Менее, чем через час прозвучит стартовый свисток в матче 6-го тура группового турнира Лиги чемпионов между киевским «Динамо» и турецким «Бешикташем» (начало встречи в 21:45). А несколько минут назад стали известны стартовые составы команд на предстоящий поединок.
«Динамо»: 72.Рудько, 5.Антунеш, 10.Ярмоленко (К), 16.Сидорчук, 17.Рыбалка, 24.Вида, 25.Гонсалес, 26.Бурда, 29.Буяльский, 34.Хачериди, 41.Беседин
Запасные: 35.Коваль, 9.Морозюк, 11.Мораес, 15.Цыганков, 18.Корзун, 19.Гармаш, 27.Макаренко
«Бешикташ»: 1.Фабри, 3.Адриано, 6.Тошич, 7.Куарежма, 9.Абубакар, 10.Шахан, 13.Хатчинсон, 15.Эзьяякуп (К), 18.Арслан, 30.Марсело, 32.Бек
Запасные: 29.Зенгин, 20.Уйсал, 21.Фрей, 23.Тосун, 33.Нукан, 77.Генюл, 80.Инлер.
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
06.12.2016 23:32
кто-то может и скажет, что это просто везение, но каждый знает, что везет - СИЛЬНЕЙШИМ!!!!!
- 1
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
16.01.2018 23:35
Где сейчас Бешикташ , и где Динамо.
- 1
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
16.01.2018 23:37
Превратности судьбы.Вида уже не в той форме ,как на фото он уже в Бешике
- 1
-
Remember Euro 88
- Наставник
06.12.2016 22:46
До сегодняшнего дня самое крупное поражение Бешикташа в еврокубках было 0-5 в 1987 году и именно от киевского Динамо. Надо обновить рекорд за оставшиеся 45 минут.
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
06.12.2016 22:45
В перерві - на кротофутболі "обсмоктують" податковий скандал щодо несплати гравцями Динамо податкових внесків з зарплати. І лише після того почали про матч з Бєшикташем...
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
06.12.2016 22:40
Здається, я помилявся. Дай бог, щоб і в другому таймі не збавляли обертів!!! Примхлива пані удача сьогодні з нами!!! Вперед, хлопці, цього Бєшікташа можна "рознести" і потрібно це зробити! Тим більше, що все йде добре!!!
- 0
-
Олександр Хмельницький(hmelnickiy)
- Эксперт
06.12.2016 22:40
Давненько небуло такого заспокійливого рахунку після першого тайму.
- 0
-
Remember Euro 88
- Наставник
06.12.2016 22:37
А в это время Бешикташ решает выходить им на второй тайм или лучше не надо.
- 1
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
06.12.2016 22:27
Ребята красавцы!!! так держать!!!
- 0
-
Tomas Torquemada
- Эксперт
16.01.2018 23:30
Не скоро ,ой не скоро Динамо сыграет в ЛЧ.
- 1
-
Константин Алексеевич(DKot)
- Наставник
06.12.2016 22:22
сегодня у крототролей будет траур )))
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
06.12.2016 21:52
Ото найперспективніший склад? Хоча, напевно, у Реброва і у багатьох вболівальників ДК (принаймні, у мене), дещо відрізняються погляди на формування складу в умовах, що склалися. Щось не віриться, що цей склад, особливо в середній ланці, може показати гру, яку ми чекаємо... Попередні матчі якось не дають підстав для такої впевненості. Але саме він ГТ ДК і визначає склад команди на гру. Будемо дивитися. Дай боже, щоб він виявився правим і ДК показало достойну гру і перемогло. Цікаво, як себе покаже Бурда - давно не грав у офіційних матчах.
- -1
-
Skyf из Кропивницкого(Skyf)
- Эксперт
06.12.2016 21:37
Удачи, Динамо!
- -2
-
Юрій FCDK
- Эксперт
06.12.2016 21:33
Журналист — Результат завтрашнего матча значения для «Динамо» не играет. В связи с этим мы завтра увидим ближайший резерв вашей команды?
- -8
-
Андрей Каневский(Andry_1)
- Эксперт
06.12.2016 22:57
Ну что, обосрался унитаз ??
- -1
-
Вячеслав М.(slava_m)
- Опытный писатель
06.12.2016 21:33
мінусуйте, але я думаю, що сьогодні ДИНАМО виграє!!!
- 3
-
Сергій Vinn(vinn)
- Наставник
06.12.2016 21:39
...бажаю Динамо перемоги!
- 3
-
Бонд Джеймс(Vanya_R)
- Наставник
06.12.2016 21:32
- 0
-
Се Зу(Lumirik)
- Наставник
06.12.2016 21:28
Читаешь состав и понимаешь, что к сожалению в ЛЧ нам делать нечего. Слабо, очень слабо.
- 1
-
Sam Hote
- Старожил
06.12.2016 21:27
Не выиграют 1000%
- 2