Ультрас «Говерлы» (которую они по-прежнему называют «Закарпатье») отказались поддерживать клуб, сообщает Zak.depo.ua.
Причиной демарша источник называет постоянные «наезды» со стороны владельцев клуба — семьи Шуфричей.
— Весь движ решил, что больше не будет поддерживать «Закарпатье», все отошли от этого клуба и теперь наш клуб — ФК «Ужгород», любительская команда, которая имеет шансы выйти во вторую лигу. У нас были разговоры с тренером по этому поводу. Клуб дал понять, что финансово они смогут нам помогать (автобусы, баннера, атрибутика), — сказал один из представителей закарпатских ультрас.
їхню говiрку , але органiчно не сприймаю Шуфричiв .
Це вiдбивалось i на вiдповiдному ставленнi до "Говерли".
Тому однозначно пiдтримую ультрасiв , а Шуфричi на х...й!
-
Саша Унгвар(ungvary)
- Начинающий писатель
16.06.2015 14:45
Йдучи на стадіон, стараюся відмежуватися від цієї сімейки, забути що вони керують командою. Переважна частина футболістів в оренді, вони в основному грають без бажання, відбувають номер. З дитинства вболівав за дві команди - Динамо і Закарпаття, перша останнім часом радує і дарує позитивні емоції, а от друга стає все більше чужою. Може й мені за ФК Ужгород повболівати?
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
16.06.2015 12:32
Шуфричей пора судить!
- 1
-
CAPA CAPA(LETKORAT)
- Эксперт
16.06.2015 10:44
Такі як Шуфрічі не повинні бути ні в футболі ні в политикі вони просто знущаються над командою, вже цілий рік не виплачують зарплату футболістам.
- 2
-
Мишка Япончик(yulisa18)
- Начинающий писатель
16.06.2015 10:28
- 2
-
денис дк(norm)
- Наставник
16.06.2015 09:13
Шуфрич - Сепаратизм
- 3
-
Иван Иванов(Antikrotinho)
- Наставник
16.06.2015 08:08
Докерувався Саша....
- 2
-
Alex Динамо(Himkin)
- Наставник
16.06.2015 07:43
- 3
-
Саша Унгвар(ungvary)
- Начинающий писатель
16.06.2015 14:57
Ну тут все просто, уявіть що після матчу до фан-сектора Динамо підходить Суркіс і каже: "Ви те кричіть, а те не кричіть". А ще бере і змінює назву команди (з якою виросло декілька поколінь фанатів), хоча і ультрас, і звичайні вболівальники проти. Робить все для того, щоб вони не попали на трибуни, шманають їх половину першого тайму перед сектором. Важко таке уявити на прикладі Динамо, а в Ужгороді так є.
- 1
-
О. К.(luka64)
- Опытный писатель
15.06.2015 23:42
Дуже люблю Закарпаття ,їхню природу , а особливо людей i навiть
- 17
-
igor lozovitskiy(lazik)
- Наставник
15.06.2015 23:37
- 5
-
ef eff(offer)
- Наставник
15.06.2015 23:36
- 5
-
Влад Горянский(Vlad_Fabregas)
- Эксперт
15.06.2015 23:33
правильно, новые руководители гадят имидж клуба дальше некуда
- 3
-
Revan(Master_Revan)
- Наставник
15.06.2015 23:42
Так и имиджу страны гадят керманичи долбаные, причем нехило так гадят, ну и что нам теперь, от Украины всем поотказываться?!
- 10
-
Revan(Master_Revan)
- Наставник
15.06.2015 23:31
Как бы там ни было с владельцем и прочим, вот этого - "отказаться от команды"(!?!?!?), я, ну, никак не понимаю
- 5
-
Станислав Иванишин(ILLL27)
- Опытный писатель
15.06.2015 23:30
Все трое отказались?
- 10
-
igor lozovitskiy(lazik)
- Наставник
15.06.2015 23:28
- -3
-
Валерий Кириченко(Kirich14)
- Опытный писатель
15.06.2015 23:24
Такие люди как шуфрич уничтожают украинский футбол.
- 4