Вице-президент Национального олимпийского комитета Украины Николай Томенко призвал футболистов «Динамо» и «Шахтера» срочно пойти на примирение.
«Зупинити футбольну війну або відмовитися від Євро-2016!
Як віце-президент НОК і українець звертаюся до спортсменів, журналістів і вболівальників з пропозицією зупинити футбольну війну між Шахтарем і Динамо. Загострення протистояння, яке триває кілька днів,лише створить додаткові перешкоди для побудови повноцінного, конкурентного колективу на Євро. Нині наші вороги потирають руки і вже прогнозують безславний виступ України у Франції. Ми не можемо цього допустити!
Особлива відповідальність на старшому поколінні зірок нашого футболу. Ваша місія не у «підливанні масла у вогонь», а у об’єднанні нашого футболу. Навчіть нинішнє покоління справжньому патріотизму і професіоналізму у футболі шляхом неформальному спілкування, а не розмовами в пресі.
Єдина футбольна родина — єдина, переможна Україна!», — написал Томенко в социальной сети.
учетная запись этого пользователя была удалена
-
Петро Беличко-Попович(Mees)
- Старожил
05.05.2016 12:34
Шановний Микола!
- 0
-
Валерий Голубев(univer)
- Наставник
05.05.2016 09:08
Есть одно решение этого вопроса,на евро-16 не брать игроков шахтёра и весь конфликт будет исчерпан.Я уверен хуже не будет,только атмосфера в команде будет на много чище и наши ребята будут играть за Украину,а не за лугандон. Пусть играют там в лугандоне во дворах оккупированном Донбассе фашистской рашей.
- 0
-
Олександр Пшенік(telik)
- Наставник
05.05.2016 08:54
То може пан Томенко запропонує на Євро відправити "Грінджоли"?
- 2
-
Сергей(Burunduk)
- Эксперт
05.05.2016 00:50
Вот чье-чье, а мнение этого индивидуума интересует меньше всего. Перефразирую известную фразу: "Послушай Томенко и сделай наоборот"
- 0
-
ZAk Barchuck(barchuck)
- Опытный писатель
05.05.2016 00:10
О! Клоун всплив. Як то г***но. З тим самим і в голові і в роті. Я й забув про нього.
- -1
-
Светлана Svetlana(whitebearSV)
- Опытный писатель
04.05.2016 23:06
Это будет непросто!..
- -1
-
Владимир Ященко
- Читатель
04.05.2016 23:02
Вихід єдиний! Фоменка у відставку!
- -6
-
vladik zelenov(leon-kiborg)
- Наставник
04.05.2016 22:49
как закукарекал--а может ещё и от защиты украины откажемся
- -6
-
валентин петриченко
- Читатель
04.05.2016 21:41
ахметофф раком поставил страну и жарит нас терпил а еще и убивает молодняк
- 2
-
Эрик Рабинович
- Старожил
04.05.2016 21:20
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
04.05.2016 21:16
Не мы начали эту войну!!! Не мы начали войну на востоке!
- 5
-
Юрий Юрий(FCDK63)
- Наставник
05.05.2016 00:12
- 0
-
Виталий Карпенко(vitalko_)
- Начинающий писатель
04.05.2016 21:07
люди іноді путають не розуміють різниці між власною гідностю і гординею. Якщо обидва футболісти переповнені гордині - значить поци, і перенесуть конфлікт і на інший рівень. Гравці з відчуттям власної гідності по життю, знайдуть в собі сили на примирення.
- -3
-
николай сумцов(sumik)
- Наставник
04.05.2016 20:53
- 6
-
Bond Bond(Bond7777777)
- Опытный писатель
04.05.2016 20:48
- 0
-
Tolia Dmitriev(Tolia100)
- Начинающий писатель
04.05.2016 20:37
А этот балабол причем? В Раде всех перессорил, на ТВ постоянно на всех грязь льет, во всех партиях уже побывал. Теперь решил на футболе пиариться.
- 7
Еще комментарииВи помиляєтеся в одному, але найважливому моменті. Ви самі пишете, що "Як віце-президент НОК и УКРАЇНЕЦЬ", але де там українці? Пятов? Скоріше ні. Рахицкий? Де там! Степаненко, Кучер? Не смішно. Поки що Коваленко и Малишев, можливо Шевчук, але вони повз конфлікту...
Головний тренер Томенко (лише одну літеру змінити).
Два старших тренери- Ребров і Луческу.
Кадрові зміни зробити не раніше 10 червня.
І Кубок наш.
Ахмет ни при делах - Ребро сдал кротам Киев, он же засланый.
учетная запись этого пользователя была удалена
В обоих случаях виноват Ахметов и пусть эта с...ка извиниться перед всей страной! За 11 лет грязи и скандалов в футболе, за два с лишним года войны и тысячи погибших и покалеченных жизней!
До тех пор - никакого примирения! Мы и без кротов можем сыграть на Евро.
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена