Известный украинский журналист Николай Несенюк прокомментировал один из нюансов матча «Мариуполь» — «Динамо» (2:3).
«Мені тут вчора сказали, що Сашко Денисов у телевізорі дуже шкодував із того, що Ігор Суркіс не поїхав на матч «Динамо» до Маріуполя. Не знає напевно, що Ігор Суркіс останній рік взагалі не їздить на виїзні матчі, хоч до Риму, хоч до Афін, хоч до Маріуполя. Але пропозиція цікава. Думаю, що Суркіс міг би змінити свої звички, коли б отримав відповідного рівня пропозицію. Якби до Маріуполя Ігоря Суркіса запросив фактичний власник місцевої команди Ринат Ахметов. Ну з Маріуполем не вийшло, то можна запросити до Харкова наступної суботи на матч «Шахтаря» і «Динамо».
Взяв би Денисов і підказав Ахметову таку думку замість стогнати у телевізорі. Розумію, що це непросто — Ринат Ахметов вже четвертий рік не те що на футболі, взагалі на людях не з’являється. Кажуть, що навіть Фонсека, тренер «Шахтаря», спілкується із Ахметовим виключно через секретарку. І Фонсека, як стало днями відомо, дуже вподобав такий спосіб спілкування. Звісно, таких секретарок у Ахметова на всіх не вистачить. Але Денисов може спробувати дістатися до Ахметова через секретаря. Може теж сподобається. І Денисову, і секретарю...» — написал Несенюк на своей странице в сети Facebook.
-
Makc Ko3ak(Ko3ak-9)
- Эксперт
10.04.2018 12:29
"Сношения через секратаршу" - це вимушена процедура рижого сцикуна з тими, хто забезпечує йому приварок до накраденого. Та й стогне ппєнніссофф по тєлєку, бо замовний палькінд виконує.
- 0
-
Vlad Vlad
- Наставник
10.04.2018 07:30
Пан Микола у всі "красі" ((( І коментатори не відстають...
- 0
-
zapava Заповітряний
- Читатель
07.04.2018 05:41
Ахметов Денисову:
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
06.04.2018 12:24
В заголовку помилка, слід читати не "Денисов и секретарша Ахметова", а "Денисов - секретарша Ахметова".
- 0
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
05.04.2018 22:31
Здається, що там Палкінг - секретарка Ріната Леонідовича :)
- 1
-
Мирослав Костирко(kme)
- Наставник
05.04.2018 20:09
На фото (там де "Паулу Фонсека (справа)") зліва - прес-секретар(ка) Ахметова, яку використовують, щоб Фонсека не дуже поспішав покинути Шахту
- 1
-
Георгий Кречетов(shadov)
- Наставник
05.04.2018 18:26
в названии надо убрать букву И.
- 3
-
Dynamix DK1927
- Опытный писатель
05.04.2018 16:21
Денисов - секретарша Ахметова
- 1
-
Nikolay NAC(NAC)
- Эксперт
05.04.2018 13:20
шестерка
- 2
-
Fidel Neva(Klizma)
- Наставник
05.04.2018 13:09
Интересно, а Денисову не обидно, что с Ахметовым Фонсека общается не через него? )))
- 2
-
вадим олефир(dimva)
- Наставник
05.04.2018 13:00
а може несенюк щось знає про сексуальні ігри і ахмета і палкіна з секретарем-так би мовити трикутник кохання-і так би мовити приоткриває завісу тайного життя цього кубла зміюк
- 2
-
Hohol Hohol(Hohol1)
- Эксперт
05.04.2018 12:56
Хороший троллинг.
- 3
-
Володимир
- Начинающий писатель
05.04.2018 12:52
Читайте в останньому Бульварі велике інтерв"ю Франкова Гордону про ФФУ та інші справи.
- 0
-
Jackal .(visa)
- Наставник
05.04.2018 12:51
и зачем так низко падать
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
05.04.2018 12:38
Що це? Прозорі натяки на "вподобання" пенісова?
- 1