Нападающий луганской «Зари» и сборной Украины Филипп Будковский, права на которого принадлежат донецкому «Шахтеру», проведет предсезонный сбор в составе пермского «Амкара».
Официальный сайт пермского клуба назвал украинца в числе футболистов, которые отправятся с командой на сборы в Турцию 19 июня. Напомним, что в «Амкаре» уже играет один донетчанин — Богдан Бутко.
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
17.06.2015 00:28
Недоукраїнцям, які за "довгим рублем" відправляються в стан агресора, який розв'язав війну і організував вбивства українців в Донбасі - не місце не тільки в збірній, а і в Україні!
- 3
-
Олег В(BearMountain)
- Читатель
16.06.2015 21:16
- -3
-
крыло феникса(robokop)
- Наставник
16.06.2015 19:59
эти кроты не знают как еще нагадить,портят жизнь еще одному украинцу,и не забывают от кого потеряли очки убивая тем зарю
- 4
-
Іван Петрушко(zelmar)
- Наставник
16.06.2015 19:55
Філя! Перехрестись і йди краще в Хайдук до Білого і Мілевського чи де інде але не в амкар! Мало того що це рашка так іще й її дно! Треба ж так зневажати свій талант щоб вибрати з декількох варіантів а я впевнений що не один варіант саме амкар! Якщо рашка то тоді ти повинен розуміти і перспективи гри у збірній буде обмаль якщо взагалі буде!
- 7
-
Олександр Христенко(Aleksandr1960)
- Наставник
16.06.2015 19:51
Ну какой это нападающий для сборной, если в ЧУ он за 25 матчей забивает от силы 8 мячей и не отдал ни одного голевого паса.
- 3
-
Убийца кротов(ATO1927)
- Эксперт
17.06.2015 08:19
Вы ему льстите , он за 64 матча в ЧУ забил 8 голов )))
- 1
-
Nikolay NAC(NAC)
- Эксперт
16.06.2015 18:43
таким образом сборная освобождается от всякого г----а -- а вот зарю==жаль - разваливается на глазах
- 6
-
Слава Славків(lyra)
- Наставник
16.06.2015 22:19
і це не останням команда. вони не зараз розвалюються, розвалились вони уже тоді, коли з мовчазної згоди ахмєтову дали підмяти під себе ледь не половину чемпіонату, формально оформивши їх на інших "бізнесменів". рано чи пізно ця піраміда мала рухнути. Але прикро, що в результаті цього можуть зникнути команди з такими традиціями...
- 2
-
Vladimir M(woz23)
- Наставник
16.06.2015 17:48
Считал и считаю, что каждый украинский футболист, уехавший именно в Россию, на пушечный выстрел не должен подпускаться к сборной. И не надо про "футбол вне политики" - в эту хрень не верят даже те, кто ее придумал.
- 21
-
Владислав Форд(bizman2007)
- Начинающий писатель
17.06.2015 00:33
З/ в заре со счоего кармана будешь платить? Или переходить в гомно клуб с Украины за два куска зеллени в месяц?
- -4
-
Serg SCH(smile_skull)
- Старожил
17.06.2015 06:33
А Вы "не уважаемый" заплатите. Чеки покажите, договоры. На худой конец хотя-бы трансферы по счетам. А два куска мяса мы Амкару и так отсыпем. Небось помните как Спартаку отвесили... и забыли.
- 1
-
Павел Андрийчук(pavel405)
- Опытный писатель
16.06.2015 17:47
С Зарей можно уже прощаться? Интересно, сколько команд наберется в чемпионат. И будет ли он вообще.
- -2
-
Полиграф Горлокосточка(chmokidk)
- Старожил
16.06.2015 17:36
- 0
-
Вітя Не знаю(ProFFesor)
- Эксперт
16.06.2015 17:23
Амкар - місце, де гравець заживо себе нарікає на гниття: як людини, і як професійного футболіста!
- 2
-
konstantin shevchuk(liverpool-13)
- Старожил
16.06.2015 17:16
Ох, тут в дотепності люди змагаються .. Один каже - зайва хромосома, інший зі збірної виганяє .. Але, правильно написав нижче один з авторів, Макс Анатолійович .. Чому президент країни може мати рентабельний бізнес у країні-агресора і вже рік нам розповідати казки про те, що він би радий продати, але з ряду причин не може ..? І при цьому платити величезні податки в бюджет країни, в якій цей бізнес перебуває .. На такий аргумент інший автор, з властивою більшості авторів цього сайту "логікою", заперечує - не жени хвилю, у нього там давно бізнес .. Ну, логіка на рівні Ейнштейна .. Якщо давно, тоді нехай .. тоді нехай платить податки там і розповідає нам байки .. А якщо зараз або недавно, то не можна .. Різниця в чому, розумники?
- -11
-
Владислав Форд(bizman2007)
- Начинающий писатель
17.06.2015 00:37
Мы поскчем, нам не понять)))
- -1
-
MateyS SergiyM(MateyS)
- Наставник
16.06.2015 16:54
Нє, не треба гнати на хлопця, можливо в нього лишня хромосома... Принаймі на фото є признаки...
- 3
-
Олег Бойцов(oleg.amg)
- Эксперт
16.06.2015 16:42
неужели он такой дурак?
- 9
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
16.06.2015 16:33
Ничего, что "расея" - страна-агрессор ?!!
- 5
-
Макс Анатольевич(makes00710)
- Эксперт
16.06.2015 16:17
Возможно упрёки Будковскому и справедливы, но почему государству Украина можно хоть кое как но поддерживать экономические отношения с страной-агрессором, президенту Украины можно иметь бизнес в России,а Будковского за это подвергли обструкции? Чем Будковский хуже Порошенко?
- -14
-
Андрей Каневский(Andry_1)
- Эксперт
16.06.2015 16:33
У Порошенко этот бизнес уже давно там, ещё до конфликта, а этот сейчас намылился, так что не гони беса, сравнение не катит, Ротань тоже самое мог сказать, но одумался.
- 12
-
Макс Анатольевич(makes00710)
- Эксперт
16.06.2015 16:40
Вообще то к незнакомым людям принято обращаться иначе...
- -5
-
Never More(Nevermore)
- Наставник
16.06.2015 17:05
- 9