Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Westt
Имя:
Коля
Статус:
Старожил (944 комментария)
Любимые клубы:
Динамо, Волинь
Зарегистрирован:
26.08.2011 13:52
Карма:
7781
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Ау?

   https://dynamo.kiev.ua/user/sedoj/ - сторінка пана Сєдого додасть пояснень його зникненню

   21.04.2019, 00:48
  • Прокомментировал новость → «Слава Україні!» — Че Че попрощался с болельщиками «Динамо»

   тонко =)

   12.04.2019, 17:01
  • Прокомментировал новость → Спортивный юрист: «Национальные правила не могут изменять правила ФИФА. В деле Мораеса есть проблема»

   Теж не є прихильником натуралізація Мораеса, але, оскільки це вже доконаний факт, то, звісно, перебуваю на боці України в цьому питанні. Тому виникло питання до пана юриста: а в чому власне проблема? З його 2 речень якось це неочевидно: вказав, що є проблема, але не поділився деталями.

   27.03.2019, 11:14
  • 12.03.2019, 11:42
  • Прокомментировал новость → «Динамо» — «Арсенал-Киев»: стартовые составы команд. Без Вербича

   Колеги, а хтось слідкує за дублем та молодіжною командою? Цікавить, чи нема там у складі форварда, якого можна було б випускати на такі матчі (такі - це проти явного аутсайдера + коли всі наявні форварди основного складу з тих чи інших причин грати не можуть)

   10.03.2019, 16:32
  • 08.03.2019, 23:30
  • Прокомментировал новость → Источник: «Динамо» согласилось на аренду Че Че в «Сан-Паулу»

   Шкода, гравець технічно був краще оснащеним за всіх своїх конкурентів, але нам потрібні лісоруби в центр поля...

   08.03.2019, 19:30
  • Прокомментировал пост → О черном, белом и 38 годах, прожитых при коммунизме

   розумієте, ніхто не може розповісти Суркісу про клубні проблеми зі сторони
   _______________________________________________________________
   Розумію. Але є таке поняття, як друзі/товариші/колеги, до думки яких людина прислухається, навіть, якщо цей друг не є інсайдером, а просто являється мудрою людиною. В моєму оточенні є такі люди, в Вашому, підозрюю, теж. Тому, так, ніхто не розповість пану Суркісу, як вийти з кризи, але, так, на його думку та кінцеве рішення вплинути можуть.

   Те, що вболівальники вимагають звільнити Хацкевича?
   _________________________________________________________________
   Звісно, що це апріорі зрозуміло пану Суркісу і, відповідно, не цікаво. Але періодичні зрізи в плані ставлення вболівальників до тих чи інших процесів в клубі, до вектору розвитку, до роботи прес-служби, ютуб-каналу, нової форми, організації домашніх матчів, продажу квитків і т.д. могли б бути цікаві пану президенту.

   Те, що вболівальники вважають, що будь-хто з Європи буде кращим тренером, ніж колишні гравці Динамо?
   ___________________________________________________________________
   Ми вже з Вами, здається, колись вели дискусію на цю тему: вболівальники не просувають таку тезу, як Ви озвучили, а трохи інакшу: політика призначення на ключові посади в клубі екс-футболістів Динамо без попередніх успіхів на аналогчіних посадах деінде показала себе, як неефективна, тому хотілося б, щоб її переглянули в бік залучення кадрів за іншим принципом, таким як доведена ефективність та навички (будь це вітчизняний чи іноземний спеціаліст).

   а по-друге, для керівництва Динамо це вже пройдений безуспішний етап
   ________________________________________________________________
   Я б не був таким категоричним: по-перше, Динамо так і не залучало іноземного спеціаліста з-за меж екс-СРСР, по-друге, перший прихід Сьоміна для мене особисто найуспішнішою сторінкою в сучасній постлобановській історії Динамо.

   Більшість, мов навіжені, вимагають Вернидуба?
   _____________________________________________________
   Давайте поговоримо про Вернидуба. Мені цікавий цей спеціаліст (справа в тому, що я відкрив собі симпатію до тренерських команд, Зоря одна з таких). З сильних його сторін можу виділити вміння побудувати команду з наявних в складі футболістів, вдала кадрова політика (розумію, що це робота селекціонера, але сам факт наявності такого в штабі говорить про багато), вміння роботи з молодими гравцями в розрізі розкриття їх таланту (актуально в розрізі нашої стратегії залучення молоді). Мінуси: відсутність досвіду роботи в команді, яка ставить перед собою найвищі цілі та побудова гри другим виключно другим номером, в той час як Динамо більшість матчів проводить якраз таки атакуючи автобуси.
   Яка Ваша думка про пана Вернидуба?

   Думаєте, у Суркіса нема на того повного досьє? Ви недооцінюєте роботу клубних служб.
   _____________________________________________________________
   Так, тут Ви спіймали мене: я справді недооцінюю роботу клубних служб в плані підбору персоналу на посаду головного тренера. І, більше того, я вважаю окремі призначення емоційними (Блохін), а логіка інших (Хацкевич) взагалі є для мене загадкою (викладав досьє нашого ГТ в той час, коли його назначили - http://dynamo.kiev.ua/blog/273381-rezyumehatskevicholeksandrmikolajovichdocx).

   (я таких не знаю)
   _____________________________________________________
   Того ж Франкова та Шахова мені не доводилося підозрювати в необ'єктивності (можу помилятися, бо не надто прискіпливо слідкую за їх творчістю).

   23.09.2018, 15:49
  • Прокомментировал пост → О черном, белом и 38 годах, прожитых при коммунизме

   Про чорний ящик я з Вами згоден, тільки інсайдери в курсі об'єктивних причин та обставин кризи, яка склалася, всі решта (будь це авторитетний журналіст, аналітик, Ви чи я) можемо тільки здогадуватися про це. Говорячи про аналітичну статтю авторитетного журналіста, я мав на увазі не те, що він точно пояснить причини та дасть шляхи виходу з кризи, а той факт, що це може бути людина, яку пан Суркіс чи хтось з його оточення читає (не раз і не два президент нашого клубу давав публічну відповідь на думки тих чи інших футбольних діячів), відповідно, є ймовірність бути почутим через 3-4-ті руки.

   Про сплачені поїздки, на жаль, Ви маєте рацію. З іншого боку, я вірю, що є одиниці, думку яких купити не вийде. І моя думка - це не романтизм, в непродажності можуть бути цілком прагматичні причини: в таких людей більше читачів, більше публікацій в авторитетних виданнях, а, отже, вищі гонорари (натякаю, що така стратегія в довгостроковій перспективі може бути вигіднішою).

   23.09.2018, 14:34
  • Прокомментировал пост → О черном, белом и 38 годах, прожитых при коммунизме

   Не знаю-не знаю: мені здається, що коли людина купує авто таких марок як Мазератті, Бентлі і т.д., то платить за ексклюзивність, а не технічні характеристики, відповідно якраз-таки думає про свій статус чи авторитет в очах інших. Але, знову ж таки, це моя думка...

   Так, з політикою в прямому значенні цього слова я двома рука згоден (до речі, після СДПУ(о) була ще партія "Не так", але не пригадую, чи фігурували там Суркіси - пам'ятаю Блохіна в рекламі). Я мав на увазі бізнес-політику: якщо є 2 бізнесмени з приблизно однаковою кількістю нулів на рахунку, але один з них є власником найвідомішого в країні футбольного клубу, то в Україні перед ним буде відкрито більше дверей, ніж перед іншим, хто не володіє таким брендом.

   23.09.2018, 14:20
  • 23.09.2018, 01:28
  • Прокомментировал пост → О черном, белом и 38 годах, прожитых при коммунизме

   Перепрошую, некоректно Вас зрозумів щодо Мазератті. Хоча мій другий аргумент цілком може стосуватися і водія, адже саме авторитет в очах пішоходів виділяє його, як власника автіки Мазератті, на фоні власників авто інших марок.

   Політика в нашій країні, на жаль, потрібна для ведення великого бізнесу, ось тут і випливають дивіденди від володіння таким відомим брендом, як Динамо.

   23.09.2018, 01:16
  • Прокомментировал пост → О черном, белом и 38 годах, прожитых при коммунизме

   погодьтеся, в нашій країні політичні дивіденди потрібні не так в політиці, як в бізнесі

   23.09.2018, 01:13
  • Прокомментировал пост → О черном, белом и 38 годах, прожитых при коммунизме

   безумовно, що моя чи Ваша думка ніяк не зачепить та, більше того, не буде почута паном Суркісом (про це писав в тексті коменту), але, повторюся, моя чи Ваша думка може стати тією краплею в морі (а може і не стати), на яку зверне увагу умовний Франков/Шахов, чи той, на кого зверне увагу все той же умовний Франков/Шахов. Тому я б не був таким категоричним в питанні нульової важливості висловлення думки онлайн.

   23.09.2018, 01:12
  • Прокомментировал пост → О черном, белом и 38 годах, прожитых при коммунизме

   Думаете, владельцу Мазератти сильно интересно, как оценивают его автомобиль пешеходы?
   ______________________________________________________________________________
   Перепрошую, що вліз в чужу дискусію, але не міг не висловити свою думку: так, власнику компанії Мазератті важливо, що думають про його продукції пішоходи, адже вони або його потенційні клієнти, або аудиторія, яка розмовами / пусканням слюнь про бажання мати таку автівку та захопленням щодо неї буде впливати на її ексклюзивність та клас.
   З Динамо аналогічно: команда для власника - це в тому числі сильний політичний інструмент, адже в нас півкраїни (якщо не більше) в тій чи іншій мірі вболівають за біло-синіх, тим самим пан Суркіс отримує додаткові дивіденди, вагу та, більше того, певний імунітет.

   23.09.2018, 00:32
  • Прокомментировал пост → О черном, белом и 38 годах, прожитых при коммунизме

   Пане Олекандре, перш за все хочу подякувати Вам за витрачений час на написання блогу - сам люблю дане заняття, але з кожним роком вільного часу все менше, тому виважені та конструктивні думки, сформульовані в статтю, сприймаю як міні-подвиг в наш буремний час.

   Хочу внести одну ремарку - ми з Вами по-різному сприймаємо віртуальний світ в розрізі 21 століття і, пробачте за самовпевненість, але мені здається, що мій погляд в цьому плані ближчий до реального (традиційно, визнаю, що можу помилятися):

   1. з одного боку, не варто приймати близько до душі та мізків слова, сказані здебільшого анонімними юзерами на інтернет-форумах, соціальних мережах та інших площадках для віртуального спілкування, адже
   а) саме для цього ці сервіси існують і, відповідно, зникнуть, якщо "срачі" перестануть розводитися;
   б) колеги після матчів "мчать" саме сюди, щоб залишити свої емоції, будь вони позитивними (натякаю на те, як носять на руках після серії перемог) чи негативними (поливають "лайном" після чергової поразки), так як часто нема більше з ким розділити радість чи горе одразу після фінального свистка (не всім пощастило одружитися з вболівальницею Динамо чи мати сина з біло-синім серцем);
   в) інтернет ресурси не мають вхідних чи поточних фільтрів для юзерів, як це існує в живій компанії, коли можна копняком чи незлим тихим словом прогнати з колективу хама чи недоінтелектуала, відповідно, ті чи інші ідеї чи заклики можуть лунати як від геніїв, так і від їх антагоністів - приймати це близько до душі (перепрошую, але мені здалося, що якимось чином натовп зміг Вас емоційно зачепити), мабуть, не варто.

   2. не варто недооцінювати силу інтернету в наш час: пригадую 4 роки тому один журналіст, будучи невдоволеним одним політичним рішенням тогочасного керівництва держави, написав пост в фейсбуці, який розпочав цілу революцію (і це не поодинокий випадок). Не даремно крім законодавчої, виконавчої та судової виділяють ще одну не менш (імхо, навіть, більш) авторитетну гілку влади - ЗМІ, а в наш час різниця між журналістом та блогером дуже умовна, відповідно, суспільне невдоволення часом/часто доводить вислів про те, що помах крила метелика може спричини ураган.
   Поясню, що маю на увазі: звісно, що пан Суркіс не сидить на цьому сайті та не читає коменти до статей та блоги ноунеймів (це справді, як Ви сказали, шкілива та наївна думка), але згідно правилу 6 рукостискань цілком можливий наступний сценарій, коли авторитетний спортивний журналіст / оглядач / блогер, збираючи суспільну думку, витратить кілька годин свого робочого часу на коменти/блоги, щоб сформувати середньостатистичну температуру по палаті, після чого, сприраючись в тому числі на отримані дані, напише аналітичну статтю, де пояснить причину піке команди і опише ставлення вболівальників та їх заклики до ситуації. Ця стаття буде опублікована в авторитетних спортивних виданнях, які читають переважна більшість громадян, зацікавлених в спорті. Одним з таких може бути якийсь небайдужий до Динамо друг, колега, партнер, син, брат, син партнера і т.д. пана Суркіса, який в розмові з останнім згадає про прочитану статтю і запитає його думку або, більше того, може розпочати дискусію, яка в тій чи іншій мірі може повпливати на долю клубу. Фантастичний сценарій? Я так не думаю, не раз стикався зі схожим сарафанним радіо в житті.

   І, так, реальні дії завжди більш дієві за віртуальні, але, повторюся, не варто записувати останні в категорію неефективних - світ дуже змінився з часів ери комунізму, і інтернет - чи не головний каталізатор реальних рухів.

   23.09.2018, 00:27
  • 20.09.2018, 23:50
  • Прокомментировал новость → Олег Гусев: «Через несколько дней должен подписать контракт с «Динамо», буду тренировать команду U-21»

   А що Ви думаєте стосовно такої методики, як запрошення на посади людей, які вже проявили себе в цьому плані? Поясню, що маю на увазі: тут мова не про Аякс / Барселону / Порто і т.д., а про вітчизняний ринок, за прикладом, як це працює в інших сферах бізнесу - якщо умовний Реал зі Жмеринки (назва та місто обрані випадково і, ймовірно, така команда не існує) двічі підряд перемагає в першості України серед 9-річних хлопчиків, то можна спробувати запросити їх тренера на аналогічну посаду в нашу команду. Аналогічно і з іншими віковими категоріями.

   Я вже писав вище, де саме, на мою думку, повинні набиратися досвіду екс-гравці - в командах нижчих ліг.
   Та й справа не конкретно в Олегу, а саме в кадровій політиці клубу, яка, м'яко кажучи, викликає занепокоєння.

   Мабуть, критерієм здатності є виконання поставлених перед командою задач на сезон: підозрюю, що такими задачами для першої команди є чемпіонство, перемога/дохід до фіналу кубку України та вихід в групу ЛЧ та єврокубкова весна (тобто, виліт в ЛЄ з групи годиться), для молодіжної - енна кількість підготовлених кадрів для першої команди та, можливо, чемпіонство, і т.д. На жаль, не пригадую, щоб хтось з екс-динамівців в останнє десятиліття справлявся з такими задачами. Сьоміну та Газаєву свого часу це було під силу і, згадаймо, дорогих гравців тоді в команді не було (хіба при Газаєву купили Андре та Бертольйо, які взагалі не грали) - виправте, якщо я не правий або забув про якісь прізвища в заяці команди на той час. Тому й існує теза про нездатність...

   Щодо вказаних Вами проблем не можу не погодитися. Правда, виглядає так, що причиною частини їх є якраз-таки наш головний тренер: та ж гра в центрі поля навіть з наявними кадрами (не сказав би, що там все на стільки погано, якраз-таки середнячковий рівень) не може виглядати так абсолютно безнадійно в грі з Аяксом та так беззубо в грі з Карпатами - мабуть, таки методичний підхід викликає ряд питань. Чи будуть вони вирішені? У мене є сумніви, хоча я завжди радий помилитися у такому питанні.

   Популізм, як бачимо, прокрадається у всі сфери життя, де можна бути оціненими: будь це вибори чи сайт з мінусами/плюсами. Ну, й нехай. І, так, переконувалися в згаданій Вами тезі не раз...

   04.09.2018, 11:55
  • Прокомментировал новость → Олег Гусев: «Через несколько дней должен подписать контракт с «Динамо», буду тренировать команду U-21»

   Може об'єктивно збентежити тенденція чи політика запрошення чи не на всі (натякаю на неточковість даного явища) посади в клубі (від тренерів та селекціонерів до менеджменту) екс-гравців без жодного попереднього досвіду в розрізі займаної посади - не проводитиму очевидні паралелі з вітчизняними підходами в політиці, держструктурах та сімейних бізнесах.

   Давно всіх може бентежити система функціонування клубу, а абзац вище вказує на ймовірну причину такого стану речей.

   Дедалі частіше з'являються думки, в яких фігурує бентега щодо підготовки молоді в нашому клубі - можливо, причина теж в першому абзаці (на офіційному сайті Динамо в розділі щодо U-19, U-21 та ДЮСШ в списку тренерів можна зустріти багато знайомих прізвищ), адже працівник навіть "найнижчої з можливих посад" (цитата, з якою можна не погодитися, але мова не про це) має прямий доступ та вплив на кінцевий продукт та функціонал, з яким він (продукт) піде в світ (в першу команду) - може бентежити якість цього впливу, адже не секрет, що рідкість, коли хороший спеціаліст є водночас не менш хорошим педагогом - щоб дізнатися це потрібен час на набиті шишки, і тут може бентежити той факт, що ці шишки набиваються в нашому клубі, який ставить перед собою найвищі задачі, а не десь в другій лізі, як це працює в інших сферах бізнесу.

   Пане Олександре, при всій повазі до Вас, але застосування терміну "маячня" без наведеного супровідного фактажу може надихнути когось з читачів подумати, що в рядах мрійників назріває поповнення, тому хотілося б почути, прізвища людей, які заперечили тезу "про нездатість колишніх гравців Динамо виконувати будь-яку тренувальну роботу" (хоча, в моєму розумінні ця теза має звучати інакше, але про це можемо поговорити далі, якщо дискусія матиме місце).

   І додам від себе, що мені, як читачу Ваших аналітичних блогів кількарічної давності, було б цікаво почути Вашу конструктивну думку в розрізі поточної кризової ситуації, а не виключно критику критиків без конкретних пропозицій (так, я прекрасно розумію, що ми, прості вболівальники, ні на що не впливаємо, але хіба не для балачок був створений даний ресурс?).

   Щодо штату тренерів Аяксу та Барселони - це, підозрюю, цитата не до мене, а до інших дописувачів, тому залишу без коментарів.

   Ну, а завалювання мінусами - пане Олександр, ми з Вами не в тому віці (фізичному чи ментальному), щоб звертати увагу на якісь віртуальні мінуси чи не сприйняття нашої думки: якщо для когось мінус - це єдиний контраргумент, що ж, "чим би дитя не тішилося, аби не вішалося" =)

   03.09.2018, 23:59
  • Прокомментировал новость → Олег Гусев: «Через несколько дней должен подписать контракт с «Динамо», буду тренировать команду U-21»

   Пане Олександр, я не вірю, що Ви справді не розумієте, що саме збентежило колег в розрізі даного призначення та політики сердець.

   03.09.2018, 20:31
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть