Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Роман Зозуля объявил о приостановке карьеры в сборной

2017-05-16 19:04 Нападающий испанского «Бетиса» Роман Зозуля объявил о приостановке карьеры в сборной Украины. Роман Зозуля Об этом ... Роман Зозуля объявил о приостановке карьеры в сборной

Нападающий испанского «Бетиса» Роман Зозуля объявил о приостановке карьеры в сборной Украины.

Роман Зозуля

Об этом футболист сообщил в социальной сети:

«Дорогі друзі!

Я вирішив призупинити свою кар’єру гравця збірної України. Я довго до цього йшов. Але вважаю, що це рішення найкращє на данний момент. Я ввідавався команді кожного матчу. Я завжди готовий битися як в останнє. Зараз я чудово розумію, що я не є гравцем рівня збірної. В мене немає практики.

Тільки найсильніші та кращі повинні бути у лавах збірної. Це моя особиста думка. Я не хочу бути людиною, яка буде займати місце молодого та талановитого гравця. Я хочу бути не лише футболістом, який є в заявці збірної, а частиною великої футбольної сім’ї. Я готовий завойовувати місце в збірній. Готовий кожен матч викладатись як останній, рвати газон та серце за нашу країну на всіх фронтах гри команди.

Хочеться сказати, що я дуже вдячний кожному, хто висловлює мені довіру та підтримує у цей важкий час. Дякую вам, це мене надихає та забов’язує рухатись далі. Обіцяю, що я зроблю все, щоб бути достойним гравцем! Коли в мене буде достатьно ігрової практики, та тренери побачуть, що я є достойним бути гравцем збірної, я з гордістю вдягну футболку с тризубом на серці! Але зараз саме час дати дорогу тим хлопцям, які заслуговують проявити себе!

Зараз я буду всіма думками з вами, моя сім’я! Я не кажу до побачення — я просто хочу знову показати, що є достойним гравцем збірної України!»

Стала известна возможная зарплата Азара в «Реале»

16.05.2017, 19:04
AWAW
Автор:
(AWAW)
Статус:
Эксперт (10845 комментариев)
Подписчиков:
269
Медали:
Выбор редакции × 23

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Суд — вот-вот! 3
Dynamo.kiev.ua
26.04.2019, 13:38
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть