Президент украинской Премьер-лиги Владимир Генинсон накануне матча за Суперкубок рассказал в интервью одесскому телеканалу «Первый городской» о контурах предстоящего сезона.
— Хочется увеличить чемпионат Украины до 16, а, может, и 18 команд. Президент ФФУ постоянно это подчеркивает: нужно увеличивать географию футбола, регионы должны быть задействованы и в регионах должен быть красивый, зрелищный футбол. Мы поддерживаем это. Поэтому было принято решение на два года сделать период адаптации, когда клубы, которые сейчас набирают мощь, вышли из второй лиги в первую и варятся между собой. Вы видите, сейчас первая лига становится все интереснее.
Чтобы эти клубы смогли подняться в Премьер-лигу на третий год, и могли бы дать бой тем клубам, которые уже привыкли к высшей лиге и находятся там много лет. Что мы увидим сейчас? Во-первых, больше игр, чем в прошлом году. Сейчас мы увидим 192 игры. Мы увидим больше противостояний среди топ-клубов. Те же «Динамо» и «Шахтер» сыграют между собой по четыре раза. Та же «Заря» и «Шахтер» также сыграют по четыре раза. То есть будет больше ярких, зрелищных игр, — сказал Генинсон.
Школа бальных танцев, вам говорят.
Две шаги налево, две шаги направо,
Шаг вперед и две назад." © Аркадий Северный
Будівництво футбольних полів. Будівництво критих комплексів.
Розвиток дитячого футболу. З дітьми повинні займатись ліцензовані УЕФА тренери.
В Ісландії 12% населення займається футболом. Країну змінив футбол, підлітки перестали курити, вживати алкоголь, наркотики, народжуваність, яка падала, почала рости.
І як бонус - народилась збірна.
А у нас 18 команд буде не тільки в Прем"єр-лізі. У нас буде по 18 команд в 1-й, 2-й, 3-й і 4-й лігах
потрібно щоб будь-який пацан, ветеран. інвалід, жінка чи будь-хто завжди міг легко знайти собі команду і турнір свого рівня.
це - основа.
оскільки то не просто шанс пацанам яких не помітили в 7 років розкритись у 18.
всі учасники футбольних змагань - це активна економічна база великого футболу, адже саме ці люди будуть і квитки на матчі купувати, і телетрансляції оплачувати, і у Францію на єври їздити, і зарплату футбольним тренерам платить.....
а вже далі все решта - поля, тренери, мьячі...
і ця широка мережа змагань - по суті головна задача ФФУ.
яку люди звідти виконують дуууже слабенько.
Однак якщо поле криве, то розвивається інша техніка - більше верхової гри, більший упор на швидкість, дальний удар і т.п. - ну це теж нормальний варіант футболу )
Ліцензований тренер... Знаючи що таке ліцензування я допускаю що це - не рішення. ЯКІСНИЙ тренер - це ТАК. Ліцензований... - у нас все купується. Памьятаєте? ))
І наявність змагання - це той механізм, що здатен вирішити ці 2 питання.
Адже якісний тренер буде вигравати - правильно? Значить головне, щоб було у кого. Щоб був матч. Турнір. Тоді ЯКІСНИЙ талановитий тренер пробьється навіть без ліцензії.
А як не буде змагання?
Що толку коли із єдиною командою на 50 тисячне місто працює хороший тренер? чи поганий? як це проявиться? як ідбудеться прогрес тих гравців, що сьогодні не попали в основу єдиної команди?
Так само й поля. Якісне поле - це шанс на успіх. Додатковий шанс для команди-господаря. АНТИ-приклад - згадайте газон Дніпро-Арени - чи не тому команда Рамоса не стала чемпіоном що домашній стадіон грав ПРОТИ них?
Отож при наявності змагання кожна команда що прагне успіху буде прагнути мати і хорошие поле. Хорошу трибуну також - адже глядачі це і пітримка і гроші. А технологій хороших полів багато. Я знаю випадки коли звичайний банальний пустир мав такий газон, що Олімпійський нєрвно курить в сторонкє. Без жодної копійки вкладень)))
Так що змагання, велика мережа змагань ДЛЯ ВСІХ - це головне.
Для прикладу: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0_%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D0%BB%D1%96%D0%B3_%D0%9D%D1%96%D0%BC%D0%B5%D1%87%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B8
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена