Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Николай Несенюк: «Андрей! Меня приятно поразило твое флеш-интервью»

2018-09-26 11:50 Известный украинский журналист Николай Несенюк обратился через Facebook к форварду «Вест Хэма» Андрею Ярмоленко. Николай Несенюк: «Андрей! Меня приятно поразило твое флеш-интервью»

Известный украинский журналист Николай Несенюк обратился через Facebook к форварду «Вест Хэма» Андрею Ярмоленко.

Я знаю, що ти це прочитаєш. І не тому, що ти такий поціновувач моєї творчості, а тому, що завжди знайдуться добрі люди, які донесуть мої слова до тих, про кого вони сказані. Маю багаторічний досвід. Тому до тебе одразу і звертаюсь. Мене приємно вразило твоє флеш-інтерв’ю після матчу в Ліверпулі. Коротко, по суті і по-англійськи, точніше англійською, коли вже правильно по-нашому. Я завжди у тебе вірив. Із того самого дня, коли Чубаров на базі сказав кладівниці, щоб вона тебе «одєла». Не так часто там буваю, а тоді саме був. Був і тоді, коли ти залишався із Газзаєвим після тренувань і додатково працював.

Коротше, ти молодець! Нормальний порядний хлопець, який досяг успіху завдяки таланту і праці. Ти ще й розумний, я це теж знаю. Ти розумієш, що в Англії футболіст має не лише грати, а й розмовляти. Це необхідність. «Німих» там не поважають. Так само ти розумієш, що в Англії говорити із журналістами «по-русскі» не годиться. І не лише тому, що русскіє для англійців тепер — це вбивці та отруювачі, ти теж це знаєш. Саме тому ти намагаєшся говорити англійською і правильно робиш. А ще я знаю, що ти, Андрію, — щирий патріот України без зайвих слів. Ти є прикладом для дітей та юнаків, і це ти теж знаєш.

То чому ж ти, Андрійку, говориш з українськими журналістами іноземною (не англійською) мовою? Чому не говориш рідною, яку чудово знаєш? Можливо, у дитинстві пацани сказали тобі що говорити рідною — це западло? Але ж ти вже дорослий дядько і знаєш, що це не так. Ти кажеш «Слава Україні!» та співаєш гімн рідною мовою. То продовжуй далі! Я думаю, що цього тобі просто ніхто вчасно не підказав. Так ось я і підказую! Говори із британськими журналістами англійською, а з нашими — українською! Це ж так просто і природньо! Це потрібно не нам, це потрібно тобі! Потрібно твоїм синам Івану та Данилу, які будуть жити після нас у сильній, могутній та процвітаючій Україні.

Наперед тобі дякую! Чекаю тебе у Харкові на матчі національної команди України. Чекаю твого інтерв’ю Шуріку, який теж чудово говорить українською. Ми в тебе віримо! І не лише на футбольному полі!

Мората не хочет возвращаться в «Челси»

26.09.2018, 11:50

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть