Бывший глава Федерации футбола Украины Анатолий Коньков прокомментировал победу сборной России над командой Испании в 1/8 финала ЧМ-2018.
«Я болел, болею и буду болеть за сборную России», — сказал Коньков в видео, опубликованном в одной из социальных сетей.
учетная запись этого пользователя была удалена
Дивно, емігранти з України за збірну раші. Може й Аляску вони готові віддати, ну так, з ностальгічних почуттів.
Я бачу лише новину Коньков за рашу, що тут лайкати?
Юрiю, гадаю, вони ставили лайки не на знак згоди з персонажем публiкацiї, а за її, публiкацiї, якiсть.
----------------
Юрій DK - Наставник 05.07.2018 21:04
Якби автор публікації висловив своє "фе", безаперечно - лайк.
Я бачу лише новину Коньков за рашу, що тут лайкати?
-------------
Повторюю:
Журналiстська якiсть публiкацiї. Невже Ви нiколи не чули про таке? Аж дивно. Гадаю, це жарт, але вiдповiм усерйоз, раптом Вам буде цiкаво.
Отже, журналiстська якiсть публiкацiї - це:
- Оперативнiсть повiдомлення,
- вiрнiсть викладених фактiв,
- цiкавiсть тих фактiв хоча б частинi аудиторiї
- володiння обраною формою (себто ясний логiчний розвиток тексту, вичитана вiд хоча б грубих помилок граматика,читабельний дизайн - вся подiбна коректорсько-редакторсько-видавнича кухня; в телерадiожурналiстицi трохи iнакшi ознаки володiння формою, але принцип той самий).
Щодо ж авторської позицiї - iснують два професiйнi пiдходи, але обидва вони, одначе, повнiстю професiйнi:
1) пiдкреслена неупередженiсть/безстороннiсть (приклад: Reuters, AFP, BBC та решта пристойних мiжнародних агенцiй новин)
або ж
2) чiтке пiдкреслення свого власного вiдношення (приклад: Бабченко). Другий варiант це анiтрохи не вимога до журналiста, а опцiя. Часто його виокремлюють iз журналiстики в окрему галузь - вона зветься публiцистика.
Звичний нам з дитинства пiдхiд ще часiв преси СРСР - це _взагалi_ не журналiстика, а зброя iнформвiйни. Пiсля СРСР вона ж деiнде перетворилася на зброю iнформрекету, а деiнде збереглася. Приклад - "Великий футбол" або телебачення нинiшньої РФ (Соловйов, Кисельов).
Вибачаюся за викладення такої абетки, але Ви самi спитали. Дякую.
Зазвичай, на Шуріку оцінюють новину, як негативну, чи позитивну, а тут,
виявляється, лайкнули я-а-а-кість :-)
Журналістика, вона ж професійне повідомлення новин - це, кажуть, одне з найстарших професійних зайнять людини.
Ось і уявіть: Ви старовинний правитель (король, герцог, барон, воєвода, не має особливого значення, хоч султан або шах), і Вам протистоїть інший старовинний правитель. І ще є навколо кілька правителів.
Уявіть - у всіх Ваших сусідів є природня для будь-кого, хто керується в своїх діях лише емоціями, а не розумом, звичка: кожного гінця, що приніс добру звістку - нагороджувати, а кожного гінця, що приніс неприємну звістку - закатовувати до смерті.
А у Вас, уявіть, є вчений радник (якщо Ви шах чи султан, то цей радник зветься візірь, а якщо Ви ГТ СбУ, то він зветься тренер з тактики :) й цей радник пропонує новаторську ідею: а давай-но, твоя бездоганність, спробуємо почати винагороджувати гінців за те, що від них залежить, а не за вміст запечатаного пакету. За швидкість доставки новини, її непідміненість фальшивкою, придатність для читання (не намочив у річці або під дощем), все таке.
Якщо Ви приймете його пораду, то всі Ваші вороги, продовжуючи старовинну звичку "лайкати" своїх доставщиків новин за приємність новини, скоро лишаться без своїх найкращих, найпрофесійніших гінців, бо гінці перейдуть від них на роботу до Вас. А згодом Ваші вороги лишаться взагалі без хоч трохи професійних гінців, бо відтік продовжиться.
Отже, Ваші вороги, слухаючи лише приємне й не бажаючи знати реальний повний стан речей, зрештою програють Вам усі війни (бо без інформації як без очей) і втратять свої королевства, герцогства й султанати на користь Вас та таких самих правителів - тих, хто нагорождує постачальника новини за якість його роботи як постачальника достовірної й оперативно доставленої інформації, якою б та інформація не була, приємною чи ні.
Можете тепер поширювати це на вільні міста ремісніків (Магдебурзьке право); навіть там, у ролі регулярно перевиборного бургомістра, Вам ця нова корисна звичка буде анітрохи не менш потрібною.
Ось так і склалося вже тисячоліттями, що в усьому розвинутому світові дотримуються правила "don't shoot the messenger", себто не оцінюй журналіста по приємності новини.
http://dynamo.kiev.ua/news/302488-zhunior-moraes-shahter--eto-velikij-klub-ya-vsegda-smotrel-matchi-shahtera-hochu-byit-chempionom-s-shahterom
Як, наприклад, така новина могла залишитися без жодного лайку?
Висновок: або Андрій Кравчук не журналіст, або новини сучасного життя Динамо нікого не цікавлять :-)
http://dynamo.kiev.ua/blog/285896-obnovlenie-glavnoj-stranitsyi-sderzhanno-pozitivnyij-otklik-ryadovogo-yuzera-sajta-ponimayuschego-chto-ni-odin-dizajner-vsem-ne-ugodit
1.адміністрацію, яка пише новини без власної їх оцінки та особистої аналітики.
