
- -5
-
Makc Ko3ak(Ko3ak-9)
- Эксперт
27.12.2013 12:32
Ну і яка, м'яко кажучи, істота тут мінусить мовчки на тому, що в нас до сих пір під сукном у Стороженка лежить пакет статей ФІФА-УЄФА, які треба було ратифікувати нашій зРаді ще до Євро-2012 і додати до Кримінального кодексу, щоб порушники, що попадаються на футбольних оборудках відповідали за це по Закону? Є такі, що вважають Стороженка не винуватим в тому. що він сам наклепав у ФАРЕ на Київ, на Львів, щоб наш футбол тепер доводив, що ми - не верблюд, а просто у нас була верблядь в штаті ФФУ і тепер за дискредитацію нашого футболу перед всім світом, його просто відправлять на пенсію за станом здоров'я і гад, що гидив не один рік наш футбол (за один виліт "Металіста" Стороженка треба з ганьбою вигнати), буде отримувати неслабку пенсію в пару десятків тисяч гривень. Але комусь тут це вигідно, раз мінусують тих, хто проти таких гидяків у нашому футболі.
- -5
-
Leon Zadov(lleo)
- Наставник
25.12.2013 21:53
- 3
-
Игорь к(kulakov)
- Читатель
25.12.2013 21:31
Сочувствую китайцами..
- 1
-
стик грон(uhjy)
- Наставник
25.12.2013 21:15
- 0
-
стик грон(uhjy)
- Наставник
25.12.2013 21:15
- 0
-
Александр Коваль(egorka777)
- Старожил
25.12.2013 21:03
У китайцев глаза, намного шире станут, после покупки у Рабиновича пакета документов.
- 1
-
DiverDriver(DiverDriver)
- Опытный писатель
25.12.2013 20:43
А что потом будет с клубом, если мы с Вами не будем покупать товар этой "уважаемой" китайской компании и их (китайцев) ожидания не оправдаются? Вряд ли это производитель шёлка или чая. Скорее всего автомобильный концерн,- а китайский автомобиль - это удел поклонников...скажем так...клуба из совсем другого города.
- 1
-
андрей андреев(andre77)
- Старожил
25.12.2013 20:32
При Черноветском был Марсенал теперь будет Chinaрсенал,как по мне он в Киеве не нужен,лучше где то в бедных областных центрах базироваться,там люди бы на большой футбол толпами валили
- 3
-
M N(DK_4ever)
- Наставник
25.12.2013 19:34
- В Китае поставили памятник неизвестному солдату - Рабиновичу.
- 4
-
Александр Polnov(fon)
- Наставник
25.12.2013 19:20
Теперь на гербе клуба будет красоваться крылатый логотип "Made in China"?
- 0
-
Наталья Третьякова(tretzar)
- Наставник
25.12.2013 19:06
Рабинович уже один раз продал клуб, это что дубль два - продажа эмблемы... ? Нет, не удивительно, что мы так живём - да только упоминание фамилии Рабинович и от него должны шарахаться! Куда мы катимся!?
- 3
-
Андрей Химич(RiazorBlues)
- Читатель
25.12.2013 19:00
могли бы и полностью интервью выложить, а то люди в комментариях не врубают, что Рабинович здесь не при делах, Арсенал пытаются возродить неравнодушные люди, фаны и некоторые игроки, и юридически это будет другой клуб (документы на регистрацию юр. лица уже готовятся)
- 1