Атакующий хавбек «Шахтера» Марлос сегодня прибыл в сборную и дал в сине-желтой форме первое интервью пресс-службе ФФУ.
— Я очень доволен. Это идет от моего сердца. Многих ребят в сборной я знаю, практически всех. Я очень рад находиться здесь и надеюсь помочь сборной. Также надеюсь на поддержку команды в моей адаптации. Но я спокоен, потому что знаю, что в сборной хорошие люди. Какую песню спою на посвящении? Украинскую, — сказал Марлос.
учетная запись этого пользователя была удалена
-
Vladimir(VladStud)
- Наставник
03.10.2017 12:24
Марлосенко блин, он и на поле будет за собой переводчика таскать? или за пять лет совсем нельзя было язык выучить?
- 1
-
Александр
- Опытный писатель
03.10.2017 10:27
Да пусть хоть гопак станцует! Не Украинец он!
- 2
-
VA- UA(vladimirDK1927)
- Эксперт
03.10.2017 07:30
Ракитский навчив?
- 1
-
Алексей Николаев
- Начинающий писатель
03.10.2017 02:01
Вітаю в збірній України!
- 2
-
Андрей Солодкий(solosha)
- Наставник
02.10.2017 23:46
Наверное так споёт: https://www.youtube.com/watch?v=lgSeW9Dnp1k
- 1
-
Андрей Солодкий(solosha)
- Наставник
02.10.2017 23:47
Очепятка: Зе Кабра
- 1
-
Support Kiev(l0calh0st)
- Старожил
02.10.2017 23:09
- 2
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
02.10.2017 22:36
"Щас спою !"
- 1
-
Viktor Khm(ViktorKhm)
- Наставник
02.10.2017 22:24
Ла-ла-ла-ла-ла-ла!!!
- 4
-
Константин Нстантин
- Читатель
02.10.2017 21:59
Бачу стекляні очі. Я не розумію ні португальську, ні іспанську також, як Марлос не розуміє українську, вже п'ять років провівши в Україні.
- 1
-
Валентин Радченко(valiko1972)
- Старожил
03.10.2017 06:56
Судячи зі слова "стекляні", українська у Вас теж на рівні Марлоса.
- 6
-
ПеЛе 54
- Наставник
03.10.2017 10:18
Браво за коммент!
- -1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
02.10.2017 21:51
Він і двох слів чи українською, ні російською зв'язати не може, а тут "співати українську пісню" збирається... Я вже чув, як він слова Гімну "коверкав"... Цікаво, а як зі перевіркою знання української мови під час проходження процедури набуття громадянства він справився? Адже вона немов би є в законі про його набуття? Чи, може, її представники кротовні хором здавали?
- 0
-
Анатолий DAN(Nefigase)
- Наставник
02.10.2017 21:48
Мову краще вчити в Карпатах, виводячи їх з ж.. Може як людина щира, без кротогонору, й грае добре, але є "продуктом" навколофутбольних функціонерів, яких треба гнати подалі..
- 2
-
Lemberg
- Опытный писатель
02.10.2017 21:43
Що вічно голодний селезень і "патріойот" тимоха співав? Як на мене, то краще Марлос, який шукає моменту засвітитися на ЧС чи ЧЄ, і не б'ється "пяткою в груди" із вдаваним патріотизмом, ніж усякі ракіцькі, громови і т.д.
- 6
-
Анатолий DAN(Nefigase)
- Наставник
02.10.2017 22:57
Все ж вік, 29. Засвітиттсь в збірній. В шахтарі контракту років два, тому в Європу попасти реально. Кожний по своєму створює своє майбутнє.
- 1
-
A G(Toha111)
- Эксперт
02.10.2017 21:42
А в жодного молодого українця, вперше викликаного до збірної, інтерв'ю пресслужби ФФУ не зустрічав.
- 1
-
Алексей -(pro100alekseyyy)
- Опытный писатель
02.10.2017 21:30
Сначало язык выучи, песню он будет петь...
- -1
-
Cергей Лавриненко(lavrik79)
- Наставник
02.10.2017 21:28
Марлос, даешь народный хит?)) Слова простые))
- 6