Дортмундская «Боруссия» продолжает интересоваться защитником киевского «Динамо» Александаром Драговичем.
Как сообщает Ruhr Nachrichten, немецкий клуб может завершить трансфер Драговича, находящегося в расположении сборной Австрии, еще до Евро-2016.
Ранее сообщалось, что «Боруссия» рассматривает Драговича в качестве замены ушедшему в «Баварию» Матсу Хуммельсу и готова заплатить за австрийца 20 миллионов евро.
-
Юрій TFAvtor(TFavtor)
- Наставник
25.05.2016 10:26
Якщо правда, то і клуб для Драговича Достойний, і сам він заслужив своєю грою на повагу вболівальників. Адекватна людина, правильно оцінював стан справ у країні, де грає, з повагою і розумінням коментував події. Тож той випадок коли водночас хочеться мати такого надійного захисника європейського рівня в команді і водночас з розумінням сприйняти його право на перехід... Удачі в майбутньому, Драго ! Дякуємо за роки в Динамо.
- -1
-
Bogdan klein(protykrit)
- Старожил
25.05.2016 09:30
Що ви нервуєте хлопці, на заміну в нас вже є Кобін, а якщо не скупитися то і Кучера чи Федецького можна переманити в табора!
- -12
-
Макс Мищенко(Shinigurai)
- Наставник
24.05.2016 19:30
20 миллионов за "дефендера" это ОООЧЕНЬ прилично! Можна и продать, тем более Драговича - не волынил, не лукавил - не заслужил, а ЗАРАБОТАЛ!
- 3
-
миколай
- Опытный писатель
24.05.2016 17:31
Продамо Ярмолу,Хачіка, Віду, Драго- ситно заживемо, захист просто вау!!!
- 0
-
миколай
- Опытный писатель
24.05.2016 17:28
Ігору Михайловичу на виручені кошти буде можливість з десяток свіжих гравців для Станіславовича придбати...
- 0
-
Макс Анатольевич(makes00710)
- Эксперт
24.05.2016 17:25
За 20 млн. евро со спокойной совестью можно и нужно продавать любого игрока Динамо, ну разве что за Ярмоленко чуток маловато будет.
- 2
-
Олег Бойко(Oleg-)
- Эксперт
24.05.2016 16:37
Ничего страшного, возьмем Ищенка или Чижова
- 5
-
Oleg(bambon4ik)
- Наставник
24.05.2016 16:44
А еще Федецкого на перспективу))))
- 4
-
Irven Wysk(irven)
- Наставник
24.05.2016 18:56
Тимощук после евро тоже захочет играть)
- 1
-
Tol Vas(tol.vas2013)
- Наставник
24.05.2016 16:37
З радістю сприйматиму кожен успіх Драго, де б він не грав. Чесно відпрацьовував свій контракт і заслуговує на повагу.
- 8
-
виталий динамо(ohotnik29)
- Наставник
24.05.2016 16:25
не очень хочется терять такого игрока, и в тоже время хочется пожелать успеха тебе Драго.
- 2
-
Андрей Гуманицкий(andrew.G)
- Наставник
24.05.2016 16:22
Сумма хорошая, команда тоже, чемп - более чем солидный, так что, видимо - таки переход состоится! а жаль! но, если суждено - то только удачи Драго!
- 4
-
Makc Ko3ak(Ko3ak-9)
- Эксперт
24.05.2016 16:21
Може збутись давня мрія Драговича пограти в сильному чемпіонаті. Та й для нас це буде вигідно.
- 3
-
Джуліко Бандіто™(FiOS)
- Эксперт
24.05.2016 16:13
- 3
-
виталий динамо(ohotnik29)
- Наставник
24.05.2016 16:22
А куда ушел не сказано ?
- 0
-
Василий Логинов(logovas66)
- Опытный писатель
24.05.2016 16:01
- 4
-
А Ка(Andy_IF)
- Эксперт