Фаны черновицкой «Буковины» решили, что арбитр засудил их команду в домашнем матче с «Агробизнесом». Гости выиграли 2:1, забив победный гол на 90+9 минуте с пенальти.
Сразу после финального свистка судьям пришлось убегать в подтрибунное помещение от разъяренных болельщиков.
учетная запись этого пользователя была удалена
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
25.10.2017 14:09
Игрок явно мешал вратарю Буковины выбить мяч. Штрафной в сторону агра.
- 0
-
О. К.(luka64)
- Опытный писатель
24.10.2017 14:33
Варто згадати, яку саме позицію вибрав президент"Агробізнесу",в скандальній
- 1
-
WestUkraine
- Наставник
24.10.2017 14:40
Це вже явний перебір. Дуже добре знаю, що Собуцький взагалі не переварює Шахтар як клуб через відсутність у керівництва ШД проукраїнської позиції
- 2
-
О. К.(luka64)
- Опытный писатель
24.10.2017 15:32
Мені не цікаві проблеми з тавленням пана Собуцького!Його позиція,,,
- -3
-
WestUkraine
- Наставник
24.10.2017 15:48
І що? Я вболіваю за Динамо, але моя позиція така сама, треба було їхати, грати, і не ганьбитись перед кротами.
- 0
-
О. К.(luka64)
- Опытный писатель
24.10.2017 18:16
Те що пройшло з "Верексом","Карпатами",чи з будь яким іншим
- -1
-
vladik zelenov(leon-kiborg)
- Наставник
24.10.2017 14:23
это народное кдк--вынесло свой вердикт--а не барыжно-ахметовское
- 0
-
azazell0 azazell0vich(azazell0)
- Начинающий писатель
24.10.2017 14:18
Скандал у матчі з «Агробізнесом» може призвести до зняття «Буковини» з ІІ ліги
- 0
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
24.10.2017 14:05
През "АгробизДнеса" "собуТСкий" давно в кентах у "павелкина"! Он и в Сборную Украины среди ветеранов принят, и Суркиса шарашит за Мариуполь, и в делегации "ффу" разъезжает по миру...)))... Финансовый "партнёр".... Маякните, принимает ли кто-то ставку из "контор" на то, что Агробизнес в следующем сезоне будет в Первой лиге, а ещё в следующем уже в ПЛ ?....)))))))))))).
- -1
-
WestUkraine
- Наставник
24.10.2017 14:16
Він в "сборную ветеранов" не "принят", а сам її створив і фінансує.
- 0
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
24.10.2017 14:25
Послушайте, Сборная Украины создана под эгидой ФФУ не сегодня и не вчера!!! Будьте внимательны - как он мог создать Сборную Украины среди ветеранов??????
- -1
-
WestUkraine
- Наставник
24.10.2017 14:29
Ініціатива була його і гроші теж. На жаль, в нашій країні завжди, хто платить гроші, той замовляє музику.
- -1
-
Олег Некрасов(polk07)
- Опытный писатель
24.10.2017 19:28
Согласен на 100%. Сам несколько раз ездил с ними на различные встречи и видел, как вся команда ветеранов играла на одного Собуцкого до тех пор, пока этот чудо не забьет гол. Вылезал "коричневый глаз" Павелку. Купил с потрохами ффу. Выгнал со сборной ветеранов Хлуса, Саленко и других, кто ему хоть как-то возражал. Кстати, именно Виктор Хлус в свое время привел и пригрел этого гаденыша в сборную ветеранов. А когда Собуцкий перезнакомился с руководством ффу, первое, что он сделал - это избавился от таких организаторов игр, как Виктор Хлус и сам возглавил т.н. "сборную ветеранов".
- -1
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
24.10.2017 21:00
Спасибо! Вот они реалии! Теперь будем наслаждаться, как их (Агробизнес) будут "вводить" в ПЛ...)))...
- -1
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
24.10.2017 21:02
И кстати, а это не "конфликт интересов", так "ненавидимый" кротоканалами и серёжейпалкиным?....)))
