Вратарь киевского «Динамо» Александр Шовковский высказал свое мнение о защитнике «Шахтера» Дарио Срне.
Напомним, после матча 24-го тура чемпионата «горняки» записали видео празднования победы над киевской командой, в котором капитан донетчан нецензурно выразился в адрес «Динамо».
«Истинное лицо команды в лице капитана», — написал Шовковский на своей страничке в Facebook.
Dynamo.kiev.ua ответственности за содержание ролика не несет. Она полностью на ФК «Шахтер».
<span itemprop="name" content="Уровень Шахты и ее капитана. Без комментариев"></span> <span itemprop="description" content=""></span> <span itemprop="duration" content="15"></span> <span itemprop="thumbnail" content="http://video.magnet.kiev.ua/p/104/sp/10400/thumbnail/entry_id/0_jinmqjss/version/100000/acv/82"></span> <span itemprop="width" content="560"></span> <span itemprop="height" content="315"></span>
Мне кажется, КДК обязано рассмотреть данное видео на предмет дисквалификации Срны на длительный срок, за провокационное, оскорбительное поведение, не совместимое с этикой УЕФА и ФИФА!
Я огромной тревогой смотрю в будущее украинской сборной! С такой "любовью" друг к другу в одной команде на поле не выходят!
-
Александр(noelplus)
- Старожил
07.05.2016 17:50
Оказывается все не так просто. Степашкин брательник -- бывший офицер украинской армии.. Служил в Крыму, под Евпаторией. Во время известных крымских событий весной 14- го года перешел на сторону врага. Что с этим делать ?!
- 0
-
Salming
- Читатель
06.05.2016 00:39
Выскажу крамольную мысль: Ребров не сможет адекватно настраивать динамовцев на игру с шахтой. Он их воспринимает, как своих... ну и т. д.
- -1
-
Andrey G.(andreyakya)
- Старожил
04.05.2016 21:32
Я болел за Кротов против Севильи только потому что мне показалось, что вся Арена Львов болела. А большинство, понятное дело, были не болелы Кротов, но болелы Ридной Неньки. Матчей ЧУКРа видеть не могу, так как живу в другой стране.
- 1
-
Макс Мищенко(Shinigurai)
- Наставник
04.05.2016 13:32
Народ, а человек не заявленный на игру и не тренер может находиться на скамейке? А то Даша С. после драки там и находился.
- 2
-
Валерий Голубев(univer)
- Наставник
04.05.2016 10:38
А про срну и говорить не хочется,мразь и только,как и весь этот шахтёр.
- 2
-
Валерий Голубев(univer)
- Наставник
04.05.2016 10:34
Фоменко трус и никакой тренер,возьмёт и шахту и Динамо,будет великая отмазка при поражениях,нет дружбы и т.д. Поэтому необходимо избавиться от игроков Шахтёра,а в сборную взять только игроков Динамо,Днепра,з других клубов и на худой конец игроков с Зари.Нам в сборной нужны патриоты своей страны,а не сепаратисты.Может и тяжело будет нам без игроков шахты,зато патриотизм, дружба и сплочённость в коллективе сборной, даст больших положительных результатов и больше пользы, для команды.В этом я уверен.
- 1
-
Микита Лемко(mikita-lemko)
- Читатель
09.05.2016 21:42
Дуже правильно сказав
- 0
-
константин Бендик
- Начинающий писатель
04.05.2016 07:50
Срна-обсрна, вместе с ракляцким, степашкой!Команда сепаров, предателей и провокаторов!!!Фу, позор кротам!!!
- 2
-
Hrach Vard(PONCHo)
- Читатель
03.05.2016 23:09
Какой пРезидент, какой треНер,- такой же кАпитан.
- 2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
03.05.2016 13:38
таки да.
- 2
-
Юрий
- Начинающий писатель
03.05.2016 12:01
Ну то что срна по жизни - ЧМО мне было ясно давно но это уже переходит все пределы. И виноваты в этом сами Динамовцы. К сожалению в последние годы они слшком часто дают возможность радоваться таким вот чмошникам. Ребята Динамовцы! Вспомните наконец честь какого КЛУБА Вы отстаиваите.
- 14
-
Игорь Горбачев(ivigo)
- Опытный писатель
03.05.2016 08:24
Така дика радість з того що зайняли 2 місце в чемпіонаті, й не вийшли напряму до ЛЧ. Як вони будуть радіти коли займуть 3 місце? Дві поразки від Дніпра то їм теж велика радість і свято.
- 3
-
Артем Вознесенський(artcasanova)
- Наставник
03.05.2016 00:54
Хоч я і фан Динамо і це в адресу мого клубу, але я посміявся)) Подивіться на цю бридку пику, а голос -співаю, шо ригаю! Ну, а те шо воно ригнуло в адресу нашого клубу -браво шахта, то ваш рівень!
- 9
-
Ven. Vened(vened)
- Наставник
02.05.2016 23:57
Ахмет, Луча, Срна, Кучер, Ракицкий разом з Палкіним і їх колишнім ватником- прес-секретарем (а таких там, як виявляється майже 90%) зробили і роблять все можливе, щоб довести український футбол до рівня бананової країни з одним правилом і законом: Шахта завжди переша і у всьому права. Все інше - брехня і підлота. Фоменко, будь мудрим. Краще гідно програти, ніж вату випускати. А ці " співаки" ще до Києва повернуться...
