Украинский защитник «Леха» Владимир Костевич прокомментировал Se.pl свою фотографию у памятника Степану Бандере, из-за которой у него могут возникнуть проблемы с польскими фанатами.
— Ты не боишься реакции польских фанатов на фото, где ты стоишь возле памятника Степану Бандере с рукой на сердце? В Польше он считается преступником.
— Это случилось во время презентации новой формы «Карпат». Для ее проведения клуб выбрал парк, где расположен памятник Бандере, и назначил трех игроков. У каждой страны своя история и я уважаю историю Польши. Не должно быть никаких проблем с фанатами — думаю, они все понимают.
— Как ты относишься к Бандере?
— Я знаю, что поляки имеют свое мнение о Бандере, украинцы — свое. Я никогда не вмешивался в политику, потому что не разбираюсь в этом. Стараюсь делать то, что я делаю лучше всего — играть в футбол.
— Как ты отреагируешь, если тебя будут оскорблять такими словами как «бандеровец»?
— Мне неприятно, когда меня называют бандеровцем, потому что я Владимир Костевич. Я не заслужил, чтобы меня называли так. Будет смешно, если люди начнут оскорблять меня только потому, что у меня есть фото у памятника Бандере. В конце концов, это была всего лишь презентация формы, которая не имела ничего общего с политикой. Здесь нет ничего такого, что может оскорбить польских фанатов, — сказал Костевич.
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
11.03.2017 21:46
Навпаки, це поважно, коли тебе кличуть "бандерівцем".
- 0
-
Mykola Boltushenko(FCKK)
- Опытный писатель
29.01.2017 17:55
ой там ой там. Засунув я всіх "полячків за пазуху", коли вони свій трьоп почали про Бандеру. Ще й кружку зі Львова червоно чорну із С. Бандерою до праці ношу. Нехай укусять себе за сраку. Нормальні люди в Польщі одразу розуміють стан справ, коли їм пояснюєш. А з бидлом не має чого дискутувати, самі мають дійти того.
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
29.01.2017 13:13
Ну и дурак!
- 0
-
Alexandr Kirichenko(Woodstock)
- Наставник
29.01.2017 12:15
Немного о личном: а вот мне ПРИЯТНО,когда меня называют БАНДЕРОВЦЕМ.
- 1
-
комментарий удален
-
Never More(Nevermore)
- Наставник
29.01.2017 14:33
- 0
-
Олександр Пшенік(telik)
- Наставник
29.01.2017 11:15
В 2010-му зробив собi й друговi, з яким ходив 27 квiтня на штурм Ради пiд час пiдписання Харкiвських угод, футболки з написом БАНДЕРIВЕЦЬ - червоним по черному. Одягав ïï як вишиванку на всi акцiï до Майдану i обов'язково - в Нiчну Варту вже пiд час повстання. Але потiм на вiйну з москалями не пiшов - через певнi проблеми зi здоров'ям, через якi мене друзi, в тому числi у вiйськкоматi, вiдмовили вiд такого кроку, дотиснувши мене прикладами, який побратимам головняк з подiбних менi вояк. З тих пiр я ту футболку не одягаю - не рахую себе гiдним ïï носити. Лежить серед найдорожчих речей.
- -1
-
Олександр Пшенік(telik)
- Наставник
29.01.2017 10:19
Це не украïнець, а малорос
- -2
-
Роман Лобойко(Hunter_on_moles)
- Наставник
29.01.2017 10:12
Нужно все памятники, которые связаны с политикой, посносить.
- -5
-
Serge Бывалый
- Наставник
28.01.2017 22:32
Очень тяжело выбить совдеповскую пропаганду из мозгов населения,в том числе из мозгов даже молодого костевича.
- 5
-
Never More(Nevermore)
- Наставник
28.01.2017 22:09
- 0
-
Виктор (БелУкр)(z_viktor)
- Наставник
28.01.2017 21:17
Зачем тогда руку к сердцу прикладывать, сфоткался бы как турист.
- 0
-
vadim53(vadim53)
- Наставник
28.01.2017 20:56
Я народився в Київській області в 1950р,ніколи не вірив що бандерівці вороги України Так вони вороги ссср, і це повністю зрозуміло,але України,як це може бути Якщо не вони то тоді хто,Сталін може або Петро 1,який вирізав обидві козацькі столиці (Чигирин та Батурин )до єдиного чоловіка,включаючи дітей, а може Катерина 2 Шевченко про них написав в свій час "Це той перший що розпинав нашу Україну,а вторая доконала вдову сиротину" У нас с поляками різні історії,і з росіянами також,вони вважають що бандерівець образа,а я ні
- 6
-
Ігор Равлінко
- Наставник
28.01.2017 20:24
Людина народилася на західній Україні і не має елементарного поняття про події які там відбувалися в тридцяті - п'ятдесяті роки минулого століття ! Складається таке враження , що деяким футболістам -розум не потрібний . Згадалися слова Бернарда Шоу : " Патріотизм -це переконання , що твоя країна краща за інші тому, що саме Ти в ній народився " !
- 4
-
Aндрей Викторович(andriyko97)
- Старожил
28.01.2017 21:36
В нього патріотизм закінчується тоді, коли закінчуються гроші
- 0
-
Василь Смажелюк(vasil-smazhelyuk)
- Наставник
28.01.2017 20:17
То нехай тебе називають "москаликом" - може буде приємніше??
- 4
-
Alex Olegovich(alex-aquarius)
- Старожил
28.01.2017 20:13
Oler Z(Oler) - Эксперт 28.01.2017 18:16
- -1
-
Yarsen .(yarsen)
- Наставник
28.01.2017 19:42
Нехай не оправдовується, а прочитає ляхам вірш Т.Шевченка "Полякам": Ще як були ми козаками...
- 8