Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
Michael23
Имя:
Michael Breslavskyy
Статус:
Старожил (827 комментариев)
Зарегистрирован:
17.09.2010 16:19
Карма:
922
Топ-10 блогеров:
Нет
 • Достижения:
  • 17.03.2020, 00:33
  • Прокомментировал пост → Весенние каникулы: "Нелегко быть журналистом" и "Где обедал воробей?" (Артем Франков и Самуил Маршак в лирическом блоге Йорка:-)

   Шикарно, Йорк. Браво. Поки тут всі рифмують, я дозволю собі в прозі висловитися )))) У портрета персонажа є ще одна деталь, яку треба показати.
   Часто під статтями цього "журналюги" можна побачити коменти накшталт "ніколи не погоджувався з Франковим, але тут він правий на всі сто". Коли один відвертий ідіот, городить відверту єресь, в цьому нема нічого небезпечного, - таких ідіотів за кілометри видно. Але варто в тій єресі загубити хоча би відсоток чогось раціонального, не позбавленого логіки, то це вже стає справжньою загрозою. Ще один яскравий приклад, який працює по такому ж принципу, але вже на політичній ниві і насправді (що мене лякає) іще успішніше ніж Франков, це - Шарій.
   Тому таких діячів треба робити "відомими", щоб показувати загалу то, чим ці "журналісти" є насправді. А за форму в якій Ви це зробили, іще один лайк від мене !!!

   15.03.2020, 10:29
  • 14.03.2020, 09:25
  • Прокомментировал новость → Хадсон-Одои излечился от коронавируса

   А можна поцікавитися ДЕ він таке сказав ??? Посилання в студію будь-ласка !!!

   13.03.2020, 22:22
  • 13.03.2020, 13:41
  • Прокомментировал матч → Ливерпуль - Атлетико

   Знаєте, Йорк, а це вже свого роду іронія долі. Я серйозно. Раніше я собі б і уявити б не міг ЩО би мало трапитися, щоб Ви сказали : БРАВО МОРАТА !!!! От серйозно. Аж навіть смішно, а ще смішніше від того, що якби не ряд неправильно прийнятих саме МОРАТОЮ рішень в першому матчі (ну і його феєречне підсковзування) то Ліверпуль мав би бути похований іще в Мадриді ))))

   12.03.2020, 17:19
  • Прокомментировал новость → Гвардиола: «Нет смысла играть без зрителей»

   Спасибі, Йорк, що запостили оригінальний текст. Впринципі тут погодитися з Гвардіолою можна, але чисто зі спортивного ж то принципу сезон то догравати треба, інше питання як бути наприклад з Лестером в ПЛ чи тим же Юве в Серії А та ЛЧ. Однозначно не можна випускати на поле з епідеміологічних міркувань, - можуть позаражати інших футболістів. Догравати змагання без них,- теж повна дурня, оскільки це не чесно по відношенню до цих клубів і того скільки зусиль вони доклали , щоб їх отак просто позбавили того, що вони вже досягли. Або вже грають всі, або не грає взагалі ніхто. І отут, я чомусь переконаний, що організатори турнірів, в разі виникнення такої необхідності, не підуть на повне припинення змагань, адже це спричинить колосальні фінансові збитки для них та інших зацікавлених осіб, і ми побачимо ще дуже багато ідіотських викрутасів (ну як це ж так не дати, наприклад, нашому "улюбленому" Ліверпулю дограти до свого короно-параду в кінці сезону)

   12.03.2020, 17:01
  • Прокомментировал новость → Болельщики «Вольфсбурга»: «Шахтер» — противный соперник»

   не на стільки *

   12.03.2020, 16:25
  • Прокомментировал новость → Болельщики «Вольфсбурга»: «Шахтер» — противный соперник»

   В-третьих, «Шахтеру» очень сильно везет. Посмотрите на то, как складывались их матчи с «Динамо» Загреб и «Бенфикой». Им действительно сильно везет в этом сезоне. Поэтому не удивлюсь, если они дойдут до финала. Почему проиграют там? Потому что любое везение имеет свойство заканчиваться в самый неподходящий момент.

   От впринципі адекватний коментар, тільки упущена одна дуже важлива деталь: Шахтар не вміє пресингувати, от від слова зовсім. Гірники звісно дуже сильні в багатьох інших компонентах, але на настільки, щоб нівелювати оцей свій основний. А тому грати проти Вольфсбурга буде іще набагато важче ніж проти Бенфіки. І з цим є ще одна проблема, Шахтар то і розбивати чужий пресинг не дуже вміє, хоча при наявності великої кількості технічних гравців, це можна було б робити, виходячи через дрібний та середній пас, але і цього нема. Тому до фіналу навряд дойдуть, але далі пройти можуть хіба що за рахунок везіння.

   12.03.2020, 16:24
  • Прокомментировал матч → Ливерпуль - Атлетико

   Я впринципі згоден, що співрозмовників треба поважати, але оце "і назвати себе балаболом якщо ... " погодьтеся, взагалі іще більший ВЕРХ !!! Якщо людина там вже заговорила про блог, то нехай спершу сама зайде в той блог, де про власне сильні та слабкі сторони самого Ліверпуля в чисто футбольному плані, за останні три роки вже написано більше ніж адміни тут новин про то запостили.

   12.03.2020, 16:13
  • Прокомментировал матч → Ливерпуль - Атлетико

   З приводу подальшого календарю,погоджуся також, за невеликим вийнятком, Анчелотті, дай йому хоч мадридський Реал до рук, все одно не той тренер, який зможе обіграти навіть ТАКИЙ Ліверпуль. Тому напевне буде невеличка відлига, але і тим краще. Тим болючіше червоншкірим буде сприймати результати матчів з Сіті та Арсеналом ))))

   12.03.2020, 13:50
  • Прокомментировал матч → Ливерпуль - Атлетико

   Йорк, що ж Ви так ))) У людей горе величезне, а Ви ще й так знущаєтеся ))) Хоча я із задоволенням приєднуюся до гуляннь з цього приводу )))) Іще б Сіті виграв ЛЧ (щоправда, дуже шкода визнавати,що їм це буде надзвичайно важко зробити, навіть важче ніж за всі попередні три роки) от тоді у більшості червоних глорів взагалі буде повний крах всіх основ їх світогляду ))) А поки що з локальною перемогою))))

   12.03.2020, 13:47
  • 07.03.2020, 22:25
  • Прокомментировал пост → Для тех, кто хочет быть спокоен... или Семь чакр "нового" болельщика ДК

   У Суркіса, здається, чакри відкрилися раніше за всіх інших. Сидить собі людина кожен матч і медитує під "ароматичним пристроєм" . Всіх все влаштовує ))) Єдине Ви так і не пояснили (варіант з пивом не те), що робити, якщо чакри вперто не відкриваються (((((

   06.03.2020, 19:13
  • 06.03.2020, 19:06
  • Прокомментировал пост → ПЛ: Слухи и их комментирование... Или, прогуливаясь по новостной, - загляните и в Английский дневник Йорка...:-)

   Особисто мені здається, щоце наразі один з реально найкращих атакувальних гравців, якихнаразі можна підписати, з дуже хорошою технікою і з дуже широким тактичним діапазоном. І мені просто цікава Ваша думка, (якщо знову ж таки інформація про домовленість і сам трансфер є правдою) як саме (і чи взагалі зможе) гравець такого плану змінити гру нинішнього Челсі.

   06.03.2020, 16:08
  • Прокомментировал пост → ПЛ: Слухи и их комментирование... Или, прогуливаясь по новостной, - загляните и в Английский дневник Йорка...:-)

   Вітання Йорк. Давненько тут не заходив і якщо чесно, здивувався, прочитавши Ваш блог, тому, що всяке на сайті бачив, але щоб отак просто перекрутити всю ситуацію... ну вони ж вже і "Хроніки..." ведуть, то мали б якось більш-менш уважно слідкувати за ПЛ, а не по "діагоналі" . Тобто мали би більш свідомо підходити до змісту того, що навіть із англомовних джерел перепубліковують у нас на сайті.

   Але мене найбільше всього в даному контексті цікавить не це. Неодноразово проходила інформація про начебто усну домовленість з Аяксом відносного літнього трансферу Хакіма Зієша. Цікаво, що Ви думаєте з цього приводу, наскільки це взагалі реально і взагалі потрібно саме цій команді (перш за все тактично, якщо таки сам Лемпард на цьому трансфері наполягає). Спасибі.

   06.03.2020, 16:03
  • Прокомментировал пост → ПЛ: Слухи и их комментирование... Или, прогуливаясь по новостной, - загляните и в Английский дневник Йорка...:-)

   Ну от власне в тому то й річ, що НАЗИВАЮТЬ його завжди і всюди Педро. Уявіть собі під час матчу постійно це вимовляти під час кожного епізоду )))))

   06.03.2020, 15:51
  • Прокомментировал пост → ПЛ: Слухи и их комментирование... Или, прогуливаясь по новостной, - загляните и в Английский дневник Йорка...:-)

   Ну так обговорюйте )))) В чому проблема ? Для цього є багато тематичних майданчиків на сайті, блогерів, які про виключно "состояние дел" і пишуть. А сам сайт, якщо Ви не знали, або не знайшлося кому Вам про це сказати, позиціонується як сайт новин футболу України та усього світу, систематично висвітлюються результати матчів топових європейських ліг (більше того, самі адміни сайту ведуть для всіх любителів англійського футболу рубрику "Хроніки АПЛ") , публікуються новини з тих самих європейських ліг... Та тут навіть про теніс та бокс говорять, і я говорю зараз про все те, що передбачено самою структурою сайту. Тому Ви, як і сам автор даного щоденника, маєте право собі шукати на сайті власні спільноти по інтересах, і вже точно ніхто не давав Вам права (навіть чисто з етичних міркувань) приходити в авторські тематичні блоги, і розказувати авторам про недоречність тематики їх творчості на даному сайті. Це по-перше, не Вам вирішувати, а по-друге справляє дуже погане враження про рівень інтелекту та морально-етичних якостей (адже у нас тут все таки свобода слова та плюралізм думок, а Ваш випад як раз таки дуже сильно суперечить тій самій свободі)

   06.03.2020, 15:44
  • Прокомментировал пост → Кто о чём, а я о VARе, и не только

   Це я до того, що в моєму розумінні, слово "академічно" як раз до місця було б якщо говорити про те, як намагаються втримати вгорі тих, хто вже б мав би бути десь там поруч із колись також всенародно улюбленим і "традиційно топовим" Арсеналом. Тим самим, блокуючи рух вгору тих, хто вгорі і мав би бути і тим самим штучно зупиняючи прогрес самої ліги. Про що вже Йорк писав.

   03.03.2020, 14:19
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть
  ♡ Поддержать