Бывший защитник «Шахтера» Александр Сопко дал оценку приглашению футболиста «Шахтера» Марлоса в тренировочный лагерь сборной Украины для подготовки к отборочным матчам ЧМ-2018 с Косово (6 октября) и Хорватией (9 октября).
— Марлос — это готовый футболист для нашей сборной. Он мог бы оказать конкретную помощь команде уже в ближайших матчах. Я вижу усиление в том, что Марлос, Коноплянка и Ярмоленко смогут одновременно играть в атакующей зоне под центральным нападающим. Но они должны меняться местами, вязать игру, комбинировать между собой, работать вместе с фланговыми защитниками. И тогда это будет очень интересная и перспективная атака в целом.
Раньше, когда справа действовал один лишь Ярмоленко, соперник мог изучить его игру заранее и подготовить свои контраргументы. Сейчас же будет гораздо сложнее противостоять такой связке, — отметил Александр Сопко в комментарии телеканалу «Футбол», — сказал Сопко.
2. За Францию играют вьіходцьі из французских колоний. напомните - когда Бразилія бьіла колонией Украиньі ?
3. А кто такой Девич?:)
учетная запись этого пользователя была удалена
"Лучший комментарий" (http://dynamo.kiev.ua/news/284552-aleksandr-sopko-marlos-konoplyanka-i-yarmolenko-smogut-odnovremenno-igrat-v-atakuyuschej-zone?from=relap-vidget#comment-4985899), написанный в защиту тех, кто заменяет понятие "национальная сборная" понятием "сброд со всех широт", написан в ярко выраженном расистском стиле.
Его автор не делает различия между "гражданин страны" и "11 негров". То есть, то что эти "11 негров" - граждане Франции - ему плевать, не плевать на то, что они - НЕГРЫ. И по этой причине делается вывод, что если французом может быть негр (!!!), то почему и себе не набрать "всякой твари по паре..."
Грустно, девушки, вы уже и заговариваться начинаете по-расистки.
зарплатку то вам урежет рыжий крот...
Это как же ж вы посмели на коваленку намекнуть... в него ж "постоянный" на все игры куплен...
П'ятов
Бутко Хачеріді Ордець Соболь (Матвієнко)
Степаненко (Ротань)
Ярмоленко Марлос Сидорчук (Гармаш) Коноплянка
Бєседін (Кравець)
Зараз вся країна зайнята пошуками місця для "нового українця" замясть того, щоб зрозуміти, із чим нам доведеться мати справу в ході матчу. Ну, як я розумію, місце для Марлоса важливіше - за що ж боролися???
Я понимаю, что здесь главная мысль - будем забивать. В истории есть прецеденты: главная концепция СССР перед 41-м годом была "бить врага на его территории". А когда все началось - опомнились уже на берегу Волги. Но, как известно, история ничему не учит. Да и подправить ее всегда есть желающие.
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
Думаю, Марлос ЦАПа играть будет. И, чисто теоретически, должен быть заметно ярче всех имеющихся у нас претендентов на эту позицию. Хотя я не исключаю ситуацию с молодым гением на поле и Марлосом в запасе)))
учетная запись этого пользователя была удалена
"Правый вингер" это не приговор, каждый из них может сыграть практически на любой позиции в атаке. Но так как слева у нас не менее железобетонный Коно, кто-то из Ярмолы-Марлоса выйдет в центре, форвардом или ЦАПом
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
2. За Францию играют вьіходцьі из французских колоний. напомните - когда Бразилія бьіла колонией Украиньі ?
3. А кто такой Девич?:)
1. Дієго Коста, Маркос Сенна (бразилійці, грають/грали за Іспанію).
2. Тьяго Мотта (бразилієць, грав за Італію).
3. Деку/Пепе (бразильці, грають/грали за Португалію).
4. Едуардо (бразилієць, грав за Хорватію).
5. Олісадебе (думаю, тут без коментарів - вболівальники пригадують).
6. Асамоа/Какау (ганець і бразилієць, грали за Німеччину).
У нас, до речі, були Едмар, Девіч, Яшкін, Коновалов, Серебреніков, Мілевський, Алієв (може когось забув).
Але я згоден, що вирішувати брак кадрів натуралізацією - це не вихід.
Хоча, якщо будуть внесені правки в закон про громадянство в бік ускладнення його отримання, то ситуацію можна буде переглянути.
Ну, і з натуралізації 1-2 футболістів я б великої трагедії не робив, тим паче, що факт вже є доконаний, відповідно, залишається тільки спостерігати за новим "козаком".
2) И Алиев, и Милевский переехали в Украину в несовершеннолетнем возрасте. Милевскому было 15, Алиеву - 14. О чем вообще речь?
2. Справа про те, що вони а) були громадянами іншої країни до моменту прийняття українського громадянства; б) дехто з них, навіть, був заграний за юнацьку збірну своєї країни. Тобто, явна натуралізація іноземних громадян.
