Известный украинский журналист Николай Несенюк — о работе Украинской Премьер-лиги.
Із середини лютого учасники чемпіонату України з футболу, який проводить українська «прем’єр-ліга», бігають засніженими футбольними полями за практично повної відсутності глядачів. Людині, не посвяченій у тонкощі вітчизняного футбольного господарства, хочеться запитати: навіщо? Навіщо футбольні команди їздять туди-сюди, витрачаючи чималі кошти на підготовку стадіонів, на які взимку та ранньої весни все одно майже ніхто не ходить?
Я не прихильник довільних вигадок. Тому просто відкрив регламент поточного чемпіонату України з футболу. І дізнався, що мета проведення цього турніру — визначення чемпіонів і призерів. Дуже цікаво. Але виникає запитання — навіщо заради цього тримати цілу «прем’єр-лігу», коли для заявленої мети достатньо скласти календар чемпіонату, що займає на комп’ютері не більш як 10 хвилин? Чим ще займається «прем’єр ліга» решту часу — тобто 364 з половиною дня на рік?
І на це запитання є відповідь у регламенті. Там написано, що завданням чемпіонату, окрім власне проведення футбольних матчів, є ще й «забезпечення умов для формування брендів „Титульний спонсор — чемпіонат України з футболу“ та Титульний спонсор — суперкубок України з футболу». Тобто наші футбольні професіонали не просто ганяють м’яча на порожніх стадіонах, а «формують бренди». Так би одразу і сказали. І всі зрозуміли би після цього — чому змагання української «прем’єр-ліги» так відрізняються від гри у футбол, яку в усьому світі дивляться мільярди глядачів, і на якій заробляють шалені гроші.
Я так розумію, що із «формуванням брендів» у нашої «прем’єр-ліги» в останні 10 років, які ця ліга існує, якось не складається. Не біда. Цього тижня до нас привезуть зі Швейцарії фахівця на прізвище Грімм. Він стане новим керівником «прем’єр-ліги». Після цього справи із «формуванням брендів» мають піти краще.
Запитаєте, а як же футбол? Видовище, яке має збирати повні стадіони, приносити задоволення глядачам і гроші командам? Не ставте більше таких запитань. Читайте регламент. Там про це нічого не сказано. Винятково про «формування брендів».
Микола НЕСЕНЮК
учетная запись этого пользователя была удалена
Но я считаю, что это в неменьшей степени задача рекламы и продвижения футбола в стране, чем наличие супер игроков
При том ,что Несенюк несет черти что, но он прав - УПЛ не занимается пропагандой футбола.
1) на интересные матчи достать билет тяжело нужно переплачивать перекупщикам.
2) уровень футбола, как действа, упал, нет "Днепра", нет "Металиста", нет тех "Карпат", "Черноморца" и тд.
3) низкий уровень безопасности на стадионах.
4) погода.
Треба кінчати ахмєта і всю його рижу зграю, политу рашенським шоколадом...
35. Volodymyr Shepelev (UKR, 20 – Dynamo Kyiv)
44. Viktor Tsyhankov (UKR, 20 – Dynamo Kyiv)
Как то так...
Я прекращаю дебаты.
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
А щодо якості гри - повністю з Вами згоден. Плюс до того, мені особисто, щоб з'їздити на матч Динамо, лише на дорогу слід потратити більше, ніж 15% своєї зарплати...
кілька днів тому звернув увагу на один маленький магазинчик: висить оголошення "потрібні продавці. З/п висока". (напевно, як для нашої діри). і там за півроку змінилося з десяток продавців. я не витримав і запитав одну з колишніх - чого?.. Виявляється, обіцяють одну з/п, а в результаті платять половину обіцяного. а оскільки вся країна працює нелегально, то нікуди і не поскаржишся...
P.S. Хоча щодо дітей заробітчан - погоджуюся, бо працюю в освіті і не раз стикався з подібним.