2. користувачів сайту, які пишуть власні блоги і, безаперечно, заслуговують на кнопку "одобряю"
В першому випадку, кнопка "Одобряю" БІЛЬШІСТЬ використовує для оцінки змісту новини.
лайки під новиною адресовані Конькову, а саме, його вподобанням на ЧС-2018.
Отже, приклад такий:
"Я вважав i вважатиму, що швидше виплачу всi свої кредитовi картки (вiдсоток по яких дуже рiзниться вiд картки до картки), якщо почну з повної виплати картки з найменшою мiсткiстю, а далi по однiй картцi повнiстю виплачуватиму картку за карткою по мiрi зростання їх мiсткостi".
Загляньте в мою активність, що Ви побачите?
Понравился пост → В четвертьфиналы - с чистой совестью
05.07.2018, 22:07
Понравилась новость → 3 июля. Сегодня 69 лет со дня рождения Виктора Колотова (ВИДЕО)
Бачите різницю? Там, де Sugata _
написав Блог, лайк прирівнюється до подяки за пост.
Де В. Бобир створив новину, лайк відноситься до схвалення новини, а не до праці шановного В. Бобиря.
Мені вистачило двох років, щоб зрозуміти логіку лайків. Дехто не розуміє цю логіку з 2009, але, ймовірніше за все, підтримує збірну рф.
Понравилась новость → Анатолий Коньков: «Я болел, болею и буду болеть за сборную России» (ВИДЕО)
04.07.2018, 01:41
Загляньте в мою активність
Бачите різницю? Там, де Sugata _
написав Блог, лайк прирівнюється до подяки
-----------------------------
auto-yurij32
Юрій DK - Наставник 06.07.2018 14:46
І наостанок, активність Деві, з вини якого, розгорілася дискусія
-----------------
Не з вини, а з приводу. Його вини аніякісінької нема, є нерозуміння його "кухні" як фахівця масовим нежурналістським загалом. Але цей загал на цьому сайті підібрався розумний, на мій погляд, тому я й не втрачаю надії "відремонтувати" це непорозуміння найприроднішим між розумними людьми шляхом - шляхом встановлення взаємного розуміння.
Повернемося до Вашого "у мене прирівнюється".
Юрію, ну у Вас лайк прирівнюється до згоди - так Ви й не фахівець у журналістиці. А Деві в ній фахівець. Тому в нього лайк цілком може прирівнюватися не до того, що у Вас і решти НЕЖУРНАЛІСТСЬКОГО загалу, а до того, чому навчають кожного журналіста або редактора, причому навчають як абетці професії.
В них це існувало задовго до появи соцмереж і замість "лайк / не лайк" називалося "в номер / відсів" (другий варіант ще міг називатися: брак, "ні", й навіть професійним жаргонним слівцем "реджект" з англомовної журналістики).
Фотожурналісти та редактори ЗМІ саме з цим підходом, до речі, дивляться люб'язно показані їм авторами в очікуванні похвали художні фотографії (лише замість "в номер" кажуть "придатне"), чим страшенно ображають фотохудожників :)
При цьому на якомусь фото може бути огидна фактура - й воно все одно буде названо "придатним", а якесь інше фото неймовірно гарної, приємної й привабливої події - буде названо "реджект" або ж "брак" саме з тих журналістських міркувань, які я перерахував кількома коментами вище.
Цей підхід до оцінювання матеріалів стає в них, фахівців друкованої та електронної журналістики, в усіх них до єдиного, настільки ж міцно укоріненою БАЗОВОЮ звичкою, як у банківській справі - приміром, звичка перераховувати наново усю суму, якщо не зійшлося бодай на копійку, або ж враховувати в будь-яких міркуваннях про гроші або цінності, які начебто просто "лежать" - враховувати в будь-яких таких міркуваннях вплив простих та компаундних процентних ставок, виявлених та невиявлених ризиків, ліквідності, волатильності, та ще багато чого такого, про що пересічний вкладник банку в житті не чув та не думав ані вухом ані рилом, а натомість спокійно (й масово, зверніть увагу - масово, хором) вважав, що гроші просто "лежать".
Це не поргрози, а побажання, я надалі буду уважніше слідкувати за
подібними новинами на предмет схвалення їх фахівцями :-))
Профі, якщо він профі, повинен додати комент, з приводу чого поставив лайк.
Бажаю, Вам, Олегу, адвокатської
ліцензії. Знаєте, в Януковича також є український адвокат. Досить відомий, він захищає нашого минулого гаранта безкоштовно, заради піару.
На цьому, дискусію дозвольте припинити, зі свого боку вважаю її вичерпаною,
Щодо ж культури лайків - я все ж не втрачаю надії, що поступово все більший відсоток громади нашого сайту перейде з дикого варіанту "стратьте цього гінця за неприємну звістку" до більш сучасного й цивілізованого "don't shoot the messenger", і що зрештою цей варіант культури лайків стане на нашому сайті переважним.
учетная запись этого пользователя была удалена
колега і товариш всій шістці, яка поставила лайк, а шістка цікавиться ветеранами Динамо (Коньков, Колотов) важко пояснити, чому новина
http://dynamo.kiev.ua/news/303465-3-iyulya-segodnya-69-let-so-dnya-rozhdeniya-viktora-kolotova-video
не має від них "Одобряю"
учетная запись этого пользователя была удалена
Такое надо знать достоверно.
Хотя когда узнаёшь, то уже и не удивляешься. Мы именно таким Коньякова себе и представляли - по его многочисленным практическим делам в бытность главой (прости Господи, эти два полушария были точно именно этой, а не какой-либо другой частью тела?) украинского футбола.
ватоцефал невменяемый.
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
Я так думаю кокой-то озверин