Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
vened
Имя:
WWS Vened
Статус:
Наставник (1801 комментарий)
Любимые клубы:
Динамо Київ, Барселона, Мілан
Зарегистрирован:
22.03.2009 00:07
Карма:
3666
Топ-10 блогеров:
Нет
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → «Динамо» на карантине. Миккель Дуэлунд

   Дуелунд виглядає хрустальним. Часто ламався... Як буде далі зі здоров'ям, не відомо. А от щодо використання фальшивою 9 ідея цікава. Правда, то лише наші припущення. Ми ж не знаємо ситуації зсередини. А з боку виглядають всі непогано

   08.04.2020, 19:54
  • Прокомментировал новость → Александр Петраков: «Наслаждаюсь свежим воздухом…»

   Поряд з великим Валерієм Васильовичем Лобановським - гордість українського футболу. Дуже було б цікаво побачити його в клубній тренерській роботі. Успіху, пане Олександре

   08.04.2020, 14:45
  • Прокомментировал новость → Официально. «Динамо» требует от «Сан Паулу» и «Коринтианса» выполнения условий контрактов и выплат задолженностей

   Молодці. Тут мова не лише про фінанси. Зачіпають честь великого клубу, його гравців і вболівальників. Треба стояти за честь!

   06.04.2020, 22:23
  • Прокомментировал новость → Яблочко от яблони. 14 футболистов, идущих по стопам своих звездных отцов

   Ще б додав Циганкова - Циганкова

   06.04.2020, 14:55
  • Прокомментировал новость → «Если Леднев сейчас вернется в «Динамо» — это будет Андриевский номер два», — журналист

   Читаю коментарі і не можу зрозуміти: я на динамівському сайті, чи антидинамівському??? Що то за скиглення? Давайте підтримати команду, а не постійно гнобити. Коли всі кричали проукраїнський вектор, то що, не розуміли, що Аякса одразу не вийде??? Ви бачили, як після Хана Льосік приводив команду в почуття і тонус? Є, нарешті ТШ, є непоганий підбір гравців. Давайте дочекаємося кінця сезону.
   А Лєднєв вернеться в ДК, якби того комусь не хотілося. при чому, разом з Тимчиком.

   05.04.2020, 00:02
  • Прокомментировал новость → Яблочко от яблони. 14 футболистов, идущих по стопам своих звездных отцов

   Династії у нас:
   Яковенко - Яковенко;
   Калітвінцев - Калітвінцев;
   Костишин - Костишин
   Давайте продовжимо? :)

   04.04.2020, 23:55
  • Прокомментировал новость → Как это было: «Динамо» — «Днепр» — 2:0 (ВИДЕО)

   Шановна редакціє. Зробіть, будь ласка, доббірку тих матчів, в яких наше ДК ставало чемпіонами і володарями кубку в незалежній Україні. За 28 років є що пригадати, та й молоді приклад та наука. Думаю, що буду вдячний не лише я.

   04.04.2020, 16:14
  • Прокомментировал новость → Как это было: «Динамо» — «Днепр» — 2:0 (ВИДЕО)

   Супер!!! В умовах сидіння вдома преарасна нагода підняти собі настрій. Дякую, Шурік і редакція:))

   04.04.2020, 15:57
  • Прокомментировал новость → «Динамо» на карантине. Виктор Цыганков

   Вибачте, смартфон сам править. Лужний міг напихати , а Заваров, звичайно, Саша :)

   04.04.2020, 13:47
  • Прокомментировал новость → «Динамо» на карантине. Виктор Цыганков

   Типи лідера різні. Є такі, як Лужний чи Дем'яненко. Чи Шовковський. Можуть написати, всіма керують на полі. Коли Лужний грав у ДК, існувало правило: як тільки він робив ривок флангом, передача мала бути на нього. В іншому випадку в роздягальні було непереливки. А є лідери, як Пірло, Сага Заваров. Вони керували грою і вирішували моменти. Циганком більше схильний до другого.

   04.04.2020, 13:45
  • Прокомментировал новость → Артем Франков: «Возвращение Реброва в «Динамо» считаю вполне реальным»

   Ще свого останнього слова не сказав О.Михайличенко. Але те, що ССР треба повертати через якийсь час - сумніву немає. Питання тільки в тому, чи спрацюються власники клубу, які звикли до іншого менеджменту, з прогресивним і вимогливим тренером європейського стилю? Попереднє перебування ССР в ДК дає підстави для сумнівів...

   03.04.2020, 17:28
  • Прокомментировал новость → «Динамо» на карантине. Виктор Цыганков

   Давайте по черзі.
   1.Циганков - лідер команди. Може вирішувати долю матчу сам, вміє завести. Вміє нагнітати.
   2. Не стабільний. Це проходило в 19. АЛЕ НЕ ПРОХОДИТЬ В 21.
   3. Хлопець працьовитий і відповідальний. Напевне, щось з особливістю організму, можливо, важко витримувати великі фізнавантаження одразу. Ще ССР говорив про потребу делікатного ставлення до використання Віктора. Він - приклад того, як підходять до піку форми через ігрові дні. Не він один такий. Важко входить у навантаження і С.Сидорчук. Тому і починає тренування за 2 тижні до початку зборів.
   4. З психологією лідера у Віктора все нормально. Згадайте голи збірній Сербії, і не тільки..
   Висновок: слід розібратися з особливостями фізичного навантаження на хлопця і підводити його поступово до піку. В іншому випадку можемо втратити.

   03.04.2020, 13:26
  • Прокомментировал новость → Александр Алиев: «Газзаев для меня нечестный человек»

   Після цього інтерв'ю більше ні від Аліжва, ні про Алієва читати, чути, бачити не хочу. Інтелект і звичайний розум там навіть не ночував.

   03.04.2020, 02:13
  • Прокомментировал новость → «Динамо» на карантине. Виталий Буяльский

   Цілком реальна оцінка. Сильнішим Віталій в такій ситуації навряд чи стане. Важко точно говорити, не маючи інформації з середини команди, з тренувального процесу. Як на мене більш перспективним мені видається використання Андрієвського: у нього добре поставлений удар з дальної і середньої дистанції, пас може відати точний у третю зону. Правда Саша не дриблер, не вміє грати у спартаківський футбол. В цьому він програє Буї. Але, враховуючи як проти ДК грають інші команди, крім Шахти, то такий стиль Андрієвського , як на мене, виглядає перспективнішим. Але то для мене...

   31.03.2020, 12:29
  • Прокомментировал новость → «Динамо» на карантине. Виталий Миколенко

   Миколенко нагадує Дем'яненка чи Лужного в їх кращі роки, тільки грає зліва. В умовах, коли формує команду О.Михайличенко, я б не продав його в інші чемпіонати. От якщо не вийде стати чемпіонами наступного сезону, тоді можна. До речі, переніс Євро на 21 рік також цьому сприяє. Успіхів, хлопче.

   28.03.2020, 16:32
  • Прокомментировал новость → «Барселона» намерена продать 8 футболистов в летнее трансферное окно. Коутиньо и Гризманн — out!

   Інфа для Ігоря Михайловича?

   26.03.2020, 08:03
  • Прокомментировал новость → «Динамо» на карантине. Денис Попов

   Стаття ніби і схвальна до гравця, але водночас дуже критична. Так, є куди рости. Але і такого цертрбека нині радо бачили б у своєму складі не лише клуби нашої Прем'єр-Ліги. Інша справа, хлопцю треба рости, в тому числі й інтелектуально. Але для цього з ним треба серйозно персонально працювати. Чого і бажаю ТШ ДК. Але для основи першої команди, як на мене, готовий і мусить мати практику. Щасти.

   26.03.2020, 07:58
  • Прокомментировал новость → В Киеве полицейские разоблачили схему финансовых махинаций по строительству футбольных полей

   А фігурант - злодій Павелко?

   25.03.2020, 21:28
  • Прокомментировал новость → Фран Соль: «После карантина мы начнем бережнее относиться к тем мелочам, на которые раньше не обращали внимание»

   Фран - дуже інтелігентна і світла людина. Успіхів тобі, хлопче, з нашим ДК. Будь наполегливим і все вийде. Аж хочеться тебе обняти:)

   25.03.2020, 21:23
  • Прокомментировал новость → Игорь Суркис: «Вместо распространения фейков надо объединиться в борьбе с серьезной проблемой»

   У мене особисте прохання до Олександра Попова (Шуріка).
   Зараз велика пауза у футбольному житті. Інколи навіть важко знайти цікавий матеріал для оприлюднення. Тож пропоную розпочати серію статей про історію нашого улюбленого Динамо Київ і його визначних персон. Це буде корисно для тих молодих людей, які про Бібу, до прикладу, лише чули, а Віктора Колотова і не згадають. Можна розпочати з чудових книг Деві Аркадьєва. Переконаний, усім буде цікаво. По крайній мірі, цікавіше, ніж дивитися на фото Іри Морозюк...

   25.03.2020, 21:18
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть