Старейший украинский футбольный комментатор Сергей Савелий поделился прогнозом на центральный матч 18-го тура «Динамо» — «Шахтер».
— К сожалению, игры, как и раньше, в матче «Динамо» — «Шахтер» не будет — будет грубость, охота друг за другом. Хотя, возможно, «Шахтер», имея 10 очков преимущества, выставит не основной состав, унизив таким образом «Динамо». А, возможно, и наоборот — не случайно многие игроки основы имели передышку. «Динамо» в эйфории пойдет вперед и… получит. К сожалению, киевляне не выигрывают — или поражение, или, как лучший вариант, ничья, — считает Сергей Степанович.
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
18.12.2016 20:41
Прикольний коментатор, як на мене.
- 0
-
Serge Бывалый
- Наставник
12.12.2016 09:48
Любители этого комментатора все увидели,как его воспринимают и его комментарии в комментах.
- 0
-
Иванка Миллер(ivanka-miller)
- Старожил
12.12.2016 01:03
А я думаю будет.
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
11.12.2016 16:32
Побачимо. Недовго вже залишилося чекати. Дуже багато важить для ДК і його вболівальників цей матч. Може, з точки зору побудови нової команди було б і краще, щоб ДК завтра і не виграло. Тоді не залишилося б ілюзій при можливості декого з тих "ребят", що сьогодні "займають місце" в "основі". Але, з іншого боку, це матч з кротами, і тому все одно хочеться, щоб завтра кроти були переможені, не дивлячись ні на що. І щоб гра нарешті зі сторони ДК була, а не просто "терпиловка". І щоб на зимову перерву в ЧУ ми могли піти з думкою про те, що, нарешті, можливо, "крига скресла" і у нас нарешті з'явилися паростки нової команди, на яку ми так зачекалися. Тому я особисто чекатиму хорошої гри з задатками на майбутнє.
- 1
-
Ігор Ніколаєв
- Наставник
11.12.2016 15:18
Я являюся вболівальником біатлону і в пятницю коментував Савелій. Це був жах!!! Він нікого з нових біатлоністів не знає, Бабікова називав Бібіков, на одного з лідерів французького біатлону казав, що це невідома людина і т.д
- 5
-
Олег Марчук(Bavarets)
- Наставник
11.12.2016 19:00
Скільки дивитимусь футбол - стільки пам'ятатиму його унікальне: "У воротах Ювентуса - Анжело ПеруЗЗі , тренер Ювентуса - Карло АнСелотті"
- 3
-
Юрий Юрий(FCDK63)
- Наставник
11.12.2016 14:21
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
11.12.2016 13:30
ЧМО
- -6
-
Павел Pavel58(pavel58)
- Эксперт
11.12.2016 12:29
Жив курилка ?
- -2
-
николай сумцов(sumik)
- Наставник
11.12.2016 11:48
- 1
-
Гудвин
- Эксперт
11.12.2016 11:41
Ну если пан Савелий прокоментирует этот матч, мозги у многих болельщиков выскочат. Хотя бы сегодня биатлон не он испортил!
- 1
-
Andrey Bogushevsky(bam73)
- Эксперт
11.12.2016 11:07
Как он в пятницу на биатлоне отжигал!!! Почти сват Бьерндалена... До этого все критиковали Столярчука, после... поняли, что Столярчук совсем и не плох.:-))
- 8
-
Гліб Капустін(Romen)
- Эксперт
11.12.2016 10:51
Такое впечатление, что не журналист, телеведущий такое говорит, а учащийся ПТУ, причем весьма далекий от футбола.
- 2
-
Etaoin Shrdlu(etaoin)
- Эксперт
11.12.2016 10:20
- -8
-
Вадим Илькевич(moyodynamo)
- Наставник
11.12.2016 09:58
Господи, да что можно взять с этого "фахівця"? Оно очередной раз рухнуло с дуба и, непонятно с какой радости, понесло ахинею о футболе. В принципе, что бы и о чем бы Савелий не говорил - всегда получается ахинея. Так что, одной больше, одной меньше - без разницы...
- 1
-
Василь Смажелюк(vasil-smazhelyuk)
- Наставник
11.12.2016 09:43
Нас очікує зустріч рівних по класу команд і на перший план вийде психологічний стан гравців, тому , дійсно , не потрібно на сайті публікувати подібні матаріали(особливо на сайті вболівальників Динамо),які можуть вплинути на морально-психологічний стан молодих Динамівців. Поява подібних коментарів лиш черговий раз підтверджує невпевненість "голосів" шахти ще сьогодні повинні появитись матеріали опосередкованого тиску на суддівську бригаду, в цьому дуже добре "вправлявся" мудеску - ну, щож, нехай, собаки лають-караван іде!
- -5