Известный украинский журналист Игорь Линник прокомментировал информацию о том, что нападающий «Днепра-1» Владислав Супряга в ближайшее время перейдет в киевское «Динамо».
«По поводу Супряги. На мой взгляд, потенциал этого форварда если не уровня Шевченко, то Протасова или Беланова — точно. Остальное — работа. Давно „Динамо“ Киев не приближалось к ангажированию столь способного форварда, пусть и в столь юном возрасте. За него есть смысл побороться!», — написал Линник на своей странице в социальной сети Facebook.
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
09.08.2018 14:03
Бог з ним, з Супрягою. Але те, що "потенціал" Шевченко вище за Біланова і Протасова, то дуже суперечливе твердження. І розмови, що Шевченко заграв у закордонному топ-клубі, а Протасов з Білановим ні, то відмазки для бідних. По-перше, як кому пощастило з командою. по -друге, в якому віці вони туди потрапили, і т.д. і т.п. А то ми ще дійдемо до того, що Блохіну до Шевченка, як до Києва пішки, бо грав тільки в Динамо, а потім в якомусь там австрійському клубі догравав...
- -1
-
Евгений Яременко(MARADONA_77)
- Опытный писатель
09.08.2018 12:08
Не такой уж он и юнный по футбольным меркам. Для того чтобы стать Блохиным, Шевченко, Белановым или Рональдом нужно пахать как они.
- 0
-
Dima Yadchenko(Dimon-limon)
- Наставник
09.08.2018 08:45
Закусывать надо!
- 0
-
(msgroup)
- Наставник
09.08.2018 08:22
- 1
-
Сергій (SS) 76
- Наставник
09.08.2018 08:07
Талант без праці і толкового тренера залишається потенціалом, з перспективою спитися приблизно після 30-ти.
- 1
-
Гудвин
- Эксперт
09.08.2018 06:47
Если это действительно так то ждем дебюта в "Динамо"!
- 0
-
Игорь Дмитриев(belar63)
- Наставник
09.08.2018 05:55
Хрен его знает как они умудряются сравнивать потенциал, Шевченко, Протасова, Беланова и Супряги. В разное вреия играли, разные условия, футбол был разный.
- 1
-
Нестор Махно(Valerra)
- Эксперт
10.08.2018 16:58
))
- 0
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
09.08.2018 04:36
И у Белика был потенциал, и у Васина, Коркишко и даже Дмитрия Воробья. Никто из них в 18 лет не стоил 15 миллионов. И пять не стоил, и Супряга думаю пока тоже.
- 3
-
Кот Матроскин(miko)
- Наставник
09.08.2018 01:59
Тренер Днепр-1:
- 0
-
Michael Breslavskyy(Michael23)
- Старожил
08.08.2018 23:44
У хлопця , якщо є мізки , і поруч є нормальні адекватні люди , хто може направити , то в Динамо його НЕ БУДЕ 100%. Повторить долю Хльобаса , чи як Русін сидітиме за спиною нашого "таранного нападника" . Приклад того ж Луніна хлопцеві , сподіваюся багато про шо скаже))))
- -4
-
Michael Breslavskyy(Michael23)
- Старожил
09.08.2018 22:28
Тааак знов "математики" налетіли...Ану "мінусята" йдіть сюди.... давайте знову вчитися відповідати і "за базар" і за необгрунтовані мінуси... Давайте в гру зіграємо з вами (ну раз я неправий і ви мені тут наліпили мінусів так впевнено , то маєте виграти в мене "В СУХУ" :))))))) в одну гру :
- 0
-
Kos Kosman(kos-kosman)
- Старожил
08.08.2018 22:28
- 2
-
Michael Breslavskyy(Michael23)
- Старожил
08.08.2018 23:41
Зінченко???? А хто його піарить??? Хочеться конкретно почути))
- 1
-
Michael Breslavskyy(Michael23)
- Старожил
08.08.2018 23:59
Мінус , це звісно що дуже круто... та мені трошки це пофігу якщо чесно..Хочеться таки почути відповіть на просто і ЧІТКЕ ПИТАННЯ 6 Хто і в ЧИЇХ інтересах піарить бездарая Зінченка , якого НЕВІСТЬ ЗА ШО підібрав Гвардіола (і з якого дива він це зробив - версію також в студію)
- 4
-
Kos Kosman(kos-kosman)
- Старожил
09.08.2018 00:33
- 0
-
Michael Breslavskyy(Michael23)
- Старожил
09.08.2018 00:54
ага..ну допустимо.. а нашо Гвардіола його тоді брав , це щастя??)))
- 4
-
Kos Kosman(kos-kosman)
- Старожил
09.08.2018 06:04
- -1
-
Michael Breslavskyy(Michael23)
- Старожил
09.08.2018 11:20
Адре , і ще пара таких як ви кажете , це не питання того що "нашо їх брали" , а питання того ЯК тренери і взагалі клубна система працює з гравцями , Андре . нагадаю вам викликався тоді до національної збірної , Бертольо був одним з кращих в молодіжці Аргентини ...список таких гравців , можна продовжувати , яких тут просто вбили , і чомусь тіж Мехмеді , Раффаель , Тремулінас , Велозо , Беланда , як тільки пішли з Динамо почали знов показувати той футбол , за який на них і звернули в свій час увагу...Це перше ...