- 8
-
Алексей Корнев(best-4-me-DK)
- Наставник
02.05.2016 23:22
На моей памяти нет видео, где наши хором поют "сосите ... кроты" или что-то похожее из фанатского фольклора. Но кроты это неизлечимое.
- 8
-
Bogdan klein(protykrit)
- Старожил
02.05.2016 22:56
САШО, Ви завжди відрізнялись своєю розсудливістю, толерантністю, ввічливістю та повагою до суперників й завдяки цьому були на 2 голови вище за табір та його гравців-провокаторів. Тому чути від Вас зараз такі коментарі типу Степанку потрібно думати про безпеку... і зараз. - це однозначно Вас не прикрашає. Фанати , які ще піддавались під загальну єйфорію про українську команду "Шахтьйор" та їх близкучу гру й гравців, сподіваюсь зроблять для себе потрібні висновки після інцидентів з костоломом-Степаненко та караоке від Даши, де паклюжиться гімн нашого клубу, й нарешті будуть оцінювати табір як злісного конкурента й противника, а не співати про українську команду (чого я особисто ніколи не робив, адже не мав сумнівів щодо табору як клубу, натомість широ бажаючи успіхів окремим гравцям як Коваленко).
- -5
-
Алексей Корнев(best-4-me-DK)
- Наставник
02.05.2016 23:27
кузьмичи, такие кузьмичи
- -4
-
D P(Prikup)
- Старожил
02.05.2016 23:27
Там бедного Степашу, хотело за горло подержать полкоманды, а Ярмола, как настоящий лидер команды, не дал уйти негодяю. )
- 3
-
Bogdan klein(protykrit)
- Старожил
02.05.2016 23:47
І що з того, що слили злобу на колоді-Степаненко? Визнали таким чином свою слабкість та безпорадність у вчорашній грі з кротами:? Так він костилявся, провокував Гармаша в 1-му таймі, але це не привід кидатись на гравця, посилаючись на незрозумілі виправдання агресії, адже наші динамівці неодноразово повторювали раніше такі звертання до фанів суперника. Перемагати ми маємо забивши супернику мячі. А коли результат в 0:6 в двої очних зустрічах сезону, то це однозначно говорить про неефективність обраної тактики, недостаню налаштованість гравців й не спроможність ТШ реагувати на ситуацію на полі й вчитись на своїх помилках. А хахатись кулаками- для цього багато розуму не потрібно, однозначне не прикрашає наших гравців, які ставлять під загрозу імідж команди і клубу.
- 2
-
Ven. Vened(vened)
- Наставник
02.05.2016 23:51
Послухайте, пане початкуючий письменник. Чистоплюйством не займайтесь. ДК заслужено програло. Але ображати клуб і вболівальників нікому недозволено. Підсирати - мордорці мастаки. А Ви їм підгавкуєте. Ще Луческу похваліть з Сируном за благородство і лояльність.
- 4
-
Bogdan klein(protykrit)
- Старожил
03.05.2016 00:24
Система плюсиків-мінусиків у всій красі. Схоже, що у клубі все прексрасно, чемпіонство вигране без жодних питань після впевненого обіграшу основного конкурента, командна гра та видовищність покращуються з кожним матчем, лідери команди (Гармаш, Ярмола) є справжнім взірцем того, як потрібно виходити з високопіднятою головою у тяжких ситуаціях та матчах. До того ж капітан команди, який завжди був взірцем гідності та порядності й уособлював собою традиції славетного клубу і його історії, опускається до якихось незрозумілих коментарів чи погроз, адже не в силах визнати абсолютно провальну гру проти основного конкурента, Лише нашим мільйонерам-динамівцям добре знати, чому команда виглядала так пезпорадно вчора (і скільки кожен з них випив напередодні святкуючи "золото"). Але те, що причини потрібно шукати в собі і своєму ставленні до фанів, клубу та його іміджу, а не у витівках суперників- це не варто заперечувати. Чи , може, вам сподобалось "те" , що ви побачили вчора, панове-мінусовальники?? А принижують й ображають фанів не жести усіляких там колод типу Степаненків, а настільки беззуба, безвідповідальна гра й результати з основним конкурентом + психи лідерів команди, які виражаються на фоні власної безпорадності проти командної гри кротівні.
- 3
-
Ven. Vened(vened)
- Наставник
03.05.2016 00:37
Що Ви хочете тут прочитати? Серйозну аналітику з приводу О:8??? А несерйозну з приводу як мінімум п'яти порушень Степаненка на Гармаші? чому його не вигнали у першому таймі?, Чому не поставили пенальті у ворота Мордора за іол на Гармаші у тому ж першому таймі? А те що програв ССР і його тренерський штаб, причому і у інтригах теж - це факт. Ніхто не оббілює і не виправдовує забіяк, але не витримав би кожен другий підлості з-під тишка.
- 3
-
Bogdan klein(protykrit)
- Старожил
03.05.2016 10:02
Хочу бачити адекватну оцінку та реакцію фанів на :
- 5