Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Michael23
Имя:
Michael Breslavskyy
Статус:
Старожил (811 комментариев)
Зарегистрирован:
17.09.2010 16:19
Карма:
887
Топ-10 блогеров:
Нет
 • Достижения:
  • 14.02.2020, 18:25
  • Прокомментировал новость → Адама Траоре — лучший дриблер среди топ-5 лиг Европы. Испанец опередил Месси и Бога

   Хороший приклад того, що будь-якою статистикою потрібно вміти користуватися і головне правильно користуватися !!!! Приємно читати такий коментар, а не щось типу "та йому вже в топ-клуб пора"

   Думаю Вам цікаво буде, та непогано буде залишити тут для всіх, хто це прочитає. Дуже хороший канал (чи не єдиний на просторах як і україно так і російськомовного ютуб, який робить дуже якісні тактичні розбори), і зокремо про топ-дриблерів, і чому тих же Траоре та Заа такими назвати не можна ніяк.

   https://www.youtube.com/watch?v=Z3uv2aOzlCw

   14.02.2020, 14:47
  • Прокомментировал новость → Хосеп Гвардиола — об удалении Александра Зинченко в матче с «Тоттенхэмом»

   Доброго дня. Перечитав усе іще раз, і так ми впринципі сходимося в більшості базових і першопричинних речей.

   Єдине що, приведені Вами обидві мої фрази привели Вас до от такого висновку :

   Из написанного Вами следует, что Зинченко должен был начать свой рывок на соперника не в последнее мгновение, а раньше.

   Зовсім ні. Я ж не писав, що він мусів одразу кидатися на Вінкса. Єдина деталь (на те й вона деталь всього навсього, в цілому ми з Вами абсолютно у всьому сходимося) , яку в тому коментарі хотів донести, так це те, що свій рух в правильному напрямку, він повинен був починати набагато раніше і набагато швидше, тобто реагувати швидше на сам епізод. І часу, як Ви підмітили, У нього було предостатньо, а натомість таке враження наче людина вирішила чомусь, що в зону не встигає, і прийняла рішення, що дістати суперника буде швидше,що в нього нажаль і вийшло. Але це вже насправді деталі субєктивного сприйняття кожного з нас і того, що робилося в голові Алекса в той момент, коли він прийняв таке рішення... але то він вже Гвардіолі пояснюватиме )))))

   На цьому у мене все )))))

   14.02.2020, 14:39
  • Прокомментировал пост → ПЛ: "Тактический фол", - его роль и статус в современных реалиях игры в футбол (Английский дневник Йорка)

   Ну якби Зінченко не поліз в першому таймі махатися руками, то судячи з Вашої ж логіки, стик з Вінксом можна булоб називати тактичним фолом )))) Те, про що Ви пишете, це скоріше наслідки, а вони можуть бути абсолютно різними, в різних обставинах (субєктивність арбітра, ВАР, авторитет тих чи інших гравців, команд)... А от причина таких фолів завжди одна і та сама, і лежить перш за все площині тактики.

   14.02.2020, 14:27
  • Прокомментировал пост → ПЛ: "Тактический фол", - его роль и статус в современных реалиях игры в футбол (Английский дневник Йорка)

   Річ зовсім не в тому, що Пеп попередив. А якби не попередив, то що ? І більше того, я більш ніж впевнений, що навіть якби не було би першої жовтої, а відповідно і вилучення, то Пеп після матчу на розборі і тренувальному процесі все одно звернув би увагу Алекса на цей епізод, перш за все тому що це тактична помилка, яка потенційно в подальшому може призводити до провалів в обороні і до нових карток і вилучень. І скоріш за все такі речі відпрацьовуються, і відпрацьовуються до автоматизму прийняття саме правильних рішень в будь-яких ситуаціях. От у чому проблема ! А те що Пеп сказав, попередив, ну що іще він мусів казати журналістам після ТАКОГО ???? Не варто чіплятися саме до цього, це очевидна і банальна річ, яку сказав би своєму гравцеві будь-який тренр.

   Питання іще в іншому. Як написав Йорк, у Алекса були реальні шанси зіграти в наразі ключових матчах сезону для Сіті, і цялком грунтовні і адекватні шанси. Про що це свідчить ? А лишень про те, що Алекс наразі є хоч і не є стабільним гравцем основи, та все ж вже не раз доводив Гвардіолі доцільність свого використання на своїй позиції,і що може принлсити користь команді у важливих матчах. І Пеп був впевнений , що зможе і надалі на нього розраховувати (якби не так, то навряд навіть Анхеліньо був би відправлений в аренду). А наразі Алекс одним лише матчем зробив усе, щоб цю впевненість Пепа похитнути і надовго.

