Отец и агент полузащитника «Гремио» Дуду Гиба Бразил прибыл в Порту-Алегри, чтобы обсудить с исполнительным директором клуба Руи Коштой будущее своего сына. Об этом в своем блоге сообщает журналист Луис Зине Пирес.
Агент сообщил о желании игрока, права на которого принадлежат киевскому «Динамо», остаться в бразильской команде и после завершения срока аренды в декабре. Сумма возможного выкупа составляет 5 млн евро, однако, по словам отца-агента, «Динамо» готово снизить цену на своего футболиста.
-
Валерий Голубев(univer)
- Наставник
14.04.2014 10:53
Всем давно стало ясно,что Блохин не умеет руководить легионерами и это не вина их. Динамо нужен другой тренер.Даже великий талант,при Блохине загнивает.
- 1
-
I N(Jeep-Dynamo)
- Наставник
14.04.2014 04:34
Монстеро, амазонських боліт.............плін. Курву, розіпнути треба за таки отримані гроші і НУЛЬ віддачі....а це гроші від податків також!
- 0
-
I N(Jeep-Dynamo)
- Наставник
14.04.2014 04:30
хай купують за 4 990 000....+ блохіна та того генія трансферів, що його купував/рекомендував.......ще стільки ж дамо за дєрьмо, аби позбутись.
- -1
-
PERFOMANCE .(dynamiwe)
- Старожил
13.04.2014 22:43
Як хотілось, щоб дали йому шанс на якийсь період часу.
- 0
-
Влад Горянский(Vlad_Fabregas)
- Эксперт
13.04.2014 22:23
секономим на авиабилетах, доставим в клетке в грузовом отсеке.
- 0
-
Иван Иванов(GLK)
- Старожил
13.04.2014 22:12
Я бы скидку на продажу не давал.
- 1
-
Comments 001(UMinorto)
- Читатель
13.04.2014 21:53
Зачем он нужен команде,если не хочет играть? Пусть уходит!
- 0
-
Вадим Илькевич(moyodynamo)
- Наставник
13.04.2014 21:26
Царь знает, что делает. Забирайте! Если за это "чудо" вообще хоть что-то заплатят - уже хорошо. Андре, Дуду, Муду, Буду и прочие Педро - как же вы все задолбали! С папами-агентами, мамами-тренерами, дядями-импрессарио и тетями-продюссерами. Сплошной "развод" какой-то - не так ли, Игорь Михайлович? Давайте брать из Бразилии исключительно сирот - может, хоть так что-нибудь путное получится...
- 11
-
Геннадий Харченко(GK111DK)
- Опытный писатель
13.04.2014 21:25
Очередное доказательство профессионализма клубных функционеров.
- 1
-
Garmonik Garmonik(garmonik)
- Эксперт
13.04.2014 21:08
Не потрібно мені доводи вашими мінусами,про чогось варту нинішню свору футболерів справжньої мужскої гри де нема місце соплям!!! Невірю я вже навіть Ярмоленку,якого я завжди підтримував і вірив у нього.......але він зупинився,а вік футболіста не такий довгий.... Ех Андрію,Андрію-ти хочаб на тренеровках удари шліфував би ,ато тебе не те що в Англію не куплять а й в Україні не візьмуть адже ціна за тебе буде вищою за твою фахову корисність,профпридатність
- 3
-
Алекс Ярославский(alyar)
- Эксперт
13.04.2014 21:05
А я уже и забыл о таком футболисте, потому как и вспоминать, кроме его тещи, нечего.
- 2
-
andrey andreev(aa1_nn2)
- Старожил
13.04.2014 20:43
покупателям Дуду бонус - 2 ящика "живчика")))
- 1
-
Garmonik Garmonik(garmonik)
- Эксперт
13.04.2014 20:43
Підтримую! Навіть більше,спочатку вигнати тренера нездару,потім розпродати всіх хто чогось вартий,но вже не має бажання грати в Динамо чи навпаки має бажання перейти в інший клуб-всіх продати і нарешті почати творити команду з бажанням довести всім що здатен стати командою зіркою і завжди бути колективом,бо якщо вже ставиш себе вище,то означає що пора іти і звільняти місце молоді,но обов*язково передати молодим гарний приклад з певними рекордами щоб молодь намагалась їх побити!!!!! За що нам вболівальникам любити і жалкувати за сьогоднішніми гравцями і тренерами,може за оце доповзання з повною апатією до фінального свистку гравців ледацюг? Чи тренера тугодума,який з разу в раз не здатен перехетрити за рахунок якоїсь тактики чи стратегії,або навіть просто ротацією проти конкретного суперника,зіграти персонально...чи бодай вже вималювати ту картинку і ту не повторну гру,стиль команди!!! Я просто з жахом спостерігаю як збувається мій не втішний прогноз про хаотичну гру без жодного сповідування якоїсь ідейності в грі,простий вуличний футбол!!!
- 0
-
Рома Рома(TuRbO_o)
- Читатель
13.04.2014 20:40
А Блохина с доплатой ни кто забрать не хочет???
- 0
-
мюллер Дзюбенко(bergamo2007)
- Эксперт
13.04.2014 20:11
Дуду бесценен. Бёныть... Мне хотелось бы сейчас почитать комменты тех, кто тут в припадке бился: "О-о-о-о, Дуду!" И прямо оргазмировали на сайте. А оно вон как. Со скидкой... Ну, с паршивой овцы хоть шерсти клок.
- 4