І, виправте, якщо я не правий, але громадянство присвоюється в момент народження, а не в момент повноліття (отримання паспорту).
Но сравнивать приехавших в Украину несовершеннолетних Алиева и Милевского с тем же 28-летним Марлосом не нужно - это абсолютно разные истории. Алиев с Милевским решили здесь осесть, пустить корни и получили гражданство, а Марлос не дождался вызова в сборную Бразилии и решил хотя бы за Украину поиграть, плюс получил какие-то плюшки от рыжего.
Веду до того, що будь це "плюшки от рыжего" чи плюшки/умови від іншої кишені - методи, в цілому, схожі. І мені не імпонує жоден, якщо чесно.
О чем разговор-то?
Після розпаду СРСР такого поняття, як "громадянин СРСР" не існувало з юридичної точки зору.
Тому не згоден з Вашим аргументом.
Але особливо багато питань виникає тоді, коли ставляться поруч бразилієць Марлос та народжені в СРСР Мілевський та Алієв. Жодні вуха не витримають таких зусиль для проведення парлелей.
Є ще один спосіб отримання громадянства, який застосовувався в нашій країні після розпаду СРСР:
"Громадянами України є:
1) усі громадяни колишнього СРСР, які на момент проголошення незалежності України (24 серпня 1991 року) постійно проживали на території України; "
Тобто присвоєння громадянства відбулося в автоматичному режимі.
Щодо "коли ставляться поруч бразилієць Марлос та народжені в СРСР", то поясню свою позицію: для мене є Україна і неУкраїна. В категорію "неУкраїна" входить і Росія, і Білорусь, і Бразилія, і СРСР, і Югославія. Ось Вам і паралель.
Наступним документом, що ЗАТВЕРДЖУЄ норму, на яку Ви посилаєтесь, є паспорт особи. До моменту отримання цього документу кожна особа, що народилася в СРСР, має право вибору, бо вказані Вами території не мали статусу окремих держав та були спільними для всіх республік. Ні про яку автоматичність не може бути й мови, аж поки громадянин не зробить свій свідомий вибір, що затверджується відповідним документом.
Навіть маючи паспорт громадянина СРСР, Ви можете у зрілому віці отримати паспорт будь-якої новоутвореної держави на тій підставі, що народились на СПІЛЬНІЙ території.
Ваша позиція викреслює тих Ваших співгромадян, що зараз живуть за межами України, позиціонуючи себе українцями. У тому числі - і всі українські діаспори світу. Досить суперечлива паралель, чи не так?
Крім того, видаючи документ, що підтверджує громадянство, орган в першу чергу дивиться не на свідоцтво, а на власні реєстри громадян. А в реєстри, після проголошення незалежності, дані вносилися в автоматичному режимі за принципом приписки: приписаний на території України (раніше, УРСР) - громадянин. Ось і вся автоматичність.
І ні, не могля людина 5-10-15 років перебувати в статусі громадянина неіснуючої на карті світу країни - це абсурд з юридичної точки зору.
Паралель могла б бути суперечлива, якби інша норма того ж закону, де говориться про:
"Стаття 8. Набуття громадянства України за територіальним походженням
Особа, яка сама або хоча б один з її батьків, дід чи баба, повнорідні брат чи сестра народилися або постійно проживали до 16 липня 1990 року на території, яка стала територією України відповідно до статті 5 Закону України "Про правонаступництво України" ( 1543-12 ), а також на інших територіях, що входили до складу Української Народної Республіки, Західно-Української Народної Республіки, Української Держави, Української Соціалістичної Радянської Республіки, Закарпатської України, Української Радянської Соціалістичної Республіки (УРСР), і є особою без громадянства або іноземцем, що взяв зобов'язання припинити іноземне громадянство, та подала заяву про набуття громадянства України, а також її діти реєструються громадянами України."
Тому про діаспору закон теж попіклувався. І, як бачите, ще раз підтвердження моїх слів: проживання не в СРСР, а в УРСР.
І написаний він фактично через 10 років після того, як подібні юридичні колізії почали виникати.
Закон "Про правонаступництво України" №1543-12 не вирішував ці питання, а був прийнятий в терміновому порядку в 1991-му році для узаконення територій та закріплення фактичного громадянства в очевидній найпростішій формі.
З тих пір подібне закріплення громадянства було безліч разів змінено фізичними особами на основі тих самих паспортів СРСР. Особисто я знаю достатньо таких сімей, що після 1991-го року покинуло територію України без будь-яких перешкод та отримало громадянство інших новітніх країн колишнього СРСР.
І лише через 10 років, коли процес міграції завершився фактично, були прийняті закони, що фактично закріплювали наведені Вами норми заднім числом.
Ну, і, погодьтеся, якщо Мілевський мав виступи за юніорську збірну Білорусі, то з документами/громадянством на той момент у нього точно все було в порядку.
учетная запись этого пользователя была удалена