-------------
Не нужно перегибать про 10 минут. Нужно состыковать еврокубки и игры сборной. Учесть свой кубок. И попытаться как то оптимально распределить нагрузку на команды. Кроме того если почитать там не только про бренды.
----------------
Стаття 3. Мета та завдання змагань
1. Метою змагань є визначення Чемпіона та призерів змагань УПЛ,
визначення місць команд клубів у підсумковій таблиці змагань
відповідно до вимог Регламенту.
2. Завданнями змагань є:
2.1. Сприяння подальшому розвитку футболу в Україні.
2.2. Підвищення рівня майстерності футболістів-професіоналів.
2.3. Створення необхідних умов підготовки та успішного виступу
клубних команд у змаганнях, що проводяться УЄФА, та в інших
міжнародних змаганнях.
2.4. Створення умов для якісної підготовки та успішного виступу
національних збірних команд України в міжнародних змаганнях,
забезпечення обов’язкового направлення футболістів до їхніх
складів відповідно до календаря міжнародних матчів ФФУ.
2.5. Створення комфортних та безпечних умов для учасників
змагань і глядачів.
2.6. Забезпечення умов для формування брендів «Чемпіонат
України з футболу «Ліга Парі-Матч», «(Титульний спонсор)
Кубок України з футболу» та «(Титульний спонсор) Суперкубок
України з футболу». Забезпечення виконання клубами
зобов’язань перед спонсорами змагань.
---------------
Про увеличение посещаемости ни слова - разве, что оно подразумевается в п.2.1
учетная запись этого пользователя была удалена
-----------------
если все так просто может составите за минуту календарь на 2019-2020 и любые программки вам в помощь - всего то 12 команд в 2 круга.
-------------
Как говорится теория без практики мертва. Есть заявление, что все просто и минута времени, так какие вопросы составьте. Посрамите УПЛ и оппонента в моем лице.
Можно даже просто для команд без конкретики.
Команда 1
Команда 2
Команда 3
Команда 4
....
Команда 12
Комментарий был написан 16-04 сейчас 17-20
И у Вас все на руках и европейские соревнования и все есть. А календаря все нет.
Я уж молчу с названиями команд и кто, где и во сколько играет, резервные дни и стадионы не требую. Время начала матчей тоже не спрашиваю. И про то кто, что будет транслировать тоже вопрос не задаю. И кто сколько за трансляцию получит и как будет продавать эти трансляции. Кстати надеюсь в календаре учтете пожелания болельщиков по погодным условиями ибо всегда много недовольных на снег зимой.
Про расписание в школе не нужно рассказывать ибо в силу специфики работы некоторой мой родни эти школьные расписания составлял не единожды. Потому и говорю, что не все так просто с календарями и расписаниями. Но Вы тоже можете удивить и с поправкой на медленную печать выдать календарь за пару тройку часов.
А то со слов все просто и за 1 минуту и за 10 минут, а по факту - ничего. Получается слова с делом расходятся только и всего.
---------------
наверное Вы плохо представляете специфику школы - в среднестатистической школе переносы уроков и так называемые "замены" и "разводы" (когда "замены" не оплачивают) практика если не ежедневная, то как минимум еженедельная
Але я не про це . Я про те що ми свято віримо, що ці "властьімущі" дуже зайняті роботою і турботою про нас смертних. Повірте - насправді вони нічим не зайняті крім любування власною персоною. Приклад - випадок зі збірною U-17. І це ще квіточки, це поки що випадкові збої налагодженого механізму. А якщо не дай бог буде якась аварія, виявиться, що ремонтувати систему нікому. Ось це страшить.
Ни во, что я свято не верю - но то, что кто то там составит расписание за 10 минут не верю железно. Тем более никто так и не составил.
Про то, что там и кто делает мне неизвестно, а потому, что либо утверждать сложно. Т.е. если Вы или я не видим, чем люди заняты не значит еще, что они ничего не делают. Может делают может нет, может другим заняты.
змагань і глядачів. "(с)
-----
як мінімум поля треба готувати щоб гравці не отримували травми
учетная запись этого пользователя была удалена