В четверг состоялись девять первых матчей трехдневной программы второго игрового уикенда евроотбора чемпионата мира, финальная часть которого должна пройти в 2018 году. Играли команды в группах D, G и I. Предлагаем вашему вниманию их результаты.
Группа I.
Турция — УКРАИНА — 2:2
Исландия — Финляндия — 3:2
Косово — Хорватия — 0:6
Домагой Вида провел весь матч на позиции центрального защитника.
Группа D.
Австрия — Уэльс — 2:2
Ирландия — Грузия — 1:0
Молдова — Сербия — 0:3
Группа G.
Италия — Испания — 1:1
Лихтенштейн — Албания — 0:2
Македония — Израиль — 1:2
В пятницу пройдут матчи второго уикенда евроотбора в группах А, В и Н.
-
Vladimir(VladStud)
- Наставник
07.10.2016 01:54
Посмотрел концовку матча Исландия - Финляндия. Это даже был не футбол, а натуральный хоккей, в исполнении горячих исландских парней.
- 3
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
07.10.2016 01:04
Перемога над Косово - це навіть не обговорюється. А ось усім би порадив придивитися на фінів. Дуже важка команда. Навіть Ісландія ледь впоралася. Важко нам буде в Одесі з ними. І у наші групі ще нічого не втрачено.
- -1
-
Sam Hote
- Старожил
07.10.2016 00:52
Коноплянка уже не тот, тормоз или медленный газ команды. Жду Циганкова и фланги дай бог должны побежать.
- 5
-
Garmonik Garmonik(garmonik)
- Эксперт
07.10.2016 00:45
Без Хачеріді захисту нема,а кучера в шахту хай там закінчує з футболом,бо нам другий тимущук не потрібен! коваленка до збірної не допускати - повний "0" ! Галас за петряка не підтримую,я поки не бачу чим він такий жаданий?! Зінченка замінили на Сидорчука,но саме Гармаш в останьому матчі отримав практику і був дуже продуктивний,я не скажу що Сидорчук зіграв слабо,бо він всеж більше руйнівник аніж атакуючий,та і він іноді може не погано підтримати нашу атаку!Та питання чому не було Рибалки,чи Ротання,бо їхні паси класно розрізають! Кравець зіграв сильно і завдяки йому ми гасили турків,як позиціній атаці,так і з виходом нами з оборони,туркам з Кравцем важко було справлятися на любому клаптику поля,за швидкий для турків Кравець!Ярмоленко зіграв авторитетно і ефективно,для турків це клас!Другий тайм нами провалений саме в фізичній готовності і тактично ми втратили гру і турки розвернули свою зброю і таки витиснули гол! До речі,про пятова,можливо він і не допустив грубих помилок,але дрібних багато,виглядав сонливо і не керував обороними діями команди,тому напевно пятов заслуговує на ротацію в користь здорової конкуренції,але чи є конкуренція в особах Бойка та Шевченка?? Дуже хотілось би поглянути на гру Шахова чи витиснув би він степаненка?Хотілось би!
- 3
-
Марк Аврелий(mockermocker)
- Наставник
09.10.2016 10:09
Молодец. Дал указание Шевченко, кого выгнать из сборной, а кого поставить. Пусть только попробует не выполнить твоих указаний.
- 2
-
Ігри Розуму(rostislav-prijmuk)
- Опытный писатель
07.10.2016 00:18
Тримали мяч як міні Барселона ,а от гра в захисті рівень 2гої ліги (не англійської навіть) Коно здувся - помарнів вже немає того життєрадісного хлопаки.. А результат нормальний в Туреччині важко буде Ісланцям та Хорватам... Тепер треба виграти в Косово після 6:0 вони будуть битися не на життя!
- 0
-
Виктор
- Наставник
06.10.2016 23:59
2 тайм такая помойка, этих игроков даже Гвардиола не сможет настроить на полную игру, под конец вообще падали на ровном месте и путались в ногах друг друга
- 4
-
John Smith(myedox)
- Наставник
06.10.2016 23:55
Теперь понятно, почему Коноплянка больше не играет в Севильи и не играет в Шальке.
- 15
-
smerf ważny
- Опытный писатель
06.10.2016 23:55
Исландцы по ходу матча проигрывали и таки вырвали победу.
- 9
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
06.10.2016 23:53
ну с Косово мы теперь обязаны брать 3 очка
- 7