- -1
-
Олег Некрасов(polk07)
- Опытный писатель
24.10.2017 21:36
И еще пару фраз р патриоте и волонтере Олеге Собуцком. Олег Михайлович владеет немалым хлебокомбинатом. Караваи и круасаны возит на все матчи ветеранской сборной. Вручает главам обл и рай администраций, прочим нужным для него людям. Однажды я попросил его передать несколько таких караваев на праздничный стол бойцам Нацгвардии, которые только вышли на ротацию из зоны АТО. Олег Михайлович не отказал и с очередной партии хлеба, который он передавал на фронт, несколько буханок через того ж Виктора Ивановича Хлуса, передал для наших солдат. Когда в палатке разрезали хлеб - внутри он оказался весь заплесневелый! И так все до последней буханки! Сказал об этом Хлусу, он не поверил. Он безоговорочно верил в Собуцкого и не мог допустить, что прелый не реализованый в торговых сетях хлеб тот мог отправлять воюющим бойцам и еще пиариться на этом. И вот теперь вся эта слиз и гниль вылазит наружу. И не только в бизнесе и персональном пиаре, но и на футбольном поле. Я ни сколько не удивлюсь, если Агробизнес будет и в первой и в высшей лиге, а сам Собуцкий скоро окажется в парламенте.
- 0
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
25.10.2017 00:49
Спасибо, очень качественный инсайд! Не хочу вспоминать (рассуждать) про то, что Хлус исполнял при "коньковщине" в КДК, просто в очередной раз получаю подтверждение "собуцкой" "павелковщине"....((((.... С уважением.
- -2
-
azazell0 azazell0vich(azazell0)
- Начинающий писатель
24.10.2017 14:16
Собутський ніби віце-президент ФФУ, ну і, за давньою українсьою традицією, кум Павелка...
- 1
-
L F(Leonard)
- Эксперт
24.10.2017 13:53
Игра рукой в штрафной площадке - чистейший пенальти! Вопрос только - почему переиграли целых девять минут?
- 2
-
WestUkraine
- Наставник
24.10.2017 13:56
Було додано 5 хвилин компенсованого. Під час цих 5 хвилин було затримок десь на 3 хвилини. Переграли 3 з половиною. Ситуація неоднозначна.
- 0
-
Юный Динамовец(malow)
- Наставник
24.10.2017 13:11
- 2
-
Сергій К
- Наставник
24.10.2017 13:07
з повторів на сайті Агробізнеса, справді Буковина забила гол з допомогою руки,
- 1
-
Анатолий DAN(Nefigase)
- Наставник
24.10.2017 13:21
Переглядав з Ютубу. збільшував.. )) Є різниця , може не так зупиняв ))
- 0
-
Сергій К
- Наставник
24.10.2017 13:43
якщо ти про гру буковинця рукою, то там чікто видно, що мяч попав в руку від воротаря
- 1
-
Анатолий DAN(Nefigase)
- Наставник
24.10.2017 16:49
Спірний момент, штовханина в атаці. Ось це відіо дивився. З офіційноі трансляції https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=dPpzYQYRWL4
- 0
-
Анатолий DAN(Nefigase)
- Наставник
24.10.2017 12:59
Генерального директора ФСК "Буковина" Игорь Наболотний: ""Если не будет надлежащего реагирования данных работников, данных функционеров футбольных и мы снова "спустим на тормозах" данную ситуацию, я считаю, что лучше команду снять с соревнований и не участвовать в этом фарсе футбольном.
- 1
-
WestUkraine
- Наставник
24.10.2017 13:27
Ось тут все дуже добре видно: https://www.youtube.com/watch?v=V5iddXq5_yg
- -1
-
Анатолий DAN(Nefigase)
- Наставник
24.10.2017 13:39
З відео Агробізнесу добре видно все, а на ютубі якось швидко й не виразно...й рука якась... дивно-пропорційна до тулоба )) Ви праві, якщо Агробізнесу додати декілька гравців, наприклад з ШД-2, то з таким суддівством в наступному сезоні він переможе в першій лізі ;)))
- 0
-
Сергій К
- Наставник
24.10.2017 13:49
я взагалі в Чернівцях вчився 6 років. тому мені це місто як рідне
- 1
-
Анатолий DAN(Nefigase)
- Наставник
24.10.2017 14:07
Агробізнес (Волочиськ), Рік заснування - 2016, 2016/17 - 1 місце у Чемпіонаті України серед аматорів, зараз на 1 місці у другій лізі та будуть претиндентами до першоїї, навряд щось станеться... Тому дивні не тільки 90+9. Хоча пишуть що команда з місцевих талантів. Ради бога, забили, та й забили...але прогрес, й відразу ? Може тренер феномен ? Може в раціоні у гравців , наприклад місцева картопля, показники такі футбольні дає ? )) Хоча багато незадоволених що клуб "тягнуть"
- 1
-
WestUkraine
- Наставник
24.10.2017 14:34
Верес, Рух, Інгулець, теж дуже швидко прорвались з аматорів "наверх". На відміну окремих команд (не буду називати, щоб не образити їх вболівальників), які зайняли останні місця в аматорській лізі і потрапили до Другої ліги не за спортивним принципом, Агробізнес хоча би чесно переміг в аматорах (розгром Металіста всі памятають) і вийшов в ПФЛ по спортивному.
- 0
-
Анатолий DAN(Nefigase)
- Наставник
24.10.2017 16:58
Інгулець дуже симпатична команда, Рух Маркевича... Але їх не тягнуть. Верес ? А де Десна ? Яка заслужила. Що ? Грошей не вистачило ? Чому ? Кому ?
- 1
-
WestUkraine
- Наставник
24.10.2017 13:53
Я б не казав, що суддя сильно допоміг Агробізнесу в цьому матчі. Навпаки, гол Буковини він не повинен був зараховувати. А на рахунок самої команди згоден, вони першу лігу звісно одразу ж не виграють, але виглядати будуть достойно. Слідкую за командами з того регіону, бо сам звідти: це і Поділля, і Нива Тернопіль, і Полісся, і Агробізнес. Так ось можу сказати, що по грі останні виглядають дуже непогано.
- 1
-
gimmi
- Опытный писатель
24.10.2017 13:56
У них и за аматоров гастарбайтеров играло больше, чем в шахтере...
- 0
-
Старый одессит(valik952)
- Наставник
24.10.2017 12:53
Может это наконец начало!!!!
- 0
-
Александр Херсонский(Maevich_ua)
- Старожил
24.10.2017 12:40
Посмотреть бы нарезку второго тайма... гол на 90+9 с пенальти наводят на плохие мысли.
- 1
-
WestUkraine
- Наставник
24.10.2017 12:52
Нарізка моментів є на сайті Агро. Пенальті справедливий, а ось гол Буковини забитий з допомогою руки.
- -4
-
Анатолий DAN(Nefigase)
- Наставник
24.10.2017 13:16
На відео гравець Агробізнесу "зносить" гравця Буковини. Гол Буковини - до голу, було порушення в карному, 100% пенальті, при обводці мяч попа в підборіддя. Агробізнес гол чистий...але що передувало... Пенальті "липа" суддя тягнув Агробізнес, хоча при паддінні гравця мяч попав в руку. Суддів виправлали. А Закарпатьський футбол поступово відключають від Українського, як і мешканців регіону...((
- 0
-
WestUkraine
- Наставник
24.10.2017 13:26
Напевно, Ви подивилися не зовсім вдале відео. Перегляньте, ось це:https://www.youtube.com/watch?v=V5iddXq5_yg
- -1
-
Анатолий DAN(Nefigase)
- Наставник
24.10.2017 13:33
Чомусь воно різне, те що з Агробізнесу не динамічне, хоча й не уповільнене..))) А там де пенальті , в кінці, взагалі рука відлітає..((
- 0
-
WestUkraine
- Наставник
24.10.2017 13:35
Там виникає таке враження, що гравець Буковини навмисне зіграв у волейбол.
- -1
-
gimmi
- Опытный писатель
24.10.2017 14:01
угу, после того, как его толкнули и он падал не землю.
- 1
-
WestUkraine
- Наставник
24.10.2017 14:49
Про вільний удар говорити не буду нічого, багато ньюансів. А де Ви "толчок" на відео побачили в моменті з пенальті. Гравець Буковини тягнувся рукою до м'яча, ще до того, як почав завалюватися на газон. Таке відчуття, що він просто злякався, що зза його спини хтось із суперників замкне передачу. І перервав її рукою свідомо.
- 1
-
azazell0 azazell0vich(azazell0)
- Начинающий писатель
24.10.2017 14:10
А при чому тут Закарпаття взагалі?
- 0