9 березня цього року в українському футболі трапилася знакова подія. Не те щоб знакова, а дивна. У складі одеського «Чорноморця» дебютував пересічний, як покаже час — відверто посередній футболіст із російським паспортом. Нападник, зветься Васілієм Павловим. У 15-ти матчах української Прем’єр-ліги, в яких в основному виходив на заміну, забив три м’ячі.
28-річний гравець став першим за останніх п’ять років росіянином, який зіграв в українському чемпіонаті з футболу. До нього представник цієї сусідньої країни в останнє світився в українській Прем’єр-лізі 8 листопада 2013-го, коли Роман Ємельянов з маріупольського клубу, який тоді іменувався «Ільїчьовцем», грав проти запорізького «Металурга».
Про цього, з дозволу сказати, «майстра» з прізвищем Павлов сьогодні ніхто б уже й не згадав. Якби не російське пропагандистське ЗМІ з назвою «Совєцкій спорт». У футболіста Васілія взяли інтерв’ю на тему «чьо там у хохлов». Васілій розповів. Ось що з того вийшло.
Пряма мова: «Стосовно законів (про забезпечення функціонування української мови як державної — прим.), то не знаю, навіщо їх приймають. Є труднощі з тим, щоб купити книжку російською. У кіно неможливо піти, телебачення теж українською. Дивишся, припустимо, яку-небудь спортивну передачу: щось розумієш, щось — нi. Стежив, до речі, за дебатами Зеленського з Порошенком. Якісь фрази вихоплював».
Цікаво, чи бував народжений 20 липня 1990 року в Куйбишеві (нині — Самара) громадянин РФ Васілій Павлов десь іще, крім «нєобятних просторов» своєї «родіни» і України, яка знаходиться по сусідству? Судячи з переліку клубів, за які він виступав (чи пробував виступати), бував: молдовська «Дачія», латвійський «Вентспілс», македонський «Тетекс», норвезький «Бранн». В останньому, правда, пробув недовго і не провів жодного матчу. Мабуть, тому, що не розумів, про що розповідає король Гаральд V з екрана телевізора. У Македонії теж блискучий гравець пробув кілька місяців і після десяти матчів повернувся туди, де «бєрйози шумят». Травалість перебування в Латвії склала чотири місяці.
Лише з Молдовою у Васілія Павлова склалося. Туди він повертався відразу двічі і провів у загальному понад три роки. Не важко здогадатися, чому саме. Вочевидь душі пересічного «ватника» було весело від розуміння, що можна сміливо ввімкнути телебачення, а том тобі — і аналітика від Кісєльова та Скабєєвої, і «Брігада», і «Свати», не при столі буде сказано. Раділа «русская душа»!
Інша річ — Одеса. Просто серце бандерівщини, розсадник націоналізму. Ходив Вася і не міг збагнути, що відбувається. А що грав так сильно, що легендарний «Чорноморець» вибув у першу лігу? Так кого то цікавить! Головне, що «гражданін РФ» повернувся з «фашіствующєй Украіни» живим та неушкодженим. І вочевидь з непоганими заробітками за бездарну гру. Все інше — від лукавого.
Іван ВЕРБИЦЬКИЙ
-
Garet Sout
- Начинающий писатель
13.07.2019 20:47
Росіяни твердять, що ми один народ, чому ж вони не розуміють української мови?
- 3
-
Валерий
- Опытный писатель
13.07.2019 12:47
А если мне этот закон про мову также не нравится, то что я самим этим фактом "поганю" Украину? Бред сумасшедшего.
- -1
-
Alexey Andronov(Andronov)
- Наставник
13.07.2019 04:37
В полном тексте интервью нет никакого "поганит". Занесла его жизнь, да. Ни одного слова негатива. И никакой, кстати, пропаганды.
- -1
-
Nikolay NAC(NAC)
- Эксперт
12.07.2019 15:30
аккупант мацковский --да пусть чешет атсель эта мокша ==все тебе панятна--гниль ардынская?
- 3
-
Вадим
- Опытный писатель
12.07.2019 14:50
Из пушки по воробьям из чисто спортивного интереса на потеху заказчиков.
- 0
-
MateyS SergiyM(MateyS)
- Наставник
12.07.2019 14:50
Одного разу, один кацапчєг (до речі з укр. прізвищем), що потрапив грати до Англії, розповів які негарні англійські жінки і яка бридка у них їжа..., а що ж сталось з тим кацапчєгом далі?
- 1
-
Олександр Хмельницький(hmelnickiy)
- Эксперт
12.07.2019 13:50
Слова цієї скотиняки підтверджують те,що мокші рахували і рахують нашу землю своєю вотчиною.
- 5
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
12.07.2019 13:42
я не заметил, что он в интервью "поганит" Украину ... Ну, рассказал, какие у нас законы - так умные люди сравнят с российскими, и поймут, что ничего экстраординарного в них нет. Даже скорее всего "поганит" себя, показывая свой недюжинный интеллект...