- 1
-
Michael Breslavskyy(Michael23)
- Старожил
09.08.2018 22:12
Я так розумію , що відповідей я не дочекаюся зараз)) Якщо ви особисто звідси ще нікуди не злиняли ,то давайте но домовимося про таку штуку : наступний матч , який Зінченко вийде в основі , в окремому блозі (ну от і в мене перший буде блог нехай і в такому форматі ) ви опишете і розкажете все те , що самі побачили і на основі цього обгрунтуєте мені все те , що ви тут написали... ??? Годиться??? Подумайте і дайте відповідь до неділі , до гри Сіті з Арсеналом)))
- 0
-
Гудвин
- Эксперт
09.08.2018 06:49
Из сайта "Динамо" не выбывает, то отдыхает, то почти играет....
- 0
-
Станислав Коваленко(stain)
- Наставник
08.08.2018 21:52
Посмотрим на этот потенциал.
- 1
-
ManInBlack(ManInBlack)
- Старожил
08.08.2018 21:48
На каждого Шевченко нужен свой ВВЛ
- 13
-
Dima FCDKonly(destro)
- Наставник
08.08.2018 23:42
І Анчелотті. Все ж без Карло Шева б не досяг таких висот в Європі.
- 0
-
Pasha wonderwall(wonderwall)
- Эксперт
08.08.2018 23:57
- 3
-
Володимир
- Наставник
08.08.2018 21:46
Звучить як заохочення Берези до збільшення суми викупу, не більше.
- 1
-
Андрей Каневский(Andry_1)
- Эксперт
08.08.2018 21:36
Писал раньше, напишу ещё раз, пока что, Супряга никто, и зовут его никак, и говорить о потенциале просто глупо.
- 1
Еще комментарииШевченко, Протасов, Беланов заслужили себе имя выступая на высочайшем международном уровне, играя против таких команд как Реал, Бавария, Барселона и.т.д. . Каким образом с ними можно сравнивать парня играющего во второй лиге далеко не самого сильного чемпионата Украины ? Где там можно увидеть такой уровень игры?
Не мешали бы лучше парню расти в хорошего футболиста!
учетная запись этого пользователя была удалена
Хотілося би, щоб Супряга кожного ранку згадував про працю футболіста Шевченка і про талант Артема Мілевського і зробив правильний вибір.
Да парень талантлив, да может уже многое на поле в отличии от других.
А дальше увидим.
в цілому - так,
але для прикладу десь була інфа що заміряли швидкість його ривка на полі і та швидкість була серйозна.
якщо це правда і пацан реально швидкий, то майбутнє у нього точно є.
та й за техніку кажуть що непогана...
а все решта - аби здоровья не підвело, научать.
"Такая корова нужна самому!"
- я називаю всіх тих гравців , і наших власних вихованців ; і тих кого тут в Україні скуповували ; і тих всіх латиносів , які будучи одними з кращих в своїх молодіжках , лігах , клубах переходили в ДК ; і вже дорослих сформованих топів (типу Беланди чи Велозо) , які сюди приходили і згасали нараз , чиї карєри ламалися після Динамо , і кого навіть після перемог зі своїми молодіжками в нац. команди вже ніхто не кликав , хто був змушений тікати звідси бо втратив геть всю мотивацію робити хоча б щось)))))
- а ви в свою чергу називаєте всіх тих , кого Динамо розкрило за останній час , зробило кращим і продало в інші клуби , за кордон за хороші гроші ...)))))
Весело , правда???? А ще веселіший буде приз - той , хто програє , збирає к чортям собачим свої мінуси і засовує їх собі глибоко в ЗАД :-)))))))))))) Поїхали???))))
учетная запись этого пользователя была удалена
Давайте панове , вчимося не тільки натискати букви на клавіатурі а й аргументувати і відповідати за то , шо ми тут натискаємо)))
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
Друге , а ви думаєте взагалі коректно порівнювати ту ж селекцію МанСіті з тим , чим у нас тут займаються???? Серйозно???
Тобто ви на повному серйозі вважаєте що :
-Гвардіола в 16-му році помилився із запрошенням Зінченка , футболіст виявився не того рівня , на який розраховував ПЕП ?
- Тоді і справді було б логічно позбутися такого гравця , тип паче після дуже неоднозначного сезону в аренді в ПСВ , чи не так??? Але що робить Гвардіола того літа? ТОТАЛЬНУ ЧИСТКУ команди... Подивіться скільки людей і які імена взагалі були виставлені на трансфер минулого літа!!!! А Зінченко чомусь залишається... і не просто залишається а по ходу сезону підтягується в основну обойму виконавців час від часу вже виходячи і в старті... Навіщо???? Якщо по-вашому Пеп вже мав змогу переконатися , що Зінченко повний нуль????