Защитник сборной Украины Ярослав Ракицкий отметил, что команде потребуется небольшой отдых перед подготовкой к следующему поединку Евро-2016 с Северной Ирландией.
— Мы только в воскресенье сыграли игру. Много сил потратили на перелеты, часа в 4-5 утра только уснули все. Поэтому сейчас нам нужны день-два, чтобы восстановиться, после чего мы уже будем готовится к Северной Ирландии, — сказал Ярослав.
учетная запись этого пользователя была удалена
-
Makc Ko3ak(Ko3ak-9)
- Эксперт
14.06.2016 19:58
Ракіцький більше схожий на продавця морозива, а футболістом тепер його назвати дуже непросто.) Так що крім відновлення, йому треба тримати себе в належній фізичній формі, а це проблематично, бо треба правильно харчуватись, морально розслаблятись, добре висипатись та ретельно тренуватись. А найголовніше - відпрацювати високу довіру ГТ роботою в Збірній!
- -1
-
Виталий Мищенко(gornyak1970)
- Читатель
14.06.2016 18:09
Как по мне , то человек игрой доказал , что он УКРАИНЕЦ....
- 1
-
Viktor Zhdanov(viktor-zhdanov)
- Начинающий писатель
15.06.2016 06:55
- 0
-
Хуан Карлос(huancarlos1511)
- Опытный писатель
14.06.2016 18:01
Голодающего покормите.
- -2
-
Геннадий Гончарук(ggm5350179)
- Наставник
14.06.2016 16:37
- 2
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
14.06.2016 14:46
Відновитеся та переможете бриттів :)
- 0
-
Makc Ko3ak(Ko3ak-9)
- Эксперт
14.06.2016 20:09
Нєеее, Володимире, не бритів, а ірішів. Белфасти є самими непримиримими ірландцями, котрі завше вирізнялись самостійністю та радикалізмом по відношенню до оточуючих та й між собою досі сперечаються куди і з ким!))
- 0
-
Володимир Петрів(Herbst)
- Старожил
14.06.2016 14:28
я б ще відмітив які Ракицький шикарні паси роздає... і взагалі його техніку володіння м'ячем... поки що він виглядає як самий креативний ЦЗ на Євро...
- 6
-
Makc Ko3ak(Ko3ak-9)
- Эксперт
14.06.2016 19:54
А я пораджу переглянути ТТД його і там все видно куди і кому він пасує...
- -1
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
14.06.2016 13:57
давай ярик мы нас очень надеемся !! победа то будет!!!!!! но надо забить не мене двух голов а то и больше !!!!!!!
- 4
-
Виктор QWER(bonus2005)
- Старожил
19.06.2016 23:34
именно 2 и забили
- 0
-
helphelp
- Наставник
14.06.2016 13:20
Ще б заспівав гімн та пару слів українською сказав - зняв би більшу частину питань тролінга в свою сторону...
- -1
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
14.06.2016 12:59
Раз уж о Ярике речь пошла,вспомню любопытный эпизод. Матч Албания-Швейцария.
- 0
-
Garmonik Garmonik(garmonik)
- Эксперт
14.06.2016 13:09
І що нам тепер з них приклад брати? А чого тут нема прикладу Збірних де всі гравці дружно співають гімн країни і на лаві запасних теж?! Ось де гордість і радість! А так що мені радуватись що там хтось не співає,не поважає свою країну в якій живе?!
- 1
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
14.06.2016 13:20
Вы правы. Я не в качестве оправдания,просто любопытный факт. Конечно приятно наблюдать за теми же албанцами,сербами,хорватами,где все дружно поют гимн. Даже французы,где далеко не все французы. Мы тоже последнее время подтянулись.
- 1
-
Garmonik Garmonik(garmonik)
- Эксперт
14.06.2016 12:58
Ну відихайте а чо,заслужили! Ще два матчі зіграєте і будете віддихати скільки захочете! Вон на картах знову поганяйте... Але чого ж ви так здохли повністю весь другий тайм? Німці і то поживіші були,хоть їм то і не треба було!
- 1
-
Garmonik Garmonik(garmonik)
- Эксперт
14.06.2016 13:06
Коли Швайні(майже на пенсії) нам забивав,то в центрі оборони у нас був один Шевчук і то побіг страхувати фланг і лишив за собою сквозняк-був би там Хачеріді то можливо голу не було б,та причина одна команда здохла і я не знаю чи тут відпочивати треба,чи крос з ранку побігати?! Витривалості і в атаці не вистачає нам, Коноплянка після Севільї якись взагалі зломаний!
- 1
-
Геннадий Широких(DeD48)
- Старожил
14.06.2016 12:58
А выходы на свидание с Пятовым откуда были? С флангов ? Через центральную зону. Так что я бы сильно их не расхваливал
- -2
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
14.06.2016 12:48
А хто штрафний заробив,після якого нам забили?Хто обрізався, коли другий забили?
- -5
-
:) :)(Men)
- Старожил
14.06.2016 12:28
- 13
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
14.06.2016 13:07
Не скажу,чтобы супер,но лучших у на просто нет. Даже в ближайшей перспективе.Кучеру,хорошо за 30. Ордец,Кривцов,Гордиенко,Бурда и Пилявский не уровень сборной. Может Бурда ещё подтянется. Всё. К следующему циклу у нас только Женя и Ярик.
- 0