- 2
-
Ігор Коt(GarryKot)
- Эксперт
12.07.2019 16:15
Біда тільки, що розумних людей малувато. Таких, щоб зробили правильні висновки, особливо там.
- 0
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
12.07.2019 13:20
В полном его интервью он весьма доброжелательно отзывался об украинцах, о том как к нему относятся. В приведенной здесь цитате он и близко не поганит Украину. Это можно было бы ещё как то подумать если бы он выразил своё отношение к тем проблемам с которыми столкнулся. Но он всего лишь констатировал факт никак не выражая своего к нему отношения. Если, скажем, украинский футболист поначалу в Англии испытывает проблемы с языком, с коммуникацией, говорит об этом, то разве он поганит Англию...Статья тенденциозная и рассчитанная на определённую аудиторию.
- 4
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
12.07.2019 13:27
Как же такие ватники задолбали!
- -4
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
12.07.2019 14:25
Немного же вам надо чтобы вас задолбали)
- 3
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
12.07.2019 21:11
Да немного, но ваш "Дамбас" так и останется в руинах! Никто не захочет этот мордор возрождать!!!
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
12.07.2019 21:34
Не надо так волноваться. Всё будет хорошо. СССР не вернётся, никто Украину сегодня на ночь глядя не будет захватывать, а завтра удерживать. Тем более завтра выходной день. Китайцам помогайте, это богоугодное дело людям помогать. Помогая людям помогаешь себе.
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
13.07.2019 13:45
Только ваш моксель придет. Не дождетесь.
- 0
-
Валерий
- Опытный писатель
13.07.2019 12:54
Зачем возрождать, когда вашими стараниями и так пятый год в "мордоре" живём.
- 0
-
Валерий
- Опытный писатель
13.07.2019 12:56
А как порохоботы задолбали, если бы вы только знали.
- 0
-
Andriy Tymoshyk(timtim)
- Наставник
12.07.2019 13:34
Стосовно законів (про забезпечення функціонування української мови як державної — прим.), то не знаю, навіщо їх приймають. Є труднощі з тим, щоб купити книжку російською.
- 6
-
Vadim
- Эксперт
12.07.2019 14:14
Так в этом же и разница! А руський позволяет себе в Украине быть этим не довольным. Хотя я уверен , что книжки точно в Одессе есть на русском.
- 5
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
12.07.2019 14:27
Он никому ни на что не жаловался.
- -4
-
Ігор Коt(GarryKot)
- Эксперт
12.07.2019 16:22
А як же "для чого приймають такі закони"? Він навіть втручаєтсья у наші національні справи на своєму примітивному рівні. Як же він приміром ходив у кіно у Бергені?)))
- 3
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
12.07.2019 17:33
Мы с вами по разному понимаем значение слова "жаловаться".
- -8
-
Владимир Шубин(done)
- Наставник
12.07.2019 13:20
Дебилы и те кто брал интервью, и тот, кто давал. Если только это действительно слова футболиста, а не редакции.
- -1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
12.07.2019 13:21
Интервью брали не дебилы, а москальские политтехнологи!
- 0
-
Ігор Коt(GarryKot)
- Эксперт
12.07.2019 16:24
Це мабуть поизиція цього клубу: запрошувати російських шовіністів...
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
12.07.2019 20:52
Всё можетбыть, но меньше всего хочется винить клубы!
- 0
-
Vlad Kutovoy(vladpolt)
- Эксперт
12.07.2019 21:16
- 0
-
Garok Кочергін
- Наставник
12.07.2019 22:57
На жаль багато нинішніх журналістів та політиків є представниками найдревнійшої...
- 0
-
WestUkraine
- Наставник
12.07.2019 13:20
Стаття так собі... Нічого відверто поганого Павлов не зробив і не сказав. Про фільми і книги - лише констатував факт. Про закон про мову - "не знає" навіщо прийняли, то нехай не знає. Не його справа...
- 1
-
Name Surname(stas.317)
- Эксперт
12.07.2019 13:18
А спинку тебе крыжовенным вареньем не намазать? не понимает он. выучи язык страны, в которой тебе разрешили жить и зарабатывать деньги, а потом что-то говори
- 4
-
alex1964 B
- Наставник
12.07.2019 13:04
Как у них всё запущено,практически у всех.
- 1
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
12.07.2019 13:00
Шаріков...
- 1
-
Валерий Васильевич
- Эксперт
12.07.2019 12:56
пусть покажет эта пресса где продаются в России книжки на украинском языке и где можно на украинском посмотреть кино.....
- 12
-
Евгений Нескучный(DYNAmoZAVR)
- Наставник
12.07.2019 13:46
А уж тем более где можно говорить по украински, при этом не схлопотав или не очутившись в каталажке...
- 3