   14.02.2020, 14:21
  • 13.02.2020, 16:01
  • Прокомментировал новость → Хосеп Гвардиола — об удалении Александра Зинченко в матче с «Тоттенхэмом»

   Так гаразд, але я відреагую, зараз по місцю, на одну важливу річ. Зінченко як раз таки трусцою і пересувався ... а потім зробив ривок ... все правильно.. але я не писав, що він одразу мав зробити ривок на Вінкса ... це теж невірно, тут Ви праві. Але в той же час, зміщатися в глибину, так вальяжно як він це робив, в моєму розумінні також було просто нереально грубою помилкою, з самого початку, вірно оцінивши ситуацію, він мав зробити все, щоб ПЕРШИМ опинитися в зоні, куди Вінкс буде прориватися, і от вже для цього з самого початку, в моєму розумінні, він і мав би увімкнутися одразу і на швидкості бігти закривати простір перед Вінксом. В такому темпі, як він почав, піди він навіть в правильному напрямкуа не на гравця, він би вже не встигав... в саму ключову мить епізоду він просто "вимкнувся" , а коли знову "увімкнувся" то знову ж таки не вірне рішення прийняв, яке слід було прийняти, а тупо зрефлексував, результатом чого і стало те, що він просто ракетою влетів в опонента...

   12.02.2020, 21:40
  • Прокомментировал новость → Хосеп Гвардиола — об удалении Александра Зинченко в матче с «Тоттенхэмом»

   Якщо більш коротко говорити, то саме такі фоли, (Зінченка в тому числі) є наслідком саме тактичних недоліків як угрі команди так і окремого гравця , тому коли саме це є причиною фолу, то про інші якісь імовірні можливі варіанти дій говорити, в моєму розумінні, просто нема жодного сенсу, адже не повинен гравець такої команди такого рівня отак самовільно надавати такі проспекти суперникам.

   З приводу того, чи краще було б пропустити і залишитися в повному складі, чи із сухим таблом спасатися в меншості. Однозначно перший варіант, і не тільки тому, що у Пепа залишилася лише одна заміна а отже і НЕ залишилося простору для маневру. СКІЛЬКИ Сіті створив моментів ? А скільки б іще створили б гравці Пепа , гиаючи рівними складами ? Це принаймні був би РЕАЛЬНИЙ шанс не тільки зрівняти рахунок, але і виграти ... Можливо би і НЕ ВИГРАЛИ б, можливо би і не зрівняли б, але це було б виключно завдяки Стерлінгу, Агуеро, Гюндогану .... Уже не вперше, а от ПРОГРАЛИ виключно завдяки Зінченку .... і це найбільш повна і найбільш катастрофічна характеристика того, ЩО ж він все таки зробив ((((((

   12.02.2020, 03:00
  • Прокомментировал новость → Хосеп Гвардиола — об удалении Александра Зинченко в матче с «Тоттенхэмом»

   Ну а щоб штурханути з усієї сили в плече, теж же треба було догнати ... і догнав же... і врізав так, що на мить здалося шо то регбі якесь, а не футбол )))))) Жартую ))))

   Звісно, що на мить дістати і використати цю мить для фолу, це не одне й те саме, що догнати і далі вести суперника . Тут Ви маєте рацію. Але ж як раз таки вся справа в СУПЕРНКУ. Вінкс, як тут вже какзав Йорк, є реальним тихоходом, і цього може хтось із місцевих дописувачів може не знати, бо дивиться ПЛ пробігаючись по "хроніках АПЛ" по "діагоналі", але точно не Зінченко. На такому рівні кожного суперника розбирають до найменших дрібниць, гравцям вказують на слабкі та сильні сторони суперника, і як їм правильно протидіяти в різних ситуаціях. (Ось до речі про саме ЦЕ мало би написати одразу більшість "поціновувачів ПЛ" під цією нлвиною, а не про то шо "Пеп предупреждал играть аккуратнее" ,- та це і так ясно як божий день)

   Отже на момент цього ігрового епізоду, давайте приймемо за константу той факт, що Зінченко ЗНАВ проти кого грає. А отже дуже хороше питання є чому ж він зіграв так, як зіграв, а не виходячи з того, що точно мав би знати як ТРЕБА зіграти, тим паче що в даному протистоянні в силу чисто природних даних Олександр мав ВСІ шанси спокійно наздогнати Вінкса, тим паче на довгій дистанції (бігти там було куди) ... В конкретно даному випадку альтернатива була, в протистоянні з конкретно з цим суперником (і не факт, що її не могло б не бути, будь там хто завгодно інший)

   Але Вас я так розумію цікавить ця ситуація в більш загальному, концептуальному ключі: чи впринципі є ситуації в яких прийняття такого рішення могло би навіть врятувати команду і було б виправданим.

   І отут вже важливо інше, що призвело до того, що Зінченко опинився в такій позиції відносно Вінкса. Чисто тактична, позиційна помилка. Що для захисника, що для іншого будь-якого гравця самими важливими тригерами для перебудови є перехідні фази, в конкретному випадку це МОМЕНТ втрати мяча. А в даному випадку навіть не момент, а набагато більше, - в у нього був час, щоб правильно зайняти позицію і зустріти Вінкса. У Зінченка весь епізод був перед очима, і він на старті був у більш виграшній позиції , і часу зреагувати в нього було вдосталь, а натомість Олександр почав свій ривок на суперника в саму ОСТАННЮ мить до цього лише трусцою переставляючи ноги і спостерігаючи за тим як Гюндоган реально не встигає за Вінксом, і бачачи це, Олександр не відреагував на це одразу так, як мав би гравець на його позиції зробити .... Розумієте до чого я ???? Я не просто словами пересказати хочу події... річ в тому , що саме ЦЯ помилка і поставила його в таке становище, в якому Ви шукаєте відповідь на питання виправдано це було чи ні.

   А тепер до конкретно відповіді Вам (якщо я знову ж таки правильно зрозумів Ваші питання). І хоч Йорк мене правильно зкоректував в питанні того, чи можна цей фол називати тактичним чи ні, але з іншої сторони він тактичний, тому що є наслідком невдалих ТАКТИЧНИХ дій. І отут власне я про Ліверпуль згадав не просто так до слова, дякую, що звернули на це увагу. А ще зверніть увагу як часто і в яких ситуаціях фолять фулбеки та центральні півзахисники Червоних ... Саме в моменти коли не встигають повертатися в оголені позаду зони. Інша річ, що рефері часто на це не реагують так як треба, але то інше питання. І саме це є найяскравішим прикладом того, як саме внаслідок тактичних дій (неправильна гра в окремій ситуації, чи сама тактика, яка використовує фол, як засіб спротиву супернику,- не важливо) гравець змушений фолити ... і це його (гравця, який фолить) в жодному разі не виправдовує...

   І ось цей весь текст я хочу підсумувати однією тезою : питання альтернативи полягає не в тому, що мав гравець фолити щоб не допустити голу, чи міг зробити щось інше в даній ситуації, питання в тому, що він сам став причиною такої ситуації, він не виконав те, що йому передбачає на полі робити тактика команди і конкретно твоя роль в цій тактиці ... і саме по цій причині ЗАВЖДИ виникають ситуації, коли хтось має "героїчно виручати" ... І в цьому насправді нема нічого героїчного, надто якшо ти сам героїчно привіз... І слава богу для самого Пепа, що це трапилося в ПЛ , в якій нажаль все і так ясно, а не скажімо в матчах з Реалом.

   12.02.2020, 02:46
  • Прокомментировал новость → Хосеп Гвардиола — об удалении Александра Зинченко в матче с «Тоттенхэмом»

   Ігор Михайлович, Йорк, перепрошую що отак без запрошення, але у Вас тут досить все по футбольному і "про футбол" навідміну від всього іншого, що тут пишеться на цій гілці, що я не можу не пройти осторонь...

   Ваше питання про вихід двох гравців на одного захисника настільки очевидно в собі таїть "правильну" відповідь, настільки ж очевидно і відволікає від суті самої ситуації і того, в чому у Вас із Йорком вийшла розбіжність (наскільки я встиг зрозуміти з вашого діалогу)


   Raphael, если бы Зинченко не сфолил, двое атакующих вывалились бы против одного защитника, а это - убойный голевой момент. Саше в той ситуации ничего и не оставалось, как свалить соперника. У него просто не было другого выхода


   От як раз таки вихід був )))) І у Йорка там про це написано : вести Уінкса до лицевої лінії в режимі блокування, даючи партнерам час перебудуватися для оборони... А от у всьому іншому ви, панове, як мені здалося, абсолютно говорити про одні і ті самі речі...

   А тепер іще пару слів від себе. А тепер змоделюємо ситуацію , в якій би у Зінченка і справді б не було іншого виходу окрім як піти на такий тактичний фол (що само по собі не є чимось кримінальним в окремих дійсно екстремальних ситуаціях, тільки якщо це не виведений на новий рівень виконання "тактичний фол" хлопців Юргена Клоппа, і тим паче не тоді коли ВЖЕ маєш жовту ). Так це якби на місці Уінкса опинився би Аллі або Сон ... в такому забігу у Зінченка б навряд були б шанси , але Уінкс !!!! Тут я погоджуся з Йорком повністю, більше того, Зінченку за останній рік вдавалося там закривати і по правді топових гравців атаки суперників .... Це я до того, що навіть в приведеному мною прикладі з Аллі, питання того, чи мав Зінченко ІНШИЙ варіант зіграти все одно було б дуже дискусійним.

   11.02.2020, 02:54
  • Прокомментировал новость → Николай Шапаренко: «Планирую поиграть еще год-два в «Динамо». Потом Англия»

   Ну так само як і скрипки так само людству потрібні і табурети , все ж без них ну ніяк ))))) І робити хороші класні табурети теж немалого вартує, хтось їх мусить робити і робити на совість. Шкода тільки що в окремих людей це викликає заздріть до тих, хто робить скрипки, і замість того, щоб подумати як зробити скрипку, люди скрипками звуть табурети )))))

   Як на мене то в тому, що Ви пишите про Світоліну нема нічого поганого. Справді хороша тенісистка, яку небезпідставно поважають та бояться суперники у всьому світі. Але і не більше.

   08.02.2020, 14:36
  • Прокомментировал новость → Николай Шапаренко: «Планирую поиграть еще год-два в «Динамо». Потом Англия»

   Не розумію, правда, чому так всі негативно ставляться до компютерних ігор, типу "краще тренуйся а не в ігри грай". Так наче людина повинна працювати 24/7. Відпочинок теж потрібен і в цьому ключі ігри є не таким уже й поганим варіантом, тим паче, щоб успішно грати в багато з яких ігор треба також мати досить розвинені когнітивні навики.

   Проблема в іншому. Ось фраза Шапаренка, яка мені просто серпом по мізках вдарила в буквальному сенсі, а ще більше шокує те, що НІХТО на це навіть уваги не звернув. Ось про що я "Дальше там уже надо показывать уровень, хорошо играть, не в Counter-Strike."

   Розумієте? Тобто хлопчина на повному серйозі думає, що побігає собі ка зна як рік другий за Динамо (це явно ж випливає з його слів) а от вже ТАМ !!! буде показувати рівень. Річ в тому, що в житті так не буває... Щоб тебе запросили туди, де треба показувати найвищий та найякісніший рівень, його спершу потрібно самому продемонструвати на тому місці, з якого ти хочеш щоб тебе забрали.

   І це проблема майже всіх динамівців сьогодні. В цьому болоті явно занижених до себе вимог вони реально так думають, не розуміють що самі вони в першу чергу мають робити, щоб кудись перейти. Нема СВІДОМОГО розуміння конкретних цілей, а відповідно і розуміння того, як цих цілей досягати. Тому кого із них не запитати про подальші плани, почуєт щось типу "годик два в Динамо, а потом как-то, куда-то" (((((((

   08.02.2020, 14:23
  • 19.01.2020, 12:48
  • Прокомментировал новость → Тренер «Овьедо» — о дебютном матче Андрея Лунина

   А це тому, що вони напевно быльше тямлять у самій грі у футбол аніж наші вболівальники, зрощені "класною аналітикою" від майстрів пошиба Франкова та інших ))) Я от чесно сам передивився повтор декылька разів і так і не зрозумів в чому наші вболівальники звинувачують Луніна.
   Він таки робив усе правильно, по всіх сьогоденних канонах участі воротаря в грі команди. Він вибіг з воріт, щоб скоротити дистанцію між собою та захисником, щоб нападник суперника після передачі захисника на воротаря не встиг вискочити із-за спини захисника, який "пасував" на Луніна. Далі в один дотик Луніну залишалося б відправити мяч на вільного лівого центрального захисника, якого захисник з мячем просто не міг бачити бо стояв майже спиною дщо нього... Тут однозначно ляп допустив захисник, а Лунін вже просто кидався потім по факту рятувати ситуацію. Там навіть на відео видно як Лунін, ще до замаху захисника призупинився і сигналив пасувати.
   От і ситуація протилежна не тільки на просторах інтернету, а і на полях... ну нема у нас воротарів, які б грали так. як воротар має грати у сучасному футболі, а і той єдиний шо є, саме тому і грає в Європі а не в Україні... І саме тут дивне, що прийом із заграванням воротаря через пас як і при обороні так і при початку атак і володінні мяча найбільш поширений саме в Іспанії, тому досить дивно такий ляп побачити саме в одній з Іспанських ліг.. будемо сподіватися, що це просто випадковий казус і більше нічого )))

   18.01.2020, 17:24
  • 18.01.2020, 00:45
  • 10.01.2020, 08:47
  • 09.01.2020, 02:34
  • 09.01.2020, 02:22
  • 09.01.2020, 02:22
  • 09.01.2020, 02:21
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть