Стартовый матч сборной Украины в отборочном цикле к чемпионату мира-2018 состоится в Киеве на НСК «Олимпийский».
Игра начнется 5 сентября в 21:00. Такая информация доступна на официальном сайте ФИФА.
Напомним, что этот поединок пройдет без присутствия зрителей.
-
VA- UA(vladimirDK1927)
- Эксперт
03.07.2016 00:24
Лучше в Луцке,там в доме будут зрители.
- 2
-
ЮРЕЦ С(fanat-fan)
- Наставник
02.07.2016 22:51
без зрителей - хоть на лугу..........
- 3
-
Butra Butra(butra)
- Наставник
02.07.2016 19:42
Подешевле пустую арену найти нельзя разве?
- 13
-
OLEG PURIK(Amanda2012)
- Опытный писатель
02.07.2016 19:22
Панове, але можливо, хтось із нас зможе звернутися до Федерації футбола Ісландії в соцмережах та запропонувати їм, в свою чергу, звернутись до ФІФА/УЄФА з проханням (або пропозицією) про відміну цього матчу "без глядачів", а провести його як свято футболу З ГЛЯДАЧАМИ!
- -5
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
02.07.2016 19:53
Гарна ідея. Але не "проканає".
- 0
-
Siniy -(siniy)
- Наставник
02.07.2016 19:13
Интересно, кто в этом поединке будет считаться фаворитом?
- 2
-
Женя Живиця(zhyvchyk)
- Наставник
02.07.2016 18:14
Да хоть на Оболонь-Арене, какая разница...
- 3
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
02.07.2016 18:08
І когось вже вистачило совісти поставити лайк під цією новиною...
- 0
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
02.07.2016 18:07
А вболівальникам гостей можна бути присутнім на стадіоні ?
- -2
-
Джуліко Бандіто™(FiOS)
- Эксперт
02.07.2016 17:43
- 3
-
Владимир Си(dynamo1968)
- Наставник
02.07.2016 19:05
При таких раскладах и посмотреть "в живую" можно было бы из парка.
- 4
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
02.07.2016 17:40
Потрапити на стадіон можна лише за якоюсь акредитацією. Хто підкаже, як дістати таку акредитацію ? Я серйозно.
- -5
-
Ricky Minard(Minard)
- Старожил
02.07.2016 17:41
Никак если вы не журналист и не работаете в ФФУ
- 4
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
02.07.2016 17:46
Усе можливо. Тут мені підказують, що нічого неможливого немає. Можна дістати посвідчення журналіста якогось лівого видання. Не знаю, чи це реально.
- -3
-
Джуліко Бандіто™(FiOS)
- Эксперт
02.07.2016 17:53
- 2
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
02.07.2016 18:06
Краще вже купити посвідчення Петра Олексійовича :) Тоді ще й безкоштовно погодують :)))
- 0
-
Володимир(MambaKiev)
- Старожил
02.07.2016 19:13
- 2
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
02.07.2016 19:51
Краще двох рабів і ділянку у ВІП-зоні :)))
- -1
-
Support Kiev(l0calh0st)
- Старожил
02.07.2016 19:17
- 1
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
02.07.2016 19:51
Та і так чесно живу. Не хочеться приривати свою серію без пропущених домашніх матчів Збірної, яка триває 8 років поспіль. Усе просто. Тому і раз можна обійти заборони.
- -4
-
argument(argument)
- Наставник
03.07.2016 07:38
щодо "лівого видання" - то навряд, адже видання аккредитуються у ФФУ. Краще шукати вихід на нормальне видання, й там вже домовлятися.
- 0
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
03.07.2016 08:33
Дякую за підказку.
- 0
-
Сергей Мельниченко(SliperZ)
- Наставник
02.07.2016 17:40
Лучше бы на маленьком каком-то стадионе. Олимпийский без зрителей жалкое зрелище.
- 2
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
02.07.2016 17:30
Не можу повірити, що уперше за 24 роки свого існування, Збірна України зіграє за порожніх трибун на власному полі. А все "завдячуючі" козлам-провокаторам, які підставили Збірну у матчі з Сан-Марино у 2013 у Львові. А суперник у нас буде дуже складним, бо ми бачимо, що виробляє зараз Ісландія. І підтримка у цьому матчі дуже потрібна.
- -2
-
Дмитро Володимирович(antiKROT94)
- Наставник
02.07.2016 17:30
а толку-то? Все равно матч без зрителей пройдет((((
- 0
-
Ihor(IAKosta)
- Наставник
02.07.2016 17:27
Предлагаю устроить фан-зону перед стадионом и включить озвучку фан-зоны на стадионе (если это не запрещено). Хоть какая-то поддержка.
- 0
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
02.07.2016 18:02
Класна ідея !
- 0
-
Виталий Соколовский(sokoleek)
- Начинающий писатель
02.07.2016 17:24
Почему не на Лобановского или даже Банникова? Смотреть на пустой Олимпийский - тот еще ужас
- 0
-
Ihor(IAKosta)
- Наставник
02.07.2016 17:31
Думаю, что в Киеве допущен только НСК Олимпийский.
- 0