Опытнейший новобранец ужгородской «Говерлы» Максим Шацких сравнил нагрузки времен Лобановского и работу в команде Вячеслава Грозного.
— Конечно, многое поменялось. Сейчас мало кто придерживается таких нагрузок. Футбол движется немного в другом направлении, форма набирается совсем по-другому — много работы с мячом, нет надоедливой беготни, которая прилично изматывает. Да и через игровые серии коллектив получает достаточно серьезную нагрузку. Практически во всех моих предыдущих командах первый сбор уходил на работу без мяча. У Грозного в этом плане все несколько иначе. На стартовом этапе мы даже успели провести несколько контрольных встреч, а последнюю неделю и вовсе играли каждый день. Лично для меня такой подход более интересен.
Могу сказать, что Грозный очень амбициозен. К примеру, в каждой игре, какой бы статус она ни носила, делается акцент на достижении положительного результата. Тем не менее, я бы не сказал, что тренер «Говерлы» излишне суров. Импульсивен — однозначно, но это в основном бывает во время матча. Игра заканчивается и наставник успокаивается. Все это рабочие моменты, они должны иметь место, — сказал Максим в интервью «Спорт Экспресс в Украине».
Успехов амбициозной Говерле, главное - без надоедливой беготни.
=
Аксіома - це твердження, яке не потребує доведення. Наприклад, "вода - мокра" )
Наведений же вами вислів є хибним, ну як мінімум потребує доведення.
У футболі принципово не може бути "мьяч у нас".
Знаєте чому?
Тому що мьяч у футболі завжди нічий - він котиться собі по травичці від пінка до пінка і справа секунд змінити напрямок в будь-яку сторону.
От у баскетболі - да, там можна мьяч взяти в руки і тримати його хоч до кінця гри ))
Якби не правило 30 (чи скільки там нині) секунд.
Щодо вийнятків наведених вами - а чи не забагато вийнятків? Пригадайте останні фінали-півфінали з удачливим Мауром чи зубодробильним Челсі і з технічними Барсою, Баварією...
Спорт - це майже завжди змагання на швидкість. Швидкість бігу, рухів, роботи з мьячем, мислення...
Техніка футболісту потрібна як джентельменський набір - тобто на рівні, що забезпечує точний пас, удар і швидкий рух з мьячем.
Решта складових роботи з мьячем - це "на всякий випадок".
Звісно, бувають унікуми як Зідан чи Ібрагімович (чи Рикун?) - люди які не маючи швидкісних даних вміють це компенсувати феноменальною якістю роботи з мьячем.
Хоча й тут - скільки там роботи з мьячем а скільки мислення? розуміння гри? координації? психологічного настрою і стійкості? - все питання...
Решта ж гравців біжать і пасують. І чим швидше вони це роблять, чим вищий кпд найпростіших дій - тим якісніші гравці. Зазвичай.
От гляньте на Мессі - що він такого показує унікального? Фінт? Якись хитрощі з мьячем?
Ну так, з мьячем він на ти.
Але левова частка його успіху - це швидкість, рвучкість, пластика, мислення, агресія, здорове нахабство і самовпевненість.
Погодьтесь, що не так багато чого можна натренувати роботою з мьячем.
Що би там не казав Сьомін і щоби там не було в тренді...
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена